kopiika.com.ua

Монументи Білої Церкви. Погруддя Шевченка біля собору

Переглядів: 386Коментарі: 0

Наступний монумент, про який варто поговорити в післясвяття чергової річниці народження національного генія, – погруддя Т. Г. Шевченка неподалік Спасо-Преображенського кафедрального собору Білої Церкви. Історія його встановлення цікава й непересічна.

Детальніше...

Білоцерківська мода цієї зими – говорити про безпритульних собак.

Переглядів: 389Коментарі: 0

Їх тьма, «всіх погризли», і треба щось робити. Інформація про те, що ситуація в нас не гірша й не краща, ніж у цілому по Україні, нікому не цікава (див. графік).

Тож у міськраді провели тематичний круглий стіл, щоб випрацювати спільну стратегію боротьби з поширенням собачої  популяції. 

Детальніше...

Тепломережа. Тарифи. Конструктив

Переглядів: 766Коментарі: 0

Активісти місцевої громадської організації вирішили з’ясувати, чому тарифи на опалення в січні значно вищі за очікувані. І зробили це не пустопорожніми балачками чи безконструктивними мітингами, а згідно із звичайним порядком.

Детальніше...

Якщо не можеш воювати - піднось патрони

Переглядів: 513Коментарі: 0

Кожна нормальна людина хоче бути затребуваною й приносити користь собі та суспільству. І поки ми вчимося, працюємо – нам це вдається. Але щойно наступає час заслуженого відпочинку – ситуація кардинально змінюється. Чомусь у нас прийнято вважати, що з цього моменту інтереси людини починають обмежуватися побутовими подіями  З таким станом речей категорично не згодні  волонтери з групи  «Шалені Бджілки». 

Детальніше...

Громадський бюджет: люди самі вирішують, на що витрачати гроші

Переглядів: 305Коментарі: 0

Одна з прикмет нашого часу – реформа місцевих бюджетів.

Партисипаторний бюджет, або ж партисипативний, або ж громадський. Так називають метод розподілення коштів на потреби громади, і займаються цим безпосередньо жителі.

Детальніше...

ВІР У СЕБЕ

Переглядів: 248Коментарі: 0

Із настанням весни Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви активізувала свою діяльність і почала втілювати плани, які напрацьовувала всю зиму.

Детальніше...