kopiika.com.ua

Питання тарифів на міський транспорт зависло «між світами»

Переглядів: 47Коментарі: 0
За мотивами засідання 67-ї сесії міської ради
 
Чергове сесійне засідання Білоцерківської міської ради відбулося останнього дня зими, 28 лютого 2019 року. Реєстрація виявила присутність 37 діючих депутатів, які мусили розглянути 102 питання прядку денного.

Децентралізація в Білій Церкві– ми серед найкращих

Переглядів: 956Коментарі: 0

У Швейцарії, у Німеччині, у тій самій Польщі невеликі міста і села мають чудовий вигляд. У чому ж причина? Виявляється, що в цих країнах держава набагато менше втручається в місцеві справи. Там міцні традиції самоврядування, люди в громадах слідкують за тими, кого обрали, велика частина місцевих податків залишається в місцевих бюджетах і використовується розумно. 

Детальніше...

Зміни в армії формують майбутнє України

Переглядів: 62Коментарі: 0
Стильне й функціональне житло для рядового складу – серед «трендів» 72-ї бригади
Житлове питання військовослужбовців, звичайно, завжди важливе як для рядового, так і для офіцерського складу. Як відомо, у Білій Церкві зараз готуються для здачі три будинки казарменого типу. А один будинок із чотирьох, зведених уже наприкінці січня, було відкрито для заселення, були підключені комунікації, тож військовослужбовці-контрактники, яких 23-25 січня зустрічала Біла Церква, мали змогу одразу заселитися. Більш того, на готовність цих гуртожитків приїхав подивитися сам Президент Петро Порошенко. А тепер із цими гуртожитками ознайомимося й ми.

Ляльковий і життєвий – дитячий світ театру

Переглядів: 46Коментарі: 0

Театральне мистецтво захоплює. Це може підтвердити кожен учасник чудового білоцерківського колективу Зразкового лялькового театру «Фантазія». При цьому для діток-акторів і для педагогів усі дійства, пов’язані з театром, стають невід’ємною частиною їхнього життя. 

Детальніше...

Дороги, які обирають професіонали

Переглядів: 80Коментарі: 0

Перед вибором людина стає доволі часто. І важливий крок у тому, який професійний шлях обрати. Сучасні тенденції соціально-економічного розвитку України примушують дослухатися до змін на біржі праці, до актуальних процесів, що відбуваються в робочих сферах на теренах держави. Для того щоб сьогодні мати гідну заробітну плату, варто дослухатися до цих тенденцій, а за потреби – навіть мати сміливість круто змінювати вектори праці, навчатися новим спеціальностям. Як відомо, працювати прагнуть в успішних компаніях, а навчатися намагаються в успішних закладах. 

Детальніше...

Дочекалися. Чемпіонат України відновив ходу

Переглядів: 24Коментарі: 0

Для багатьох українців весна приходить не тоді, коли температура перевалює за позначку «0», і не тоді, коли прилітають із вирію птахи. Точніше, птахи для таких українців також нічим не заважають, проте вони рівняються не на птахів і сонечко, а на весняну частину чемпіонату України з футболу. 

Детальніше...

«Крути 1918» – фільм історичний, але цікавий

Переглядів: 52Коментарі: 0

Для початку нагадаємо читачам, що на одному з нещодавніх засідань чергової сесії Білоцерківської міської ради депутати спеціально загострилися на темі нового українського фільму «Крути 1918». Обранці не просто закликали білоцерківців долучитися до національної історичної героїки, не просто підтримати національного кіновиробника, а ще й посприяти процесу перегляду молодим поколінням: школяриками та студентами.  Детальніше...