kopiika.com.ua

Московський патріархат заганяє себе в глухий кут

Переглядів: 201Коментарі: 0

Наша газета не дарма періодично повідомляє читачів про останні перипетії навколо дуже ймовірної автокефалії, тобто незалежності від будь-кого, а особливо від країни-агресора, істинно Української православної церкви. Насправді це дуже важливо, важливіше за проголошений курс у НАТО чи ЄС.

Детальніше...

Телеміст «Біла Церква – Попасна» поєднав два регіони України

Переглядів: 74Коментарі: 0
«…Ми бачили війну, тому ми прагнем миру!» – це рядки з вірша, який озвучили учні Тошківського навчального закладу під час телемосту.
Для розуміння – треба спілкуватися. Про це може сказати будь-який психолог.

Детальніше...

Таємницю щоденника Петлюри обговорили історики Білої Церкви

Переглядів: 246Коментарі: 0

Нещодавно в український прокат вийшла українська стрічка «Таємний щоденник Симона Петлюри». Це український історично-біографічний фільм 2018-го року режисера Олеся Янчука за сценарієм Михайла Шаєвича. Поки що з ним ознайомилися неширокі кола жителів Білої Церкви, наразі він набирає популярності лише у вузьких колах української громади.

Детальніше...

Музичний фестиваль «Золота осінь»: 10 днів естетичної насолоди

Переглядів: 92Коментарі: 0

На початку осені вже 26 років поспіль надзвичайний подарунок для шанувальників високого мистецтва влаштовують працівники Білоцерківського будинку органної та камерної музики (директор – В. Клюєв) – Міжнародний музичний фестиваль «Золота осінь». Щовечора протягом фестивальної декади звучали вишукані твори класичного та сучасного мистецтва вприміщенні костела Іоанна Хретителя. 

Детальніше...

Професійний футбол у Білій Церкві. Історія та міфи…

Переглядів: 301Коментарі: 0

Не так давно ми писали в газеті про те, що свій перший історичний офіційний матч уславлене київське «Динамо» зіграло не десь там, а саме в Білій Церкві. Ба більше, білоцерківці спромоглися здобути перемогу в тому далекому протистоянні далекого вже 1928 року.

Детальніше...

Наставники з Президентського полку України допомагали кадетам Білої Церкви

Переглядів: 64Коментарі: 0

Урочиста обіцянка кадета на вірність Україні та українському народові – традиційна, але особлива подія в житті Білоцерківської гімназії №2. Показник цього, зокрема, у тому, що нинішнього року для відточування кроку та вправ кадетської знаменної групи (під час офіційної церемонії Урочистої обіцянки) наставниками були інструктори  Президентського полку України! 

Детальніше...

Мода на температуру, кашель та застуду!

Переглядів: 102Коментарі: 0

Зміна погоди безумовно позначається на повсякденному бутті містян. Наприклад, золота осіння пора знаменує собою появу теплих шарфиків, пухкеньких курточок, кольорових парасольок, запашної кави та гарячих обіймів. І яка ж осінь без такого неромантичного доповнення, як грип?

Детальніше...