kopiika.com.ua

Тепломережа. Тарифи. Конструктив

Переглядів: 617Коментарі: 0

Активісти місцевої громадської організації вирішили з’ясувати, чому тарифи на опалення в січні значно вищі за очікувані. І зробили це не пустопорожніми балачками чи безконструктивними мітингами, а згідно із звичайним порядком.

Детальніше...

Якщо не можеш воювати - піднось патрони

Переглядів: 352Коментарі: 0

Кожна нормальна людина хоче бути затребуваною й приносити користь собі та суспільству. І поки ми вчимося, працюємо – нам це вдається. Але щойно наступає час заслуженого відпочинку – ситуація кардинально змінюється. Чомусь у нас прийнято вважати, що з цього моменту інтереси людини починають обмежуватися побутовими подіями  З таким станом речей категорично не згодні  волонтери з групи  «Шалені Бджілки». 

Детальніше...

Громадський бюджет: люди самі вирішують, на що витрачати гроші

Переглядів: 153Коментарі: 0

Одна з прикмет нашого часу – реформа місцевих бюджетів.

Партисипаторний бюджет, або ж партисипативний, або ж громадський. Так називають метод розподілення коштів на потреби громади, і займаються цим безпосередньо жителі.

Детальніше...

ВІР У СЕБЕ

Переглядів: 107Коментарі: 0

Із настанням весни Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви активізувала свою діяльність і почала втілювати плани, які напрацьовувала всю зиму.

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 92Коментарі: 0

Найстрашніший китайський прокльон звучить так: «Бажаю жити тобі в часи великих змін». Ми з вами живемо практично на зламі епох і світоглядів.

Детальніше...

Монументи Білої Церкви. Богдан Хмельницький у парку Шевченка

Переглядів: 535Коментарі: 0

Доля видатного гетьмана постійно й наполегливо перетиналася з долею невеличкого містечка на Київщині. Адже у визвольній війні 1648—1654 рр. під проводом пана Богдана Біла Церква була базовим опорним пунктом боротьби українців проти польсько-шляхетського поневолення.

Детальніше...