kopiika.com.ua

Гра світла й кольору художника Віталія Мацюка

Переглядів: 40Коментарі: 0

Серед плеяди талановитих художників, які жили, працювали, творили в Білій Церкві, напевно, можна особливо виділити професійного художника Віталія Мацюка, чия творча спадщина налічує близько півтисячі творів, кожен з яких має свою неповторну художню цінність.

Детальніше...

Бібліотечна справа: енциклопедичні знання та духовний світ

Переглядів: 46Коментарі: 0

Напевно, саме бібліотекар уособлює таку особистість, яка має енциклопедичні знання з багатьох сфер нашого життя. І саме бібліотекар традиційно несе знання в широкі кола зацікавлених читачів. Від часів створення і до цих пір як в Україні, так і в світі бібліотеки – це джерела інформації, культурно-просвітніцькі центри.

Детальніше...

Два нових заступники й два вдалих звітування…

Переглядів: 28Коментарі: 0
Підсумки п’ятдесят сьомої сесії Білоцерківської міської ради
Знаєте, за багато років звик до скандалів і протистоянь у стінах Білоцерківської міської ради. Не хочу сказати, що це так уже погано. Що архідобре, також не скажу. Це нормально в нормальному конкурентному місті, що прагне розвиватися на платформі змагань ідей та пропозицій.

Детальніше...

Мазепу реабілітовано!

Переглядів: 763Коментарі: 0

Нарешті справедливість потроху відвойовує позиції. Вселенський патріархат на чолі зі святійшим Варфоломієм не визнав канонічною анафему, накладену Петром І на українського гетьмана, нашого земляка Івана Мазепу.

Детальніше...

«Боляче, що ми боронили цю землю, а наші внуки зараз воюють…»

Переглядів: 272Коментарі: 0

Гіркі слова розпачу прозвучали від Івана Васильовича Чайки, ветерана партизанського руху років Другої світової війни, на заході вшанування учасників опору та антифашистського руху, що проходив 21 вересня в актовій залі Білоцерківського територіального центру з надання соцпослуг.

Детальніше...

Бути чи не бути успішному аеродрому в БЦ?

Переглядів: 1244Коментарі: 0

Саме щоб «бути», адміністрація Білоцерківського авіаремонтного комплексу доклала чимало зусиль щодо підготовки та просування «в люди» своєї стратегічної програми розвитку приміського аеродрому.   

Детальніше...