kopiika.com.ua

Дороги, які обирають професіонали

Переглядів: 156Коментарі: 0

Перед вибором людина стає доволі часто. І важливий крок у тому, який професійний шлях обрати. Сучасні тенденції соціально-економічного розвитку України примушують дослухатися до змін на біржі праці, до актуальних процесів, що відбуваються в робочих сферах на теренах держави. Для того щоб сьогодні мати гідну заробітну плату, варто дослухатися до цих тенденцій, а за потреби – навіть мати сміливість круто змінювати вектори праці, навчатися новим спеціальностям. Як відомо, працювати прагнуть в успішних компаніях, а навчатися намагаються в успішних закладах. 

Детальніше...

Дочекалися. Чемпіонат України відновив ходу

Переглядів: 103Коментарі: 0

Для багатьох українців весна приходить не тоді, коли температура перевалює за позначку «0», і не тоді, коли прилітають із вирію птахи. Точніше, птахи для таких українців також нічим не заважають, проте вони рівняються не на птахів і сонечко, а на весняну частину чемпіонату України з футболу. 

Детальніше...

«Крути 1918» – фільм історичний, але цікавий

Переглядів: 144Коментарі: 0

Для початку нагадаємо читачам, що на одному з нещодавніх засідань чергової сесії Білоцерківської міської ради депутати спеціально загострилися на темі нового українського фільму «Крути 1918». Обранці не просто закликали білоцерківців долучитися до національної історичної героїки, не просто підтримати національного кіновиробника, а ще й посприяти процесу перегляду молодим поколінням: школяриками та студентами.  Детальніше...

Павло Зібров: «Життя – це експеримент»

Переглядів: 153Коментарі: 0

Павло Зібров – справжній профі українського шоу-бізнесу, адже стояв біля його витоків. Він керує театром пісні свого імені, пише пісні для провідних артистів української естради та  безперервно експериментує. За останній час  артист встиг знятися у двох фільмах,  узяти участь у проекті «Танці із зірками» та записати скандально-відому пісню в стилі  реп.  

Детальніше...

Манекен – як привід залишитися без гаманця

Переглядів: 258Коментарі: 0
В одному з попередніх номерів «Копійки» ми розповідали про махінації на автошляхах України. Та публікація мала відгук у читачів, тож, природно, ми вирішили продовжити започаткований напрямок. Тим паче, шахраї не сплять і не лінуються, весь час придумуючи нові й нові методи злочинного «заробітку», жертвами якого можуть стати звичайні водії та, особливо, керманичі вантажівок. 

Зимові плани про озеленення Білої Церкві

Переглядів: 145Коментарі: 0
У давнину казали: «Готуй сани – влітку, а воза – узимку». Тож розмова про озеленення доречна навіть у холодну пору року. Тим паче, якщо ідеться про багаторічну стратегію. Треба наголосити, що минулого тижня Біла Церква зробила рішучий крок до цивілізованих методів озеленення міста. Перша ланка: презентація та обговорення проекту «Управління зеленими насадженнями в місті Біла Церква».