kopiika.com.ua

Дебютний проект Укрзалізниці в Білій Церкві

Переглядів: 1266Коментарі: 0

Дивлячись на Білу Церкву з висоти пташиного польоту, можна зауважити, що залізнична колія ділить її навпіл. З одного боку залізниці знаходяться центральні райони міста, де зосереджені офісна та державна структури, а з іншого – промислові райони та найбільший житловий масив міста – Леваневського. А от переходів через залізницю не так і багато, можна перерахувати на пальцях однієї руки, та й не всі вони зручні для пішоходів. От і маємо безліч самовільних переходів, які ніяк не можна назвати безпечними.

Детальніше...

Сотня нагороджених – у «Веселкових барвах»

Переглядів: 201Коментарі: 0

Світ дитинства розмальований яскравими фарбами дійсно в усі кольори веселки. У цьому змогли впевнитися всі, хто завітав 1 червня до Білоцерківської міської виставкової зали в приміщенні бібліотеки №8.

Детальніше...

Сприймати та співати – відкритим серцем!

Переглядів: 209Коментарі: 0

Напевно, саме це відрізняє дитину від дорослого – відкрите серце, щирість та чуйність. Маленька особистість сприймає все навколо й реагує відверто на сучасні реалії. Дорослі намагаються в міру своїх сил вберегти цю маленьку людину, захистити від прикрощів дорослого життя, зробити її життя безтурботним.

Детальніше...

«Я хочу будувати літаки…»

Переглядів: 108Коментарі: 0

Із цих слів може народитися велика мрія, чи не так? Змайструвати пілотажну радіокеровану модель літака, а потім брати участь у змаганнях на рівні міста, області, на республіканському рівні – хіба це не може стати сходинками до створення в майбутньому надзвичайного літака чи, може, навіть космічного апарата?

Детальніше...

Навіщо Україні єдина автокефальна церква?

Переглядів: 102Коментарі: 0

Днями почув від ведучого телеканалу «Еспресо» Зими, що, мовляв, інші резонансні події відсунули проблему церковної автокефалії. Насправді для внутрішньої ситуації в Україні церковна автокефалія відіграватиме – не  применшую – воістину вирішальну роль. 

Детальніше...

Переглядів: 76Коментарі: 0

Позаду лишилися недоспані через домашні завдання ночі, нервові зриви через оцінки й виклики в школу за погану поведінку наших школяриків. Перед кожною мамою й бабусею наразі гостро стоїть питання: «Чим зайняти дитину влітку між поїздками на море чи в село?» 

Детальніше...

Жіночий світ бізнесу

Переглядів: 94Коментарі: 0

Звичайно, закони бізнесу є однаковими для всіх. Бізнес не має статі, а гендерне питання генеральним чином на цю сферу діяльності не впливає. Однак є особливості ведення бізнесу саме жінками. Хто із цим згодний, а хто ні – була можливість обговорити на семінарі «Кращі практики ведення бізнесу: жіночі історії успіху».

Детальніше...