kopiika.com.ua

Якщо пенсія менша за прожитковий мінімум – звертайтеся до суду

Переглядів: 242Коментарі: 0

Вік виходу на пенсію залежить від наявного страхового стажу, а розмір пенсії за віком залежить від тривалості страхового стажу особи та її заробітку, який вона отримувала протягом своєї трудової діяльності і з якого були сплачені внески в Пенсійний фонд України.

Детальніше...

Міська програма в дії: ваше життя буде врятованим!

Переглядів: 179Коментарі: 0

Згідно зі статистикою, найчастіше люди у світі помирають від ішемічної хвороби серця. Одне з найбільш поширених проявів ІХС – це інфаркт міокарда, тобто форма хвороби, що являє собою некроз серцевого м’яза, обумовлений різким припиненням коронарного кровотоку внаслідок ураження вінцевих артерій.

Детальніше...

«Смартозалежність» – захворювання, яке охоплює все більше людей

Переглядів: 154Коментарі: 0

Ще років 7 тому про цю хворобу не знали й не чули. У час наукових, космічних, технічних, творчих та виробничих проривів на світ народилося тихе захворювання, створене й виплекане самими людьми.

Детальніше...

Воєнний стан де-юре, а не «понарошку»

Переглядів: 66Коментарі: 0

Після крайньої провокації збройних сил «ер-ефії» проти ВМС України світ опинився в зовсім новій, до того не пережитій, реальності. Фактично п’ять років ворог прикидався дурником, посилався на міфічних «шахтарів», «зелених чоловічків» і воєнторги з «Градами» на полицях.

Детальніше...

Відро води для збірної України

Переглядів: 58Коментарі: 0

Футбольний експерт та коментатор Віктор Вацко оцінив виступи збірної України за поточний рік, зокрема щодо здобутків у Лізі націй. «Я хочу сподіватися, що висновки з цього року будуть зроблені правильні, що ніхто не буде жити ейфорією від трьох поспіль перемог у Лізі націй.

Детальніше...

Загиблі В «полум’ї голоду»

Переглядів: 98Коментарі: 0

Минулого тижня, 24 листопада, усе людство разом зі світовим українством 85-й раз відзначило сумну, страшну подію – річницю жахливого голоду на найродючіших чорноземах у світі. Офіційно та трагедія носить безжальну холодну назву – голодомор.

Детальніше...

День Свободи та Гідності

Переглядів: 49Коментарі: 0

Минулого тижня, похмурого осіннього дня 21 листопада, у нашому місті, як і по всій Україні, відзначили основоположну дату. Щоправда, у Білій Церкві цього дня традиційно вшановують українські революції та загиблих героїв двічі – офіційно й, так би мовити, на громадських засадах. 

Детальніше...