kopiika.com.ua

Жіночий світ бізнесу

Переглядів: 83Коментарі: 0

Звичайно, закони бізнесу є однаковими для всіх. Бізнес не має статі, а гендерне питання генеральним чином на цю сферу діяльності не впливає. Однак є особливості ведення бізнесу саме жінками. Хто із цим згодний, а хто ні – була можливість обговорити на семінарі «Кращі практики ведення бізнесу: жіночі історії успіху».

Детальніше...

Чиї інтереси відстоює депутат міськради?

Переглядів: 84Коментарі: 0

Розділ другий Закону України про статус депутатів місцевих рад звучить недвозначно: «ДЕПУТАТ МІСЦЕВОЇ РАДИ – ПРЕДСТАВНИК  ІНТЕРЕСІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, ВИБОРЦІВ СВОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ».

Детальніше...

Музичні школи. Розвиток та неприємний післясмак

Переглядів: 1016Коментарі: 0

Що ж ми можемо зробити, щоб вандалізм став прикрим винятком, а не правилом нашого буденного життя? Чи є альтернатива вуличному вихованню, окрім всебічного естетичного розвитку? І де ті місця, де навчають прекрасному?

Детальніше...

Звучить фантастично, але завтра стане буденністю

Переглядів: 100Коментарі: 0

Термін «Смарт Сіті» останнім часом особливо актуалізувався. То що ж це й із чим його не їдять? Саме слово «smart» у перекладі українською означає «розумний». Відтак, «Смарт Сіті» – просто «розумне місто». Щоправда, термін використовують у різних значеннях, наприклад як синонім для фраз «комфортне місто», «європейське місто» чи навіть «хороше місто».

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 125Коментарі: 0

Це лише зима приходить зненацька, а літо – довгоочікувана пора. Про нього мріють діти, на нього чекають дорослі. Довгі дні, теплі ночі, буяння квітів і зелені. Прекрасна пора року! Але й вона ставить перед нами завдання. 

Детальніше...

Двір – обличчя господаря

Переглядів: 106Коментарі: 0

Кожен із нас хоче жити серед краси. Саме тому ми й намагаємося підтримувати порядок у наших оселях, робимо в них ремонти, прикрашаємо на свій смак. Але не менше ми хочемо бачити порядок і тоді, коли виходимо з будинку на вулицю.  І якщо мешканцям приватного сектора  доводиться розраховувати лише на себе, то жителі багатоповерхівок можуть очікувати від міської влади певних кроків у цьому напрямку. 

Детальніше...