kopiika.com.ua

АНДРІЙ РАЛКО: «За добу до нас надходило близько 50-ти поранених. Їх везли, везли. Ми їх сортували, оперували, відправляли вертольотами»

Переглядів: 1041Коментарі: 0
Найкращий друг для своєї п’ятнадцятирічної доньки. Чудовий товариш і побратим для друзів. Він високий і симпатичний, розумний і дотепний, надзвичайно цікавий співрозмовник.Те, що він лікар, можна вгадати, але нізащо не здогадаєтеся,  що він хірург, який рятував життя наших воїнів у самому пеклі. Але це так.

Усе, що ви хотіли знати про алеї…

Переглядів: 839Коментарі: 0

Кожен, хто любить прогулянки чи просто має необхідність пройтися пішки по місту, звичайно, оцінив ті пішохідні зони, які з’явилися в Білій Церкві. Це й набережна, і бульвари Олександрійський, Грушевського, Княгині Ольги. І безліч інших пішохідних зон, які облаштовані по всьому місту: на Таращанській, Піщаному, біля парку Слави, у Гайку чи в центрі.

 Детальніше...

«Слуга народу» хутко стає господарем?

Переглядів: 117Коментарі: 0

Чекати довелося недовго. «Слуга» швиденько забув про піаніно, солодкі обіцянки бути ощадливим і скромним, як їжачок у тумані. Натомість, уже за кілька днів по інавгурації з його веселої голови, наче дідьки з табакерки, почали випадати дивні забаганки, дитячі фантазії на кшталт зміни Гімну на веселіший, перенесення столиці держави чи, як мінімум, перенесення апарату Президента з одночасним перейменуванням на «офіс». 

 Детальніше...

Літні канікули: творити та відпочивати!

Переглядів: 53Коментарі: 0

 Канікули дають можливість школярам не лише відпочити від шкільного розпорядку, побігати, пограти в рухливі ігри. Але наразі є ще й унікальні можливості обрати собі заняття за інтересами та навчитися чомусь новому.

 Детальніше...

Серйозна розвага та сувора гра

Переглядів: 53Коментарі: 0

Відродження народних українських традицій та використання сучасних можливостей – усе це стає головними принципами в процесі виховання української молоді. Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») виховує в підлітків важливі якості, зокрема у військово-патріотичному та морально-етичному напрямах розвитку. 

 Детальніше...

«Глядач має можливість прийти до Картини. Або – картина до нього»

Переглядів: 53Коментарі: 0

Цікава особистість, яскравий приклад нестандартного мислення та класичного, можна сказати, шляхетного виховання – білоцерківець Олександр Дмитренко. Як художник, музикант, оратор, митець – він переріс «містечковість» та будь-який провінціалізм. Напевно, по-особливому відчувають його як друзі з Білої Церкви, так і столичні колеги, або – й однодумці із закордону. 

 Детальніше...