kopiika.com.ua

Що буде з ціною на газ і з субсидіями у цьому році. Реальні цифри

Переглядів: 757Коментарі: 0

Підвищення тарифів на газ для населення в 2018 році практично неминуче. Швидше за все, воно відбудеться вже після поточного опалювального сезону. Отож, ми розібралися, якого подорожчання чекати українцям, що буде робити уряд, щоб мінімізувати зростання цін, і яка роль в цьому відведена російському газу.

Тарифи на газ для населення в 2018 році можуть зрости. Цього, зокрема, вимагає Міжнародний валютний фонд, і, не виконавши відповідне умова, Київ ризикує залишитися без чергового траншу МВФ у розмірі $ 1,9 млрд.

Детальніше...

Риба для українців перетворюється на недоступну розкіш

Переглядів: 542Коментарі: 0

Українці за 9 місяців минулого року купили в торгових мережах 1,4 млн т. м'яса птиці, 889 тис. т. Ковбас і копченого м'яса, і тільки 425 тис. т. риби і морепродуктів. Відповідні дані опублікувала Державна служба статистики України.

Детальніше...

Від сьогодні в країну повернеться тепло

Переглядів: 728Коментарі: 0

В Україні в суботу, 10 лютого, очікується поступове потепління за рахунок ослаблення циклону, який обрушився в останні дні і приніс сильні снігопади.

Про це написала відомий синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в Facebook.

Детальніше...

Незабута історія. Вакцинація в Білій Церкві

Переглядів: 1761Коментарі: 0

Наразі, коли ледь не кожного наступного року Україну атакують нові й нові пошесті та хвороби, у суспільстві все частіше виникають непримиренні суперечки щодо необхідності системної вакцинації дітей. Не зайвим є нагадати, що недовіра до щеплення не виникла на порожньому місці, проте його позитивний вплив у справі збереження людських життів не можна не побачити, а тим паче проігнорувати. Поглянемо хоча б крізь призму цьогорічного кору: на Львівщині три спалахи, два десятки дітей захворіли на Одещині, 13 випадків зафіксували в Запорізькій області. Раніше кір проявився у Волинській, Івано-Франківській, Тернопільській областях та Києві. Практично всі, хто захворів, або взагалі не мали щеплень, або вакцинувалися лише раз. 

Детальніше...

ДТП на Київщині: 21 людина загинула, 177 - травмовано

Переглядів: 2657Коментарі: 0

З початку року на території столичного регіону сталося більше 120 дорожньо-транспортних пригод. В результаті – 177 людей травмовано, 21(!) людина загинула. Прикра статистика говорить – в наслідок аварій на дорогах Київщини через день помирає людина, а щодня стають каліками щонайменше четверо. Причиною цього є недбальство як з боку водіїв, так і пішоходів.

Детальніше...

Поради керівнику: як убезпечити колектив від емоційного вигорання

Переглядів: 475Коментарі: 0

Синдром емоційного вигорання - це процес поступової втрати емоційної, когнітивної і фізичної енергії, що проявляється у симптомах емоційного, розумового виснаження, фізичної втоми, особистої відторгненості і зниження задоволення від виконання роботи.

Детальніше...

«ПероДактиль» – представляє… перші конкурсні роботи

Переглядів: 593Коментарі: 0

Нарешті ми розпочинаємо презентацію конкурсних робіт учасників дитячого літературного конкурсу «ПероДактиль». Задля збереження об’єктивності ці роботи ми отримуємо від організаторів абсолютно анонімними: без зазначення віку, імені й місця проживання наших юних талантів. Ми хочемо об’єктивно обрати найкращого конкурсанта за версією «Копійки» й просимо вас також долучатись до обрання. Пишіть, телефонуйте, діліться враженнями.

Детальніше...