kopiika.com.ua

«Крути 1918» – фільм історичний, але цікавий

Переглядів: 67Коментарі: 0

Для початку нагадаємо читачам, що на одному з нещодавніх засідань чергової сесії Білоцерківської міської ради депутати спеціально загострилися на темі нового українського фільму «Крути 1918». Обранці не просто закликали білоцерківців долучитися до національної історичної героїки, не просто підтримати національного кіновиробника, а ще й посприяти процесу перегляду молодим поколінням: школяриками та студентами.  Детальніше...

Павло Зібров: «Життя – це експеримент»

Переглядів: 95Коментарі: 0

Павло Зібров – справжній профі українського шоу-бізнесу, адже стояв біля його витоків. Він керує театром пісні свого імені, пише пісні для провідних артистів української естради та  безперервно експериментує. За останній час  артист встиг знятися у двох фільмах,  узяти участь у проекті «Танці із зірками» та записати скандально-відому пісню в стилі  реп.  

Детальніше...

Манекен – як привід залишитися без гаманця

Переглядів: 199Коментарі: 0
В одному з попередніх номерів «Копійки» ми розповідали про махінації на автошляхах України. Та публікація мала відгук у читачів, тож, природно, ми вирішили продовжити започаткований напрямок. Тим паче, шахраї не сплять і не лінуються, весь час придумуючи нові й нові методи злочинного «заробітку», жертвами якого можуть стати звичайні водії та, особливо, керманичі вантажівок. 

Зимові плани про озеленення Білої Церкві

Переглядів: 78Коментарі: 0
У давнину казали: «Готуй сани – влітку, а воза – узимку». Тож розмова про озеленення доречна навіть у холодну пору року. Тим паче, якщо ідеться про багаторічну стратегію. Треба наголосити, що минулого тижня Біла Церква зробила рішучий крок до цивілізованих методів озеленення міста. Перша ланка: презентація та обговорення проекту «Управління зеленими насадженнями в місті Біла Церква».

Одруження – на добу?, або «Вітає святий Валентин!»

Переглядів: 43Коментарі: 0
Здавалося б, якось дивно – одруження на 24 години… Чому лише на добу й чи можливо так робити в Білій Церкві? Поза жартами. Прокоментуємо одразу останній пункт: одружитися на добу було можливо лише у святковий і чарівний день – День святого Валентина.