kopiika.com.ua

«Веселковий дивосвіт» поетки Тетяни Строкач

Переглядів: 58Коментарі: 0

Енергійна, оптимістична, талановита білоцерківка Тетяна Строкач уже не перший рік реалізує себе не лише як педагог, але і як літератор. Як сама пані Тетяна зазначає, якби не було  необхідності створювати свого часу багато оригінальних матеріалів для діток українською, – хтозна, чи відбулася б такою ця мила дитяча книжка. Адже ця книга – результат багаторічної творчої праці: вір-ші, пісеньки, кросворди, віршовані сценарії для дитячих свят, оповідки про українські календарні свята та всілякі народні традиції. 

Детальніше...

Білоцерківець став переможцем на турнірі імені Павла Поповича

Переглядів: 133Коментарі: 0

9-13 квітня в Білій Церкві, на базі Дитячо-юнацької спортивної школи №1 (керівник –Юрій Гончаренко), було проведено XXXIV Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті льотчика-космонавта Павла Романовича Поповича. Упродовж п’яти днів на рингу спортшколи змагалися найсильніші боксери з 22 регіонів України, м.Києва, а також Республіки Молдова.

Детальніше...

Акція «Чистий берег»: молодь попрацювала на берегах Росі

Переглядів: 57Коментарі: 0

 

Чудове місце для прогулянок у будь-яку пору року – це, безперечно, білоцерківська набережна вздовж річки Рось. Не завжди на ній чисто, адже не всі дотримуються загальноприйнятих правил поведінки: після окремих «променадів» та свят лишаються бруд, сміття. Тож варто починати із себе, своїх дітей, друзів, знайомих – жити у чистоті. 

Детальніше...

Наталка Діденко: На початку наступного тижня розпочнеться потепління

Переглядів: 482Коментарі: 0

  Ще зовсім нещодавно лежав сніг, градуси стрибали від +20 до заморозків, японський гравюрно-силуетний пейзаж змінився на чудові ніжні зелені листочки, сіра земля зажовтіла форзицієвими кущами та бузковими гіацинтами. І Вербна неділя вже стоїть на порозі.

Детальніше...

Чемпіонат України з грепплінгу та панкратіону в Білій Церкві

Переглядів: 43Коментарі: 0
Як відомо, панкратіон – давній вид боротьби. Змагання з цього виду спорту проводяться вже не перший рік. А ось і з минулого року грепплінг як вид спорту офіційно визнано в Україні. 
Грепплінг – спортивне єдиноборство, комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових та задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок у процесі боротьби за допомогою різних технічних прийомів (звалювань, захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок тощо). Основна мета – примусити суперника здатися. Об’єднує в собі техніку всіх борцівських дисциплін. При цьому ударна техніка в грепплінгу суворо заборонена, не включає в себе нанесення ударів та використання зброї.

Детальніше...

Якщо особа не хоче виписуватися із житла власника

Переглядів: 489Коментарі: 0

Ще близько 10 років тому вживався термін «прописка», під яким розуміли процедуру отримання дозволів на проживання в конкретному помешканні. Наразі, після внесення відповідних змін до законодавства, вживається термін «реєстрація». Усі громадяни, які проживають на території України, зобов’язані зареєструватися за своїм місцем проживання. Інакше за невиконання такого обов’язку буде накладено штраф.

Детальніше...

Новак: Трасса М-05 Київ - Одеса стане автобаном

Переглядів: 1353Коментарі: 0

Державне агентство автомобільних доріг планує підвищити категорію траси М-05 Київ - Одеса до автобану завдяки капітальниму ремонту.

Про це заявив керівник Укравтодору Славомир Новак в Facebook.

Детальніше...