kopiika.com.ua

Білоцерківці отримали новий тариф на маршрутні перевезення

Переглядів: 33Коментарі: 0

За останні півроку розмов про можливі підвищення/не підвищення тарифу на проїзд у маршрутному транспорті було більш ніж багато. Тариф у 5 грн тримався в Білій Церкві до 11 травня. Минулого тижня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міськради, на якому знову розглядалося це резонансне питання. 

 Детальніше...

Відкриття міжнародного пункту пропуску в аеропорту «Біла Церква» стає реальністю

Переглядів: 621Коментарі: 0

У вівторок, 7 травня 2019 року, у Міністерстві інфраструктури України відбулася розширена робоча нарада щодо обговорення питання з відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон на аеродромі «Біла Церква». Це вже третя міжвідомча зустріч, де окреслюються алгоритми дій з реалізації даного проекту. 

 Детальніше...

Популізм versus Відповідальність

Переглядів: 75Коментарі: 0

Минулий тиждень ознаменувався гучним піар-концертом у стінах міськвиконкому.

Чудовою традицією стали виїзні перформанси столичних гастролерів на білоцерківській землі. Корифеї київських сцен переїхали до провінційного міста надовго, принаймні до чергових виборів, допоки ще невідомо яких – парламентських чи місцевого самоврядування. 

 Детальніше...

Білоцерківський пляж – виглядатиме по-європейськи!

Переглядів: 138Коментарі: 0

Мережею інтернет прокотилася хвиля обурення. Причиною тому стала інформація, що на білоцерківський пляж завезли декілька машин щебеню, тож мешканці стали висувати припущення. Припущення, звичайно, були з ухилом до апокаліпсису: «Незаконна забудова в рекреаційній зоні!», «Корупція!», «Зрада!» 

 Детальніше...

Презентація книги про Іловайську трагедію

Переглядів: 22Коментарі: 0

В історії України є кілька сторінок, які потребують ретельного вивчення, щоб з’ясувати правдиві факти, відділивши, як кажуть, зерна від плевелів. Одна з найбільш трагічних – трагедія Іловайського котла 2014 року. І тим більше є бажання розібратися в обставинах подій, адже вони стосуються загибелі в ті жахливі дні багатьох військових та добровольців.

 Детальніше...

Головний орієнтир – перемога в сезоні!

Переглядів: 23Коментарі: 0

 Для вихованців відділення спортивного орієнтування Білоцерківської спортивної школи №1 цей сезон був дуже вдалим. Про це говорять результати, які з гордістю за юних спортсменів підсумовують керівники наприкінці навчально-виховного року. 

Так, дійсно спортивний сезон уже майже закінчено, адже 23  травня в стінах Білоцерківської ДЮСШ №1 пролунає останній дзвоник, чи, точніше, тренерський свисток. Можна сказати, що відділення спортивного орієнтування ще набирає обертів, адже, за словами тренерів, воно було відкрито лише з вересня 2017 року. І ось уже при-йшов час підвести перші підсумки активних занять!

 Детальніше...