kopiika.com.ua

Обговорили питання впровадження проекту «Безпечна та розумна школа»

Переглядів: 80Коментарі: 0

04 квітня у Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» відбулася зустріч з батьківським комітетом з приводу обговорення участі даного навчального закладу в проекті «Розумна та безпечна школа». Можливість реалізації даного проекту розглядається у рамках програми Smart City: Біла Церква, впровадження якої здійснюється міською владою.

Детальніше...

У квітні військові пенсіонери отримають доплати до пенсій за січень-березень

Переглядів: 672Коментарі: 0

Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на нараді з міністром соціальної політики Андрієм Ревою про ситуацію з пенсіями військовослужбовців, передає "Урядовий портал".

Детальніше...

Раїса Григоренко: «Сучасний бібліотекар – це супер-професіонал, універсальний фахівець…»

Переглядів: 452Коментарі: 0

Колись, у часи благословенного радянського минулого, коли все на світі було дефіцитом, я мріяв вивчитися на бібліотекаря. Ми, слухняні «совкові» школярики, любили читати всіляку розумну художню літературу.Детальніше...

Вікторія Бондаренко: «Прожила б по-іншому, але знову була б щасливою…»

Переглядів: 931Коментарі: 0

Пропонуємо цікаву розмову зі знаним жителем нашого міста, що довгі роки була «голосом», «обличчям» і трохи «душею» Білої Церкви. Йдеться про Вікторію Бондаренко, яка півжиття виголошувала офіційні тексти на всіх без винятку урочистих зібраннях для місцян чи, навіть, від імені місцян.

Детальніше...

Що горіло під міськрадою, і хто роздмухує вогонь

Переглядів: 173Коментарі: 0

Телефон нашої редакції у четвер, увечері, не стихав. Читачів газети цікавило, що ж насправді сталося під міськрадою. Ми провели невеличке журналістське розслідування й даємо відповідь.

Детальніше...

Нашого цвіту – по всьому світу

Переглядів: 202Коментарі: 0

Цих трьох відомих людей об’єднує не лише те, що вони надзвичайно успішні у своїй сфері діяльності. Є ще один факт їхньої біографії, спільний і для багатьох з нас. Їхнє коріння знаходиться в нашому місті – Білій Церкві. Ми можемо пишатися цим, можемо надихатися, а можемо сумувати, що такі талановиті й непересічні люди народилися далеко від України, землі їхніх предків.

Детальніше...

Надсучасне обладнання вже в лікарні Білої Церкви

Переглядів: 169Коментарі: 0

Апарат вартістю 311 тис. грн вдалося безкоштовно отримати Білоцерківській міській лікарні №2 завдяки сприянню представників ТОВ «ФрезеніусМедікалКер Україна» та ТОВ «Ренард».

Детальніше...