kopiika.com.ua

ХХ туристичний меморіал у Білій Церкві

Переглядів: 210Коментарі: 0
Змагання з пішохідного туризму «Меморіал  пам'яті загиблим туристам  і альпіністам  міста Біла Церква» відбулися 2 березня 2019 року в спортзалі загальноосвітньої школи №4. У цій школі за багато років склалися туристичні традиції, тут займаються активісти пішохідного туризму, скелелазіння. 

Пісня та літературне слово – переможці премії Вінграновського

Переглядів: 54Коментарі: 0
Лауреати 26-ї літературно-мистецької премії імені Миколи Вінграновського представляли свої твори на сцені театру.
Для підтримки обдарованої молоді Білої Церкви, сприяння її розвитку, формування творчої особистості щорічно відбувається вручення міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М. Вінграновського.

Алла Преображенська-Ронікер: «Побачила Білу Церкву – мене вразив дух старовинного міста»

Переглядів: 102Коментарі: 0
Художник Алла Преображенська-Ронікер уже доволі довго живе в Білій Церкві, займається улюбленим заняттям: пише картини. Міркує над ними, а потім раптом замальовує, якщо здається, що на полотні щось порушилося, надломилося, додалося зайвого... Пані Алла це робить за своєю перфекціоністською звичкою. І вже через мить, надихнувшись, на тому полотні, де була намальована чорно-сіра дорога, що збігає в перспективу, вона створює інший… уже кольоровий сюжет.

Матушка Наталія Кречківська: «Дякуємо Господу за те, що є…»

Переглядів: 79Коментарі: 0

Цими першими весняним днями спробуємо зацікавити читачів кількома інтерв’ю з непересічними жінками, що живуть у нашому місті та, безперечно, прикрашають собою Білу Церкву.  Пропонуємо до уваги розмову з матушкою Наталією Кречківською, дружиною білоцерківського протоієрея та діючого капелана уславленої 72 ОМБр ім. Чорних запорожців от. Івана Кречківського. Погодьтеся, життя матушок – таємниця за сімома печатками для обивателя. Користуючись випадком, запитали в пані Наталії:  .

ОЛЕНА ДИКА – дружина, мама, керівник, українка…

Переглядів: 9513Коментарі: 0
"...Минулого року святкували з Геннадієм срібне весілля. І, знаєте, для мене це трохи дивно було чути про таку цифру, бо я не відчуваю цього часу. Це ніби було вчора чи позавчора. І лише дивлячись на старшого сина, я, урешті, можу усвідомити: так, 25 років разом, це про нас. А познайомились ми банально – на дискотеці..."

«Усе в житті чоловіки роблять саме заради жінок!»

Переглядів: 47Коментарі: 0
Жінки та любов – це і є найважливіші життєві рушійні сили, так вважає Григорій Музика – співак, артист, поет, композитор, культурний діяч Білоцерківщини, цікава й багатогранна особистість. Він – людина, яка довгий час була активно причетною до спортивної сфери регіону, має значний досвід керівництва в адміністративних структурах Білоцерківського району, а сьогодні працює в Центрі олімпійської підготовки (смт Терезине). 

У Білій Церкві з’явиться будинок для літніх

Переглядів: 36Коментарі: 0
Минулого вівторка, 26 лютого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. Після реєстрації табло засвітило 17 присутніх членів із 21-го діючого. Міський голова Геннадій Дикий повідомив, що порядок денний складається з 27 нагальних пунктів і додаткових питань цього разу не передбачено.