kopiika.com.ua

Нечесні вибори

Переглядів: 40Коментарі: 0

Поліція зафіксувала 266 повідомлень про порушення виборчого процесу. Про це заявив Голова Національної поліції Сергій Князєв  28 січня, під час підсумкової колегії Міністерства внутрішніх справ. Найбільша кількість їх надійшла до поліції Києва (30), а також Закарпатської (24) та Дніпропетровської (23) областей. Чимало таких фактів зареєстровано в  Полтавській, Одеській, Запорізькій, Миколаївській і Черкаській областях.

Детальніше...

«Готові підтримати та обігріти!»

Переглядів: 34Коментарі: 0
Так трапляється, що сувора, морозна зима робить більш людяними серця та дарує тепло душі. У період похолодань у  Білій Церкві активізуються пункти надання допомоги людям, які опинилися  в скрутних життєвих ситуаціях. 

«Допоможемо птахам узимку!»

Переглядів: 32Коментарі: 0

З метою дбайливого ставлення до природи рідного краю та збереження місцевої орнітофауни, працівники Томилівського лісництва   постійно дбають про птахів упродовж усього року,  а особливо взимку. 

Детальніше...

Порадилися й вирішили… ще раз перевірити тарифні розрахунки!

Переглядів: 363Коментарі: 0

 Громадська рада при виконавчому комітеті Білої Церкви оперативно зібралася на позачергове засідання в  понеділок, 21 січня, для вирішення гострого питання: наскільки правильним є рішення – щодо підняття тарифів транспортної мережі міста. 

Детальніше...

Мороз і сонце – Водохреще!

Переглядів: 101Коментарі: 0
Світлим, радісним і трохи морозним видався день, коли білоцерківці святкували Хрещення Господнє. Пірнати в ополонку, як і дотримуватися здорового способу життя, цього року стало… модним. А що, непогана мода, чи не так?!..