kopiika.com.ua

Лицарські бої в Голендерні: «Золота шпора» не пробила броні «Панзера»

Переглядів: 94Коментарі: 0

Красиве й ще по-літньому галасливе урочище Голендерня минулими вихідними заповнилося незвичними голосними звуками. І не дивно, адже таких бойових закликів ця місцина останні двісті років не чула… 

Детальніше...

Міська Дефіляда: нам є ким пишатися

Переглядів: 253Коментарі: 0

Про минуле нам нагадують пам’ятники та історичні місця. Але не менш вагома і сучасна історія Білої Церкви. ЇЇ підприємства, організації та установи, школи і бібліотеки, вулиці та площі говорять самі за себе.

Детальніше...

День розвідки. Вдячність за ризик власним життям на благо мирного населення

Переглядів: 88Коментарі: 0

Цього дня міський голова Геннадій Дикий привітав командира 1-го механізованого батальйону 72-ї ОМБР ім.. Чорних Запорожців Віктора Скатерного та нагородив його грамотою за зразкове виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, патріотизм та з нагоди Дня військової розвідки України.

Детальніше...

Міський голова провів прийом громадян

Переглядів: 115Коментарі: 0

Під час прийому громадяни мали на меті з’ясувати низку питань як особистого, так і загальноміського характеру. Зокрема, цікавилися отриманням субсидій та наданням матеріальної допомоги, сплатою податку на землю, розірванням договору оренди землі, питаннями щодо отримання житла, черги квартирного обліку, отримання відповідей на запити тощо.

Детальніше...

«Навчитися не боятися»

Переглядів: 75Коментарі: 0

У перший день вересня в кінотеатрі ім. Довженка в Білій Церкві відбулася демонстрація стрічки «Процес» – у рамках фестивалю документального кіно «Кіно, яке змінює думку».

Детальніше...

На залізничних коліях Білої Церкви: безпека чи безпечність?

Переглядів: 570Коментарі: 0

…Проїхавши Білу Церкву вздовж залізничних шляхів, журналісти змогли впевнитися в тому, що кількість небезпечних доріжок через колії, які проклали жителі, намагаючись скоротити шлях (із ризиком вкоротити собі віку!), перевищує кілька десятків. 

Детальніше...