kopiika.com.ua

Мазепу реабілітовано!

Переглядів: 788Коментарі: 0

Нарешті справедливість потроху відвойовує позиції. Вселенський патріархат на чолі зі святійшим Варфоломієм не визнав канонічною анафему, накладену Петром І на українського гетьмана, нашого земляка Івана Мазепу.

Детальніше...

«Боляче, що ми боронили цю землю, а наші внуки зараз воюють…»

Переглядів: 297Коментарі: 0

Гіркі слова розпачу прозвучали від Івана Васильовича Чайки, ветерана партизанського руху років Другої світової війни, на заході вшанування учасників опору та антифашистського руху, що проходив 21 вересня в актовій залі Білоцерківського територіального центру з надання соцпослуг.

Детальніше...

Бути чи не бути успішному аеродрому в БЦ?

Переглядів: 1271Коментарі: 0

Саме щоб «бути», адміністрація Білоцерківського авіаремонтного комплексу доклала чимало зусиль щодо підготовки та просування «в люди» своєї стратегічної програми розвитку приміського аеродрому.   

Детальніше...

Ліси «на відкуп»

Переглядів: 116Коментарі: 0
Чиновники з Уряду не полишають ідеї передачі в концесію українських лісів
Проваливши всі плани з приватизації державного майна (продано не більше 25% від запланованого за рік), чиновники намагаються поповнити казну за рахунок передачі стиглого лісу в експлуатацію приватникам

Детальніше...

Чи доставлятимуть листоноші пенсії й надалі?

Переглядів: 369Коментарі: 0
Таке питання було підняте минулої середи на розширеному засіданні робочої групи з вивчення та розв'язання питань щодо реформування об’єктів поштового зв’язку.
Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський заявив, що ...

Детальніше...