kopiika.com.ua

Пільги для учасників бойових дій від міськради

Переглядів: 1264Коментарі: 0

Кожен ветеран війни чи учасник антитерористичної операції зможе раз на рік отримувати грошову допомогу (а точніше, компенсацію витрат) від Білоцерківської міської ради на терапевтичні, хірургічні стоматологічні послуги та зубопротезування в розмірі, що не перевищує розміру прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць (1700 грн), що визначається Законом України «Про Державний бюджет України» на відповідний бюджетний рік.

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 170Коментарі: 0

Прогресивна Європа не втрачає жодної можливості нас повчити. Толерантності, лояльності, правильному ставленню до європейських цінностей. Махає нам перед носом грантами, дражнить умовами, за яких виконає ту чи іншу поступку. Так, європейські цінності – важливо. Але з якогось дива трактує їх кожен так, як йому заманеться. 

Детальніше...

Податки на майно: хто точно не платитиме

Переглядів: 744Коментарі: 0
Більшість із нас є власниками майна. Рухомого чи нерухомого. Великого чи малого. А за право бути власниками майна ми сплачуємо податок нашій державі.
На невелике, купуючи його в магазині, сплачуємо ПДВ. А от на велике маємо сплачувати податок у податкову.

Детальніше...

Танго-урок, танго-йога, танго-гра, танго-розмова... Танго - життя

Переглядів: 391Коментарі: 0

Таємничий діалог, елегантний крок, експресивний жест, навіть – інтелектуальна іронія… І все це – також належить світу танго. Один із по-справжньому вишуканих танців, хоча за історію походження та інші заслуги його й називають соціальним видом світової хореографії – поряд із сальсою, бачатою, кізомбою, руєдою... 

Детальніше...

«Всеношна» для українських кіноманів

Переглядів: 182Коментарі: 0
Захід під назвою «Відкрита ніч» – дуже просунутий і вже традиційний, на кшталт міжнародного флеш-мобу «Ніч у музеї». 
Кінофестиваль «Відкрита ніч» народився ще в червні 1997 року як огляд найцікавіших здобутків саме українського кіно. 

Детальніше...

Чи варто називати вулиці українських міст іменем Степана Бандери?

Переглядів: 583Коментарі: 0

Досить часто в мережі, на телебаченні чи на радіо виникає запитання: «Чи варто називати вулиці українських міст іменем провідника ОУН Степана Бандери?» Це запитання використовують як громадські діячі, так і політики, щоб завоювати собі прихильність аудиторії.

Детальніше...