kopiika.com.ua

Кадетська обіцянка – «Маю честь!»

Переглядів: 71Коментарі: 0

 Традиційне шикування кадетів на плацу білоцерківського парку Слави та в Узині, біля пам’ятника військовим, відбулося з нагоди визначного дня Урочистої обіцянки кадета. Такий особливий день завжди відбувається в той період, коли новачки-кадети тільки зробили перші кроки в вивченні військових наук.  За перший осінній місяць навчання юні кадети, за підтримки своїх офіцерів-вихователів, уже зрозуміли основні пріоритети кадетсько-гімназійного братерства. Почесно для кожного гімназиста Білоцерківського військово-гімназійного корпусу – зачитати слова Урочистої обіцянки та пройти урочистим маршем.

 Детальніше...

Що в країні, те й у місті

Переглядів: 13Коментарі: 0

  Докорінна підміна понять, яку колись змальовував у своїх антиутопіях англійський письменник Дж. Орвелл, стала реальністю в нашій країні. А придумана ним «новомова» ввійшла в лексику українських політиків. Тепер правда – це брехня, мир – це капітуляція, діджиталізація – не обіцяні е-послуги в смартфоні, а намір «хакнути» державу в угоду Кремлю. 

 Детальніше...

Родинне свято ветеранів-освітян

Переглядів: 53Коментарі: 0

Велика освітянська родина Білої Церкви зібралася напередодні Дня вчителя у світлому ошатному залі міської школи №7. Стало доброю традицією – запрошувати ветеранів педагогічної праці міста до затишних стін цієї школи. Нинішнього року шанованих педагогів урочистою музикою зустрів військовий оркестр Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. 

 Детальніше...

Підтримай Пласт заради майбутнього України!

Переглядів: 40Коментарі: 0

 Нещодавно в Білій Церкві відбулася презентація Національної скаутської організації Пласт, що протягом 107 років є середовищем виховання свідомої української молоді, яка брала й бере на себе відповідальність за майбутнє України на кожному етапі нашої історії.  

 Детальніше...

Єв-Геній… Повернення…

Переглядів: 213Коментарі: 0

Як і все велике, геніальність стає видимою на віддаленні. Час для неї – найкращий фільтр. Це ще стародавні римляни підмітили: «Tempus omnia revelat» (час усе прояснює). 

 Детальніше...

Квест-екскурсія «Таємнича Біла Церква»

Переглядів: 100Коментарі: 0

Скільки туристичних цікавинок у Білій Церкві? Певно, що безліч! І завжди знайдуться такі, що перетворять звичайну розповідь про історичні факти та легенди у жвавий детектив із закрученим сюжетом. 

 Детальніше...

Монмартр бібліотечного простору

Переглядів: 60Коментарі: 0

 Один із наймальовничіших і відомих районів Парижа, легендарний Монмартр, давно став туристичною меккою. Колись тут знаходилися майстерні митців, що згодом стали знаменитими на весь світ. І хоча те богемне середовище жило в злиднях, як церковні миші базиліки Сакре-Кер,  паризький шик і елегантність були невід’ємно присутніми в атмосфері і їхнього вбогого життя. А додавали шарму вуличкам Монмартру прекрасні натурниці художників, які продавали перехожим крихітну досконалість – букетики пишно квітучих, вражаючих різнобарв’ям кольорів і різноманіттям форм листочків фіалок. 

 Детальніше...