kopiika.com.ua

Стипендії міського голови – кращим студентам

Переглядів: 110Коментарі: 0

Задля мотивації студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів м. Біла Церква сумлінно вчитися, здійснювати наукові дослідження та брати активну участь у громадському житті – найуспішнішим із них призначаються стипендії міського голови. Уже з 1.01.2020 р. це матеріальне заохочення буде збільшено з 500 грн до 700 грн. 

 Детальніше...

Краєзнавчий простір поєднав двох митців

Переглядів: 63Коментарі: 0

Минулого тижня на базі Білоцерківського краєзнавчого музею відбулося відкриття двох персональних виставок – художника Анатолія Марчука та скульптора Михайла Дмитріва. Спільна виставка із сотнею робіт видалася надзвичайно насиченою, вельми потужною за енергетичною силою мистецтва. 

 Детальніше...

Толока на пляжі

Переглядів: 113Коментарі: 0

Дружня атмосфера, активна праця та суспільна користь – лише позитивні результати від спільного прибирання, яке відбулося минулої суботи на Острові Дитинства. 

 Детальніше...

Усе в наших з вами руках!

Переглядів: 139Коментарі: 0

Саме така думка була основною на міському форумі екотрансформації «Молодь у дії», що відбувся 25 жовтня у великому залі Білоцерківського міськвиконкому. Організаторами цього важливого заходу виступили Білоцерківське міське управління освіти і науки, Центр еколого-натуралістичної творчості БМР.  Детальніше...

Закон — не дрючок: через коліно не поламаєш

Переглядів: 289Коментарі: 0

На пленарному засіданні позачергової 81 сесії Білоцерківської міської ради VII скликання 17 жовтня, крім головуючого – очільника міста Г. Дикого – і секретаря міськради В. Кошеля, були присутні «аж»… троє депутатів. Усі інші місцеві обранці, які нещодавно так затято домагалися ухвалення незаконного проекту рішень про створення наглядових рад при кожній установі комунальної власності та позбавлення міського голови права призначати й звільняти з посади керівників комунальних підприємств, вочевидь, схаменулися. І, щоби не позичати в Сірка очі та не соромитися публічно, просто не з’явилися на засідання. 

 Детальніше...