kopiika.com.ua

Від золотої булли – до набережної Росі

Переглядів: 166Коментарі: 0

…Ідеться не про навігацію пошуку скарбів чи артефактів на території Білої Церкви. (Хоча всі цікаві відомості, знайдені істориками та архівістами, автоматично стають справжніми скарбами, яким часто навіть важко підібрати ціну!) А розмова йтиме про Краєзнавчі читання, чергове 42-ге засідання яких відбулося в одному із залів Білоцерківського краєзнавчого музею.

Детальніше...

«Квіти – це не букет троянд на столі, це – життя навколо нас!»

Переглядів: 112Коментарі: 0

У серці білоцерківської художниці Тетяни Фокіної не лише квітуча душа, але й мудрий життєвий досвід (а він, як відомо, хоч і буває досить гірким, проте викристалізовує справжнє!), а ще вона має добру, щедру вдачу.

Детальніше...

«Зруйнувати легко, а збудувати?»

Переглядів: 196Коментарі: 0

Із 10 травня 2018 року й до сьогоднішнього дня триває реконструкція Горбатого моста. Проведені необхідні інженерно-камеральні вишукування, розбита геодезична сітка координат на місцевості об’єкта, розчищено самосійні зелені насадження та чагарники по укосу та підошві насипу шляхопроводу.

Детальніше...

На варті нашого спокою

Переглядів: 463Коментарі: 0

Наприкінці минулого року в Білій Церкві рішенням міської ради було створено нове комунальне підприємство «Муніципальна варта». Створення викликало багато запитань у білоцерківців, але лише в тих, хто не слідкував за роботою міськради впродовж декількох років.

Детальніше...

Жіночий лікар – покликання особливе

Переглядів: 5041Коментарі: 0

Адже тіло жінки – це безцінна посудина, у якій виникає й формується найголовніше – життя. І саме від того, який лікар-гінеколог трапиться дівчині першим, залежить (не побоюся гучної фрази) те, як слідкуватиме вона за своїм здоров’ям протягом життя. Бо ж ми багато наслухалися від рідних та знайомих про брутальних акушерок чи байдужих гінекологів, і ці розмови не спонукають нас до того необхідного візиту двічі на рік у жіночу консультацію.

Детальніше...

Шановні білоцерківці, отримувачі субсидій!

Переглядів: 155Коментарі: 0
Із 1 травня 2018 року змінено умови надання субсидії при наявності заборгованості. За наявності заборгованості, яка перевищує 340 гривень, субсидія може бути не призначена.
Звертаюся до вас із проханням перевірити наявну заборгованість і сплатити її або укласти договір про реструктуризацію заборгованості, щоб до кінця червня 2018 року скористатися своїм правом на отримання субсидії з травня.

Детальніше...