kopiika.com.ua

«Юність» зібрала юних шахістів України

Переглядів: 62Коментарі: 0

Із 14 до 16 грудня в ДЮСШ «Юність» м. Біла Церква відбулися змагання відкритого Всеукраїнського шахового турніру,  присвяченого пам’яті депутата Білоцерківської міської ради Олександра Подольського, за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області. 

Детальніше...

Свято Варвари відкриває двері різдвяним дивам

Переглядів: 57Коментарі: 0

Майстерно зроблені роботи з бісеру, ниток, стрічок, голок, фарби, картону, ланцюжків, булавок – також можна вважати дивом! Тільки ці дива народжуються з-під маленьких пальчиків майстрині та її працьовитих вихованочок.

Детальніше...

Якою була Біла Церква?

Переглядів: 57Коментарі: 0

Згодом багато науковців висловлювало різні гіпотези щодо конструктивних особливостей культової споруди в древньому Юр’єві. Лише після проведення науково-рятувальних робіт для музеєфікації залишків стародавнього фундаменту в 2014 р. з’явилася можливість усе з’ясувати.

Детальніше...

Як захиститися від колекторів?

Переглядів: 84Коментарі: 0

На жаль, сьогодні громадяни, узявши гроші в борг, часто зустрічаються з неприємною діяльністю колекторських компаній. Їхня основна мета – це стягнення боргів із боржників. Цю послугу колекторські компанії надають кредиторам – банкам, іншим організаціям. 

Детальніше...

Хто ж страшніший за левів?, або Нове слово в українському детективі

Переглядів: 181Коментарі: 0

[/gallery]" alt="">32.jpg" alt="">Серйозні розмови про морально-етичні мірки сучасного буття, про можливості вижити в кримінальному світі, про фантасмагоричну правду життя – відбулися 13 грудня в читальному залі центральної бібліотеки міста Біла Церква під час презентація чергової книжки письменника-білоцерківця Олександра Виговського «Дикі собакі страшніші за левів».

Детальніше...

Якою була Біла Церква?

Переглядів: 274Коментарі: 0

Наразі, починаючи з цього номера й надалі, газета «Копійка» розпочинає знайомити своїх читачів з історично-краєзнавчою розвідкою нашого земляка Сергія Різника. Пан Сергій розповідає, із чого розпочиналися археологічні дослідження на історичних теренах Білої Церкви, до чого привели, у що вилилися в підсумку. На думку газети, –робота білоцерківського науковця-ентузіаста цікава й непересічна.  Отже… 

Детальніше...

Замість визнання, поваги та любові – стусани й побої

Переглядів: 131Коментарі: 0

Буває, жінка, навіть досить розумна, починаючи аналізувати свої дії після сварки та побиття своїм чоловіком, починає розмірковувати, що, можливо, варто було б промовчати, стриматися або просто… вправно ухилятися від ударів чоловіка.

Детальніше...