kopiika.com.ua

Чи знаєте ви, що...

Переглядів: 609Коментарі: 0

… у далекому 1982 році тодішній очільник міста Красношапка Юрій Олексійович відпочивав на узбережжі Чорного моря на Північному Кавказі й звернув увагу на ряд унікальних зупинок громадського транспорту, що були спроектовані кожна за індивідуальним проектом.

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 169Коментарі: 0

А ви дійсно знаєте, чого хочете? Не впевнена. Тому що дуже часто стикаюся з тим, що людина нібито й має якісь бажання, але вони суперечать одне одному. Як-от, наприклад, ми хочемо мати гарний вигляд, але при цьому щоб їсти й пити що завгодно й з дивану не вставати. 

Детальніше...

Виконавчий комітет не спить…

Переглядів: 179Коментарі: 0

Того ж дня, що й сесійне засідання, відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. Члени виконкому розглянули значну кількість нагальних питань міського господарювання. З деякими з них ми ознайомимо, а саме з тими, що зараз так чи інакше зачіпатимуть білоцерківців.  

Детальніше...

Говорити – не мішки тягати, брехати – не мости будувати

Переглядів: 6378Коментарі: 0

Стояв собі міст. Стояв багато років, і нікому до нього діла не було. Лише приїздили в Білу Церкву столичні репортери, щоб знімати, який жахливий він має вигляд. Та водії, їдучи через нього по ямах та камінцях, рясно сипали обсценною лексикою.

Детальніше...

Брати – не віддавати…

Переглядів: 390Коментарі: 0

Нещодавно стало відомо, що наше місто потрапило до переліку учасників резонансного проекту під егідою Агентства США з міжнародного развитку «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проект USAID). Так би мовити, останньої миті застрибнули на підніжку крайнього вагона.

Детальніше...

«Циганський гіпноз» у ХХІ столітті

Переглядів: 447Коментарі: 0

Напевно, усі чули про нещодавні скандали з циганськими погромами в Києві та Львові. Резонанс дійшов до європейських столиць і навіть до Брюсселя. Тамтешні розумники закинули українцям нетерпимість та расову дискримінацію.

Детальніше...

«Remember Us» означає – «Пам’ятайте нас»

Переглядів: 212Коментарі: 0

Нещодавно, 2 липня, у Білій Церкві відбулася знакова подія – своєрідне закладання майбутнього меморіального знака загиблим єврейським дітям та всім постраждалим від Голокосту в Білій Церкві.

Детальніше...