kopiika.com.ua

І знову про дитяче харчування

Переглядів: 105Коментарі: 0

Нещодавно по Білій Церкві прокотилася хвиля занепокоєння харчуванням у дитячих садках. Найбільше батьків хвилювали питання присутності ковбасних виробів у меню та недосконала система тендерів.

Детальніше...

Дерев’яний міст – стане залізобетонним, привабливим і зручним!

Переглядів: 100Коментарі: 0

Проблема цього мосту гостро стоїть уже кілька десятків років. Він надзвичайно зручно сполучає район міста Заріччя з районом Клінічна, а також є найкоротшим шляхом зарічан до міської лікарні імені Семашка.  Незважаючи на те що міст давно аварійний і рух по ньому заборонено,  містяни однаково послуговуються ним, бо об’їзний шлях доволі довгий. 

Детальніше...

Монетизація пільг: що варто знати, а про що задуматись

Переглядів: 100Коментарі: 0

В уряді вирішили почати реалізацію проекту з монетизації пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

Детальніше...

Новий транспорт для Білої Церкви

Переглядів: 269Коментарі: 0

Чергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради розпочалося рутино. Головував Геннадій Дикий.

Швидко узгодили порядок денний та приступили до голосування. Без зайвих дискусій та обговорень ухвалили наступне:

Детальніше...

Якою має бути зовнішня реклама в місті

Переглядів: 122Коментарі: 0

Питання вигляду й розміщення рекламних конструкцій для Білої Церкви саме на часі. З одного боку, це бізнес багатьох містян, які платять податки в міський бюджет, з іншого ж, – місто гучно заявляє про себе як про туристичну перлину, а значить повинне мати відповідний вигляд.

Детальніше...

Життя, відкладене на потім

Переглядів: 488Коментарі: 0

На потім. Усе на потім. Розбирала шафи й знайшла постільну білизну 1979 року випуску. Була вже жовтою й поіржавілою на складках.  Мама, звичайно, скаже: «Нічого, заберу в село, там однаково, на якому спати, аби чисте...»

Детальніше...

У Фастові затримано підозрюваних у навмисному убивстві жінки

Переглядів: 190Коментарі: 0

Замовне умисне вбивство багатодітної матері в м. #Фастів поліція Київщини спільно з процесуальними керівниками прокуратури області розкрили упродовж двох днів.

Детальніше...