kopiika.com.ua

Якою має бути зовнішня реклама в місті

Переглядів: 134Коментарі: 0

Питання вигляду й розміщення рекламних конструкцій для Білої Церкви саме на часі. З одного боку, це бізнес багатьох містян, які платять податки в міський бюджет, з іншого ж, – місто гучно заявляє про себе як про туристичну перлину, а значить повинне мати відповідний вигляд.

Детальніше...

Життя, відкладене на потім

Переглядів: 496Коментарі: 0

На потім. Усе на потім. Розбирала шафи й знайшла постільну білизну 1979 року випуску. Була вже жовтою й поіржавілою на складках.  Мама, звичайно, скаже: «Нічого, заберу в село, там однаково, на якому спати, аби чисте...»

Детальніше...

У Фастові затримано підозрюваних у навмисному убивстві жінки

Переглядів: 201Коментарі: 0

Замовне умисне вбивство багатодітної матері в м. #Фастів поліція Київщини спільно з процесуальними керівниками прокуратури області розкрили упродовж двох днів.

Детальніше...

Прогноз погоди на 18 березня: в Україну заходять одразу два холодних циклони

Переглядів: 477Коментарі: 0

Погода в Україні 18 березня буде сніжною і морозною - від весни на вихідні лишилася хіба що назва. Крім того, буде лютувати поривчастий вітер, який відчутно знизить температуру.

Детальніше...

З 22 березня рухо по Горбатому мосту буде перекрито. Схема шляхів об'їзду

Переглядів: 1036Коментарі: 0

До уваги жителів та гостей міста! З 22 березня у звязку з ремонтними роботами рух по шляхопроводу вул.Сквирське шосе (Горбатий міст) буде перекрито!

Роботи триватимуть досить довгий час, оскільки у проекті передбачається значний обсяг робіт:

Детальніше...

Монументи Білої Церкви. Погруддя Шевченка біля собору

Переглядів: 370Коментарі: 0

Наступний монумент, про який варто поговорити в післясвяття чергової річниці народження національного генія, – погруддя Т. Г. Шевченка неподалік Спасо-Преображенського кафедрального собору Білої Церкви. Історія його встановлення цікава й непересічна.

Детальніше...