kopiika.com.ua

Брати – не віддавати…

Переглядів: 361Коментарі: 0

Нещодавно стало відомо, що наше місто потрапило до переліку учасників резонансного проекту під егідою Агентства США з міжнародного развитку «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проект USAID). Так би мовити, останньої миті застрибнули на підніжку крайнього вагона.

Детальніше...

«Циганський гіпноз» у ХХІ столітті

Переглядів: 419Коментарі: 0

Напевно, усі чули про нещодавні скандали з циганськими погромами в Києві та Львові. Резонанс дійшов до європейських столиць і навіть до Брюсселя. Тамтешні розумники закинули українцям нетерпимість та расову дискримінацію.

Детальніше...

«Remember Us» означає – «Пам’ятайте нас»

Переглядів: 187Коментарі: 0

Нещодавно, 2 липня, у Білій Церкві відбулася знакова подія – своєрідне закладання майбутнього меморіального знака загиблим єврейським дітям та всім постраждалим від Голокосту в Білій Церкві.

Детальніше...

Пільги для учасників бойових дій від міськради

Переглядів: 1251Коментарі: 0

Кожен ветеран війни чи учасник антитерористичної операції зможе раз на рік отримувати грошову допомогу (а точніше, компенсацію витрат) від Білоцерківської міської ради на терапевтичні, хірургічні стоматологічні послуги та зубопротезування в розмірі, що не перевищує розміру прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць (1700 грн), що визначається Законом України «Про Державний бюджет України» на відповідний бюджетний рік.

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 150Коментарі: 0

Прогресивна Європа не втрачає жодної можливості нас повчити. Толерантності, лояльності, правильному ставленню до європейських цінностей. Махає нам перед носом грантами, дражнить умовами, за яких виконає ту чи іншу поступку. Так, європейські цінності – важливо. Але з якогось дива трактує їх кожен так, як йому заманеться. 

Детальніше...

Податки на майно: хто точно не платитиме

Переглядів: 734Коментарі: 0
Більшість із нас є власниками майна. Рухомого чи нерухомого. Великого чи малого. А за право бути власниками майна ми сплачуємо податок нашій державі.
На невелике, купуючи його в магазині, сплачуємо ПДВ. А от на велике маємо сплачувати податок у податкову.

Детальніше...

Танго-урок, танго-йога, танго-гра, танго-розмова... Танго - життя

Переглядів: 375Коментарі: 0

Таємничий діалог, елегантний крок, експресивний жест, навіть – інтелектуальна іронія… І все це – також належить світу танго. Один із по-справжньому вишуканих танців, хоча за історію походження та інші заслуги його й називають соціальним видом світової хореографії – поряд із сальсою, бачатою, кізомбою, руєдою... 

Детальніше...