kopiika.com.ua

Що горіло під міськрадою, і хто роздмухує вогонь

Переглядів: 162Коментарі: 0

Телефон нашої редакції у четвер, увечері, не стихав. Читачів газети цікавило, що ж насправді сталося під міськрадою. Ми провели невеличке журналістське розслідування й даємо відповідь.

Детальніше...

Нашого цвіту – по всьому світу

Переглядів: 189Коментарі: 0

Цих трьох відомих людей об’єднує не лише те, що вони надзвичайно успішні у своїй сфері діяльності. Є ще один факт їхньої біографії, спільний і для багатьох з нас. Їхнє коріння знаходиться в нашому місті – Білій Церкві. Ми можемо пишатися цим, можемо надихатися, а можемо сумувати, що такі талановиті й непересічні люди народилися далеко від України, землі їхніх предків.

Детальніше...

Надсучасне обладнання вже в лікарні Білої Церкви

Переглядів: 150Коментарі: 0

Апарат вартістю 311 тис. грн вдалося безкоштовно отримати Білоцерківській міській лікарні №2 завдяки сприянню представників ТОВ «ФрезеніусМедікалКер Україна» та ТОВ «Ренард».

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 965Коментарі: 0
Саме тоді, коли пояснюєш дітям загальноприйняті правила, до тебе доходить їх абсурдність.
Не кричи. Чому не кричи? Що поганого в тому, що дитина голосно проявляє свої емоції?

Детальніше...

І знову про дитяче харчування

Переглядів: 126Коментарі: 0

Нещодавно по Білій Церкві прокотилася хвиля занепокоєння харчуванням у дитячих садках. Найбільше батьків хвилювали питання присутності ковбасних виробів у меню та недосконала система тендерів.

Детальніше...

Дерев’яний міст – стане залізобетонним, привабливим і зручним!

Переглядів: 122Коментарі: 0

Проблема цього мосту гостро стоїть уже кілька десятків років. Він надзвичайно зручно сполучає район міста Заріччя з районом Клінічна, а також є найкоротшим шляхом зарічан до міської лікарні імені Семашка.  Незважаючи на те що міст давно аварійний і рух по ньому заборонено,  містяни однаково послуговуються ним, бо об’їзний шлях доволі довгий. 

Детальніше...

Монетизація пільг: що варто знати, а про що задуматись

Переглядів: 126Коментарі: 0

В уряді вирішили почати реалізацію проекту з монетизації пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

Детальніше...