kopiika.com.ua

Колонка редактора

Переглядів: 171Коментарі: 0

Кожен може щось розказати про медицину в рідному місті. Гарний і поганий досвід спілкування з медичними працівниками супроводжує нас від першого подиху й часто до останнього. Подекуди він сумний, подекуди ми неймовірно вдячні лікарям за врятоване життя чи здоров’я.

Детальніше...

Чи могла бути білою церква на Замковій горі?

Переглядів: 763Коментарі: 0

…Зацікавило? Певно, багато хто думав над створенням назви міста, у якому ми всі живемо. А ось ще документальний факт, який стосується більш близької до сучасників епохи: у першому товариському матчі команди з Білої Церкви та київського «Динамо» перемогли саме білоцерківські футболісти.

Детальніше...

З водою виплеснули… Бабченка

Переглядів: 143Коментарі: 0

Наступного номера, після Дня журналіста, «Копійка» наважується зупинитися на деяких аспектах газетного ремесла, зокрема поговорити про тонке тіло прикладних  взаємозв’язків правильності-неправиль-ності, моральності-амо-ральності, сьогодення та вічності. Адже емпіричний і теоретичний рівні незмінно взаємодіють один з одним, будучи відносно самостійними блоками загального реального знання. Як відомо, реальне знання неможливе без  теоретичної інтерпретації основних емпіричних залежностей і фактів. 

Детальніше...

Андрій Крят: «Я дуже люблю робити постановки, які захоплюють дух у глядача»

Переглядів: 690Коментарі: 0

Андрій Крят – юрист за освітою, але хореограф-постановник за покликанням. Керівник шоу-балету «Andress», хореограф дитячого танцювального колективу «Sunrise», другий хореограф у Зразковому дитячому танцювальному колективі «Щасливе дитинство».

Детальніше...

Блиск і злидні…журналістики

Переглядів: 250Коментарі: 0

Усе у світі змінюється. Майже все – окрім вина, коньяку й смердючого сиру – у гірший бік. Ковбаса й молоко псуються від мікроорганізмів, а журналістика, наче людина, – від його величності Часу. Точніше, від нових реалій новітніх часів.

Детальніше...

Громадський бюджет. Проекти

Переглядів: 133Коментарі: 0

31 травня закінчився прийом проектів до Громадського бюджету Білої Церкви. Жителі міста мали можливість покращити свою малу батьківщину, подати власні ідеї для розвитку міста та самостійно вирішити, на що витрачатимуться бюджетні кошти.

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 309Коментарі: 0

Слово лікує й слово ранить. Слово надихає й слово відбирає надію. Сила слова – наймогутніша з існуючих у природі й доступних людині. Є люди, які через слово відкривають красу, потворність, різноманітність і почуття – митці, поети і письменники. 

Детальніше...