kopiika.com.ua

Почути іншого та відчути власну душу: поезія – жестовою мовою

Переглядів: 54Коментарі: 0

«ПОЧУТИ» – це проект не просто про те, як допомогти почути тим, хто має вади слуху. Це проект, що допомагає відчути іншого та почути свою власну душу. Це насправді унікальний проект. Як кажуть організатори, він про те, що ані слово, ані рух не бувають випадковими, а також про те, що кожен із нас прагне розуміння й до цього веде безліч прекрасних шляхів, частину з яких нам ще тільки належить відкрити.

Детальніше...

Константинополь: Московського патріархату в Україні більше немає. Офіційно!

Переглядів: 13Коментарі: 0

Нещодавнє рішення синоду Вселенського патріархату скасувало юрисдикцію Російської церкви над українським єпископатом, відтак нині (офіційно) усі православні архієреї України вважаються служителями Вселенського престолу, незалежно від того, до якої з трьох церков вони належали раніше.

Детальніше...

На Східній у каналізаційному колодязі знайшли живого пса

Переглядів: 290Коментарі: 0
Сьогодні, 6 листопада, працівниками району експлуатації каналізаційних мереж при плановому огляді каналізаційних колодязів,в каналізаційному колодязі по вул. Східна,26 було виявлено собаку.

Смарт-ідеї туристичної Білої Церкви «Напланували на півтора мільярда!..»

Переглядів: 252Коментарі: 0

Підготовка до 1000-ліття Білої Церкви вже розпочалася. І, судячи з усього, доволі потужно. 24 жовтня у великому залі міськвиконкому відбулася стратегічна сесія щодо напрацювання концепції розвитку туризму в Білій Церкві.

Детальніше...

«Гарячі» питання холодного сезону

Переглядів: 132Коментарі: 0

Тепло таки прийшло в місто Біла Церква – через міську тепломережу. Не без складнощів, звичайно, але на початок тижня переважну більшість будинкових масивів у різних частинах міста було підключено до системи опалення.

Детальніше...

Мер успішно відзвітувався, а депутати успішно посварилися…

Переглядів: 377Коментарі: 0

Минулого четверга в Білій Церкві відбулася чергова сесія міської ради. За роботою місцевого депутатського корпусу у складі 33-х обранців споглядали депутати обласної ради, поліціянти та представники різноманітних підрозділів БМР.

Детальніше...