kopiika.com.ua

«Всеношна» для українських кіноманів

Переглядів: 90Коментарі: 0
Захід під назвою «Відкрита ніч» – дуже просунутий і вже традиційний, на кшталт міжнародного флеш-мобу «Ніч у музеї». 
Кінофестиваль «Відкрита ніч» народився ще в червні 1997 року як огляд найцікавіших здобутків саме українського кіно. 

Детальніше...

Чи варто називати вулиці українських міст іменем Степана Бандери?

Переглядів: 488Коментарі: 0

Досить часто в мережі, на телебаченні чи на радіо виникає запитання: «Чи варто називати вулиці українських міст іменем провідника ОУН Степана Бандери?» Це запитання використовують як громадські діячі, так і політики, щоб завоювати собі прихильність аудиторії.

Детальніше...

НОВИЙ ТЕРЦЕНТР – НОВА ЯКІСТЬ ЖИТТЯ ДЛЯ НАЙНЕЗАХИЩЕНІШИХ!

Переглядів: 526Коментарі: 0

Територіальні центри надання соціальних послуг створюються задля допомоги незахищеним верствам населення. Білоцерківський міський територіальний центр соціального обслуговування надає такі соціальні послуги: догляд удома, денний догляд, соціальна адаптація.

Детальніше...

Виконавчий комітет заслуховував, дозволяв і… знову дозволяв

Переглядів: 118Коментарі: 0

Минулого тижня, а саме 26 червня, відбулося  планове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради під проводом міського голови Геннадія Дикого. 

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 54Коментарі: 0

Усе наше теперішнє життя грунтується на попередньому досвіді. З одного боку, це правильно, бо, маючи досвід, наприклад, обпечених об гарячу пательню рук, ми більше не хапатимемося за неї. А з іншого, – якщо нам було дано від початку неправильну інформацію як аксіому, то всі наші подальші дії будуть неправильними.

Детальніше...

Оформляти земельну ділянку – варто відповідно до зонування міста

Переглядів: 181Коментарі: 0

Чи можна взагалі щось отримувати в українській державі безкоштовно? Закон діє давно, громадянам належить право на отримання певної частки із земель державної та комунальної власності. Варто розібратися, наскільки просто скористатися таким правом на землю в Білій Церкві.

Детальніше...