kopiika.com.ua

Музичний фестиваль «Золота осінь»: 10 днів естетичної насолоди

Переглядів: 105Коментарі: 0

На початку осені вже 26 років поспіль надзвичайний подарунок для шанувальників високого мистецтва влаштовують працівники Білоцерківського будинку органної та камерної музики (директор – В. Клюєв) – Міжнародний музичний фестиваль «Золота осінь». Щовечора протягом фестивальної декади звучали вишукані твори класичного та сучасного мистецтва вприміщенні костела Іоанна Хретителя. 

Детальніше...

Професійний футбол у Білій Церкві. Історія та міфи…

Переглядів: 320Коментарі: 0

Не так давно ми писали в газеті про те, що свій перший історичний офіційний матч уславлене київське «Динамо» зіграло не десь там, а саме в Білій Церкві. Ба більше, білоцерківці спромоглися здобути перемогу в тому далекому протистоянні далекого вже 1928 року.

Детальніше...

Наставники з Президентського полку України допомагали кадетам Білої Церкви

Переглядів: 74Коментарі: 0

Урочиста обіцянка кадета на вірність Україні та українському народові – традиційна, але особлива подія в житті Білоцерківської гімназії №2. Показник цього, зокрема, у тому, що нинішнього року для відточування кроку та вправ кадетської знаменної групи (під час офіційної церемонії Урочистої обіцянки) наставниками були інструктори  Президентського полку України! 

Детальніше...

Мода на температуру, кашель та застуду!

Переглядів: 114Коментарі: 0

Зміна погоди безумовно позначається на повсякденному бутті містян. Наприклад, золота осіння пора знаменує собою появу теплих шарфиків, пухкеньких курточок, кольорових парасольок, запашної кави та гарячих обіймів. І яка ж осінь без такого неромантичного доповнення, як грип?

Детальніше...

Гра світла й кольору художника Віталія Мацюка

Переглядів: 54Коментарі: 0

Серед плеяди талановитих художників, які жили, працювали, творили в Білій Церкві, напевно, можна особливо виділити професійного художника Віталія Мацюка, чия творча спадщина налічує близько півтисячі творів, кожен з яких має свою неповторну художню цінність.

Детальніше...

Бібліотечна справа: енциклопедичні знання та духовний світ

Переглядів: 64Коментарі: 0

Напевно, саме бібліотекар уособлює таку особистість, яка має енциклопедичні знання з багатьох сфер нашого життя. І саме бібліотекар традиційно несе знання в широкі кола зацікавлених читачів. Від часів створення і до цих пір як в Україні, так і в світі бібліотеки – це джерела інформації, культурно-просвітніцькі центри.

Детальніше...