kopiika.com.ua

Велике прибирання

Переглядів: 621Коментарі: 0

Ця зима видалася дуже сніжною, з постійними коливаннями температури. Звичайно, такі погодні умови ускладнювали пересування пішоходів і транспорту містом. Задля забезпечення функціонування міської інфраструктури проїжджі та пішохідні артерії посипалися спеціальними сумішами. Усього за цей період на дороги було використано  більше 6 тис. тонн щебенево-соляної та піщано-соляної сумішей, а на тротуари – 1 тис. 600 тонн. 

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 867Коментарі: 0

Довго думала – писати чи ні. З одного боку, – це велика відповідальність. Коли тебе читає багато людей, ти так чи інакше формуєш їхню думку. З іншого ж, – якщо  ти вважаєш щось правильним чи неправильним, то не годиться мовчати. 

Детальніше...

НЕХАЙ БУДЕ СВІТЛО!

Переглядів: 355Коментарі: 0

Кричущий стан зовнішнього освітлення в Білій Церкві не був таємницею. За десятки років відсутність освітлення цілих вулиць, особливо в приватному секторі, старі ліхтарі та постійні поломки стали для жителів буденністю.

Детальніше...

Маргарита та Віктор Бабичі: «Наша дитина – особлива»

Переглядів: 241Коментарі: 0

Я давно хотіла поспілкуватися з цією тендітною, але неймовірно сильною духом жінкою. Маргарита Бабич – активіст громадської організації «Ми – особливі». В організацію її привів діагноз одного з двох синів – аутизм. Мені хотілося дізнатися, у чому секрет її витримки й активності.

Детальніше...

Як будемо платити місцеві податки у 2019 році

Переглядів: 389Коментарі: 0

У міській раді відбулася зустріч із підприємцями, яка не набула великого розголосу. А дарма. Місцевих бізнесменів детально ознайомили з новим Законом «Про державну допомогу суб’єктам господарювання». Те, що цей Закон зачепить багатьох за «живе»,  – факт.

Детальніше...