kopiika.com.ua

У Білій Церкві відбувся Київський обласний турнір з карате

Переглядів: 89Коментарі: 0

Нещодавно у Білій Церкві відбувся Київський обласний турнір з карате за правилами «WKF версія 9.1», організований клубом карате «Дайтан». У змаганнях взяли участь понад 100 юних спортсменів, які змагалися у дисциплінах «ката» («формальна вправа», «комбінація») і «куміте» (різновид бою) в 13 вікових категоріях.

Детальніше...

У результаті конкурсу визначено майбутніх посадовців органів місцевого самоврядування

Переглядів: 79Коментарі: 0

2 квітня відбулася співбесіда з кандидатами на заміщення вакансій посадових осіб місцевого самоврядування у відділах, управліннях та службах Білоцерківської міської ради:

Детальніше...

Обговорили питання впровадження проекту «Безпечна та розумна школа»

Переглядів: 69Коментарі: 0

04 квітня у Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» відбулася зустріч з батьківським комітетом з приводу обговорення участі даного навчального закладу в проекті «Розумна та безпечна школа». Можливість реалізації даного проекту розглядається у рамках програми Smart City: Біла Церква, впровадження якої здійснюється міською владою.

Детальніше...

У квітні військові пенсіонери отримають доплати до пенсій за січень-березень

Переглядів: 657Коментарі: 0

Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на нараді з міністром соціальної політики Андрієм Ревою про ситуацію з пенсіями військовослужбовців, передає "Урядовий портал".

Детальніше...

Раїса Григоренко: «Сучасний бібліотекар – це супер-професіонал, універсальний фахівець…»

Переглядів: 438Коментарі: 0

Колись, у часи благословенного радянського минулого, коли все на світі було дефіцитом, я мріяв вивчитися на бібліотекаря. Ми, слухняні «совкові» школярики, любили читати всіляку розумну художню літературу.Детальніше...

Вікторія Бондаренко: «Прожила б по-іншому, але знову була б щасливою…»

Переглядів: 914Коментарі: 0

Пропонуємо цікаву розмову зі знаним жителем нашого міста, що довгі роки була «голосом», «обличчям» і трохи «душею» Білої Церкви. Йдеться про Вікторію Бондаренко, яка півжиття виголошувала офіційні тексти на всіх без винятку урочистих зібраннях для місцян чи, навіть, від імені місцян.

Детальніше...