kopiika.com.ua

Рольові ігри, або Прийдете на Свято варення?

Переглядів: 42Коментарі: 0

Не дивуйтеся, якщо ви сьогодні побачили на річці Рось незвичайний сюжет: пліт, на якому пливуть Том Сойєр, Гекльберрі Фінн… Або – дивуйтеся! Інколи ми самі не проти «приміряти» вбрання історичного або літературного персонажа. Але часто нас зупиняють упередження, сором’язливість або незручність («Що подумають сусіди, родичі, колеги?..»).  

Детальніше...

Різнокольорові мрії школярів у вересневому небі

Переглядів: 49Коментарі: 0

Свято Першого дзвоника, День знань – чарівне дійство, яке є хвилюючим для педагогів шкіл та інших освітніх закладів, батьків та учнів будь-якого віку, а особливим, безперечно, для першокласників. Цього року в Білій Церкві до лав школярів приєдналися 2,5 тисячі першокласників. А загалом навчання розпочали 20 475 учнів білоцерківських загальноосвітніх шкіл, які від цього року навчатимуться за 12-річною системою.

Детальніше...

73 роки від дня завершення Другої Світової війни

Переглядів: 77Коментарі: 0
У неділю, 2 вересня у Білій Церкві відбулися урочистий мітинг та покладання квітів з нагоди 73-ї річниці завершення Другої Світової війни.
Саме цього дня був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника...

Детальніше...

Для Центру надання адміністративних послуг придбали приміщення

Переглядів: 25Коментарі: 0
Депутати підтримали проект рішення про придбання у комунальну власність територіальної громади Білої Церкви об’єкта нерухомого майна. Зокрема це незавершене будівництво нежитлової будівлі літ. «А-5» 76% готовності, який розташований у м.Біла Церква, на вул. Театральна, 5.
Як було зазначено...

Детальніше...

Територіальна громада Білої Церкви та села Піщана об'єднались

Переглядів: 27Коментарі: 0

Голова Піщанської сільської ради Василь Музика під час свого виступу відмітив, що у травні ц.р. Верховною Радою України був прийнятий закон, відповідно до якого можуть об’єднуватися громади з містами обласного значення, які межують територіями. Тож територіальна громада села вирішила звернутися...

Детальніше...

Хоча б не заважайте…

Переглядів: 639Коментарі: 0

Український народ звик цінувати й оберігати пам'ятки минувшини. Ці особливі місця прикрашають і є гордістю жителів, заманюючи допитливих інтуристів приїхати й поповнити місцевий бюджет. Ті, інтуристи, фільмують себе на тлі старожитностей, мотивуючи інших цікавих «забігати на наш вогник».

Детальніше...

Соромно!

Переглядів: 170Коментарі: 0

Соромно буває не лише тим, у «кого видно». Минулого тижня мені було соромно. Соромно за місто, за жителів, за себе як одного із цих жителів.
Якщо коротко, то в ніч із 16 на 17 серпня в Білій Церкві сталася ну просто жахлива ситуація – зловмисна  група «охренілих» від безкарності осіб розгромила місце будівництва храму Української греко-католицької церкви. Інцидент стався на вулиці Героїв Чорнобиля (масив Піщаний). 

Детальніше...