kopiika.com.ua

Із листопада зростуть тарифи на телефонний зв'язок

Переглядів: 289Коментарі: 0

З 1 січня 2019 року очікується другий етап підвищення тарифів на фіксований телефонний зв’язок З 1 листопада 2018 року набирають чинності нові граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги.

Детальніше...

7 основних змін у призначенні субсидії: хто тепер зможе її отримати без сплати ЄСВ та без доходів

Переглядів: 86Коментарі: 0

На екстреному засіданні уряду, де було ухвалене рішення про підвищення ціни на газ, уряд також вніс зміни до Порядку призначення субсидій. Зміни вводяться в дію з 1 жовтня – тобто на опалювальний період органи соцзахисту призначатимуть субсидії вже за новими правилами.

Детальніше...

"Ніхто нічого не узаконив" - експерт про ввезення євроблях у режимі транзиту

Переглядів: 48Коментарі: 0

Верховний Суд постановив, що користування автомобілем на єврономерах, ввезеним до України у режимі транзиту, - не є адміністративним правопорушенням Митного кодексу.

Детальніше...

Замість шампанського – ігристе вино, замість коняка – бренді

Переглядів: 60Коментарі: 0

Українські винороби згодні перейменувати свої алкогольні напої, щоби виконати положення угоди про зону вільної торгівлі Україна – ЄС. Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на генерального директора корпорації «Укрвинпром» Володимира Кучеренка.

Детальніше...

«Кола пекла» заради кохання

Переглядів: 579Коментарі: 0
Чи можна закохатися за допомогою соціальної мережі? Із цього приводу досі ведуться гарячі суперечки та диспути. Зазвичай загал не вірить у таке. Імовірно, правильно робить, адже вдосталь побачив і почув щодо мережевих аферистів, альфонсів, хапуг та навіть агресивних ґвалтівників і насильників. Проте в масі правил неодмінно будуть винятки, які, утім, почасти лише підтверджують 
правила. 

Детальніше...