kopiika.com.ua

СПОВІДЬ ВЕТЕРАНА

Переглядів: 24Коментарі: 0

Була неділя. Ясно світило сонце. На зеленому листі дерев бриніла вранішня роса, на якій сріблястими зайчиками вигравали сонячні промені. Своїм духмяним розмаїттям пестили душу квіти. Мене полонило почуття радості за красу мого рідного краю, моєї неньки України. 

 Детальніше...

День піхоти: екскурсії військовою частиною

Переглядів: 28Коментарі: 0

Надзвичайна можливість подивитися на власні очі, у яких умовах проходить побут та щодення діяльність військових, оглянути сучасну бойову та санітарну техніку, відчути у власних руках справжню зброю – зазирнути у приціл… Нестандартний підхід до армійських буднів, що ненадовго трохи відкрив завісу секретності. Адже на території військової частини А2167 у Білій Церкві відбувся день відкритих дверей, присвячений Дню піхоти. 

 Детальніше...

День Землі: «Це ми тут – гості, а природа – вічна!»

Переглядів: 23Коментарі: 0

Зрозуміло, що всі ми знаємо: люди – частина планети Земля. Але, на жаль, людина, живучи на цій планеті й щиро називаючи її своєю домівкою, не завжди робить корисні речі. День Землі – це і є час нагадування всім людям про необхідні турботи щодо своєї рідної домівки – про її ліси, річки, землю. Адже ми тісно пов’язані з усім цим. Чи ви помічали, як часто на природі ми стаємо наче кращими, спокійнішими, більш радісними, дихаємо на повні груди й відчуваємо себе вільніше? 

 Детальніше...

Зірки театру народжуються в школі мистецтв

Переглядів: 23Коментарі: 0

Яскраво та творчо, можна навіть сказати – із нестандартними підходами, відбувся звітний виступ творчих майстерень театрально-хореографічного відділу Білоцерківської школи мистецтв №3 – на базі міської загальноосвітньої школи №20. 

За рівні права – на щастя й добро!

Переглядів: 47Коментарі: 0

Відомо, що День підтримки людей з інвалідністю, який відзначають у світі та в Україні 5 травня, певним чином слугує тому, щоб на цю категорію людей звертали позитивну увагу! Хоча й про проблеми теж не варто замовчувати. 

Погодьтеся, саме заходи, у яких беруть участь люди з інвалідністю, показують, що вони – активні, доброзичливі, хочуть проявляти себе повноцінно як удома, так і в різних сферах діяльності. Адже вони мають такі ж права на працевлаштування, доступну освіту й інфраструктуру, як і інші категорії громадян.

 Детальніше...

Силач Білої Церкви Олександр Білоконь: черговий вдалий ривок!

Переглядів: 167Коментарі: 0

Тиждень тому на майданчику Білоцерківського професійного ліцею було проведено показовий виступ рекордсмена Книги рекордів України, чемпіона світу і Європи з пауерліфтингу Олександра Білоконя. 

Звістка про те, що білоцерківець Олександр буде тягнути дві багатотонні вантажівки, у сонячний день 24 квітня зібрала багато його прихильників – друзів, колег, учнів ліцею, школи №9, де він навчався раніше, а ще – журналістів, які також із захватом фіксували на фото- та відеокамери чергові рекордні зрушення спортсмена.

 Детальніше...