kopiika.com.ua

Мер поспілкувався із журналістами

Переглядів: 252Коментарі: 0

Минулого четверга міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий поспілкувався з місцевими журналістами. Вільно, за круглим столом. Сказав, що муніципалітет нещодавно затвердив Статут міста, відповідно до якого він змушений звітуватися перед громадою як мінімум двічі на рік. Щоправда, додав: займається звітуванням перманентно, у мікрорайонах міста й на промислових підприємствах. 

Детальніше...

Овва! Лотерея на виконкомі…

Переглядів: 77Коментарі: 0

Минулого вівторка в приміщенні Білоцерківської міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету БМР. 

Порядок денний складався із 46 питань, які розглянули сімнадцять присутніх членів комітету. 

Лицарський турнір у Білій Церкві

Переглядів: 278Коментарі: 0
Для більшості слова «лицарський турнір» означають чесний бій із достойним супротивником. Сьогодні вже існує такий молодий вид спорту, як середньовічний бій. Тож у Білій Церкві минулого тижня на базі Білоцерківського професійного ліцею відбувся турнір з історичного середньовічного бою. 

Свято працівників нашого комфорту

Переглядів: 153Коментарі: 0

 15 березня в Білій Церкві, в ошатній залі театру імені П. Саксаганського, відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. 

Детальніше...

Шевченко й «Квантовий стрибок»

Переглядів: 191Коментарі: 0

Нагадаємо, у столичному метро за сприяння Національного музею Тараса Шевченка та метрополітену організували виставку «Квантовий стрибок Шевченка. Метро». У межах виставки на станції метро ім.Тараса Шевченка українського поета та художника зобразили в образах відомих культурних і наукових діячів, а також анімаційних персонажів. 

Детальніше...

«Драматичні» зустрічі в театрі Саксаганського

Переглядів: 123Коментарі: 0

Важливим у житті театрального колективу є визначення репертуару, напрямку стратегічного розвитку, певні орієнтири. На  цьому прогресивному  шляху як правило стає в нагоді знайомство із живими драматургами, які, крім класичних постановок, можуть запропонувати п’єси з новим баченням історії та сучасності, актуальною проблематикою і «свіжими» темами. 

Детальніше...

Кавова мама Оля: «Діти – це подарунки долі. Ми ж не відмовляємося від подарунків?!»

Переглядів: 131Коментарі: 0

Раніше щастя Ольга сприймала як кінцеву мету. Щороку вона абстрактно «замовляла під ялинку» таке щастя собі й рідним. А тепер вона певна, що щастя – це її життєва дорога. Сімейний та професійний шлях. І від подарунків долі вона не відмовлялася, хоча часто життєві ситуації були настільки складними, що було непереливки. Але тепер вона говорить, що з такою «життєвою закалкою» вона витримає все. 

Детальніше...