kopiika.com.ua

Кошти на утримання дружини під час вагітності

Переглядів: 187Коментарі: 0
Право дружини на утримання від чоловіка під час вагітності передбачено статею 84 Сімейного кодексу України.
Право на утримання вагітна дружина має незалежно від того, чи вона працює, та незалежно від її матеріального становища

Детальніше...

Sasha Bob «Не з натури»: спілкування із внутрішньою свободою

Переглядів: 101Коментарі: 0

Для багатьох знавців художнього життя Білої Церкви стала несподіванкою яскрава виставка художника-білоцерківця, який показово демонструє не лише нестандартний погляд на світ навколо, але й своє власне ім’я – Sasha Bob.

Детальніше...

Після вихідних в Україну прийде штормовий вітер з різким зниженням температури до -8

Переглядів: 459Коментарі: 0

Наступного тижня в Україні зникне справжній синоптичний комфорт і значно похолоднішає. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Детальніше...

Сьогодні українці напишуть диктант національної єдності-2018

Переглядів: 188Коментарі: 0
До написання 18-го радіодиктанту національної єдності, який традиційно відбудеться з нагоди Дня української писемності 9 листопада, приєднаються жителі всієї України.

Від експерименту на Коновальця – до процесів енергозбереження

Переглядів: 170Коментарі: 0

З початком опалювального сезону перед мешканцями Білої Церкви, як і перед усіма споживачами теплової енергії, постає гостре питання вчасної оплати за тепло у власних оселях. Цей віч-ний суперечливий «інь-янь» людської природи й прагнень: щоб у хаті було тепло – хочемо, а платити за це фактичну ціну – більшості користувачів сьогодні доволі складно…

Детальніше...

Поліцейський – романтична професія сірих буднів

Переглядів: 125Коментарі: 0

Вечори стають прохолоднішими, ночі довшими, а годинники нещодавно перевели на годину назад. Вулиці, звісно, освітлюють, але вони чомусь не стають абсолютно безпечними. На щастя, наші охоронці законного порядку та громадянської безпеки уважно чатують, аби вчасно приїхати чи прибігти на допомогу.

Детальніше...

У Білій Церкві з’явилося банківське відділення нового формату

Переглядів: 67Коментарі: 0

Наприкінці жовтня відкрило свої двері оновлене відділення Альфа-Банку Україна й Укрсоцбанку в центрі Білої Церкви, по вулиці Соборній, 1/1. Відділення отримало нову сервісну модель із цілодобовим доступом до зони самообслуговування, комфорт-зоною для укладання договорів та повним спектром банківських послуг, включаючи новозбудований великий депозитарій.

Детальніше...