kopiika.com.ua

Підприємців запросили долучитися до «Безпечного міста»

Переглядів: 244Коментарі: 0

Члени виконавчого комітету обговорили та затвердили питання «Про інтегрування в єдину міську систему відеонагляду камер відеоспостереження, розташованих на території м. Біла Церква».

Детальніше...

Готовність білоцерківських шкіл: учителі вчитимуться разом з «першачками»

Переглядів: 340Коментарі: 0

Перші кроки державної освітньої реформи є непростими для закладів освіти Білої Церкви. Минулого року в перших класах міста навчалося 2076 дітей – цього ж року, ураховуючи демографічну ситуацію та певні обставини, до білоцерківських шкіл на навчання малюків батьки подали 2476 заяв, тобто більше, ніж минулого року.

Детальніше...

Олександр Ярмола: «На війні зустрів більше людяності, ніж у мирному житті…»

Переглядів: 2645Коментарі: 0

У цьому номері газети пропонуємо познайомитись зі знаним білоцерківцем, шанованою людиною, викладачем філософії в нашому аграрному університеті Олександром Ярмолою. Ну, як познайомитись – третина міста знає його без нас. Радше, спробуємо розкрити пана філософа, показати його, так би мовити, без купюр, ізсередини.

Детальніше...

Культурна логіка й розбите чоло

Переглядів: 152Коментарі: 0

З одногу боку, тема музичних шкіл дуже актуальна для певної кількості білоцерківських батьків, чиї діти займаються в цих школах. З іншого, – інформпростір уже настільки був забитий цією темою, що вона достатньо обридла тим білоцерківцям, які не мають до цих шкіл жодного стосунку.

Детальніше...