kopiika.com.ua

«Тут працюють – за покликом серця!»

Переглядів: 1264Коментарі: 0

…Коли ми бачимо телевізійні проекти про тих, хто не може викарабкатися в нормальне життя та стає безхатченком, або читаємо співчутливі статті про виживання старих і немічних у складних умовах країни, то в багатьох із нас серце завмирає від жалю та неможливості зробити щось таке, що кардинально змінило б ситуацію. 

Детальніше...

«Абсурдність ситуації на війні породжена абсурдом на мирних територіях»

Переглядів: 422Коментарі: 0

Волонтерство – особливий дар. Адже це не просто заняття. Йому властива самовіддача та відповідальність. Звичайно, без активності та небайдужості в цій справі й кроку не ступиш.

Детальніше...

Питання питної води, протипожежної безпеки, та в що місту обійдеться демонтаж труби В-3

Переглядів: 304Коментарі: 0

Відбулося позачергове засідання міської комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

Виконком: благоустрій та безпека

Переглядів: 103Коментарі: 0
На черговому засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, що відбулося 24 липня, розглянуто декілька проектів, що стосувалися як благоустрою Білої Церкви, так і її безпеки.
Було розглянуто проекти «Про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення» деяких підприємств.

Детальніше...

Безкінечний серіал «Труба»

Переглядів: 104Коментарі: 0

У 2006 році керівництво області продало на аукціоні частину труб водогону, який підпорядковувався тоді області, а обслуговував Білу Церкву й Умань. Потім передали нашому місту цілісний комплекс у комунальну власність.

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 145Коментарі: 0

Усе закінчується. Варто це раз зрозуміти – і життя набуває сенсу. Бо перший наш крик при народженні, власне, перший крок до смерті. Життя мине в будь-якому разі. Хворіти чи бути здоровим, радіти чи депресувати, мати величезну родину чи бути одинаком. 

Детальніше...