kopiika.com.ua

Популізм versus Відповідальність

Переглядів: 71Коментарі: 0

Минулий тиждень ознаменувався гучним піар-концертом у стінах міськвиконкому.

Чудовою традицією стали виїзні перформанси столичних гастролерів на білоцерківській землі. Корифеї київських сцен переїхали до провінційного міста надовго, принаймні до чергових виборів, допоки ще невідомо яких – парламентських чи місцевого самоврядування. 

 Детальніше...

Білоцерківський пляж – виглядатиме по-європейськи!

Переглядів: 136Коментарі: 0

Мережею інтернет прокотилася хвиля обурення. Причиною тому стала інформація, що на білоцерківський пляж завезли декілька машин щебеню, тож мешканці стали висувати припущення. Припущення, звичайно, були з ухилом до апокаліпсису: «Незаконна забудова в рекреаційній зоні!», «Корупція!», «Зрада!» 

 Детальніше...

Презентація книги про Іловайську трагедію

Переглядів: 21Коментарі: 0

В історії України є кілька сторінок, які потребують ретельного вивчення, щоб з’ясувати правдиві факти, відділивши, як кажуть, зерна від плевелів. Одна з найбільш трагічних – трагедія Іловайського котла 2014 року. І тим більше є бажання розібратися в обставинах подій, адже вони стосуються загибелі в ті жахливі дні багатьох військових та добровольців.

 Детальніше...

Головний орієнтир – перемога в сезоні!

Переглядів: 21Коментарі: 0

 Для вихованців відділення спортивного орієнтування Білоцерківської спортивної школи №1 цей сезон був дуже вдалим. Про це говорять результати, які з гордістю за юних спортсменів підсумовують керівники наприкінці навчально-виховного року. 

Так, дійсно спортивний сезон уже майже закінчено, адже 23  травня в стінах Білоцерківської ДЮСШ №1 пролунає останній дзвоник, чи, точніше, тренерський свисток. Можна сказати, що відділення спортивного орієнтування ще набирає обертів, адже, за словами тренерів, воно було відкрито лише з вересня 2017 року. І ось уже при-йшов час підвести перші підсумки активних занять!

 Детальніше...

СПОВІДЬ ВЕТЕРАНА

Переглядів: 23Коментарі: 0

Була неділя. Ясно світило сонце. На зеленому листі дерев бриніла вранішня роса, на якій сріблястими зайчиками вигравали сонячні промені. Своїм духмяним розмаїттям пестили душу квіти. Мене полонило почуття радості за красу мого рідного краю, моєї неньки України. 

 Детальніше...

День піхоти: екскурсії військовою частиною

Переглядів: 27Коментарі: 0

Надзвичайна можливість подивитися на власні очі, у яких умовах проходить побут та щодення діяльність військових, оглянути сучасну бойову та санітарну техніку, відчути у власних руках справжню зброю – зазирнути у приціл… Нестандартний підхід до армійських буднів, що ненадовго трохи відкрив завісу секретності. Адже на території військової частини А2167 у Білій Церкві відбувся день відкритих дверей, присвячений Дню піхоти. 

 Детальніше...

День Землі: «Це ми тут – гості, а природа – вічна!»

Переглядів: 23Коментарі: 0

Зрозуміло, що всі ми знаємо: люди – частина планети Земля. Але, на жаль, людина, живучи на цій планеті й щиро називаючи її своєю домівкою, не завжди робить корисні речі. День Землі – це і є час нагадування всім людям про необхідні турботи щодо своєї рідної домівки – про її ліси, річки, землю. Адже ми тісно пов’язані з усім цим. Чи ви помічали, як часто на природі ми стаємо наче кращими, спокійнішими, більш радісними, дихаємо на повні груди й відчуваємо себе вільніше? 

 Детальніше...