kopiika.com.ua

«Пропоную – життя без обмежень!»

Переглядів: 65Коментарі: 0

Продовжуючи своїми світлими справами тепле, сонячне літо, небайдужі білоцерківці організували благородну справу – міжнародний проект на підтримку онкохворих та їхніх родин. Як кажуть організатори цього нового міжнародного проекту, щоб радісно жити, необхідні дві прості умови – жити та радіти. 

 Детальніше...

Другий дзвоник – Нової Української Школи

Переглядів: 35Коментарі: 0

У школи Білої Церкви прийшли дні навчання та позакласних занять. Урочисто задзвеніли Перші дзвоники. До слова сказати, з вересня цього року в Україні розпочався не лише новий навчальний рік, але й черговий етап впровадження масштабної реформи середньої освіти. Ключова мета цієї реформи Міністерства освіти і науки – створити школу, у якій буде приємно навчатись. Вона має давати учням не лише знання, а, головне, уміння застосовувати їх у житті. 

 Детальніше...

Тестування єдиної системи екстреного реагування

Переглядів: 28Коментарі: 0
У Білій Церкві розпочали проводити дослідну експлуатацію автоматизованої системи екстреного реагування «101», як частини загальної системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером «112».

Терцентр запрошує до «Університету ІІІ віку»

Переглядів: 42Коментарі: 0
До Білоцерківського Територіального центру надання соціальних послуг з початку вересня приходять не «пенсіонери», а – особливо старанні студенти! Здивовані? Дійсно, свій навчальний рік розпочинають не лише школярі Білої Церкви, але й новоспечені абітурієнти «Університету ІІІ віку», клієнти Терцентру «золотого віку». 

Земляки прославляють український прапор

Переглядів: 73Коментарі: 0

 Надзвичайно натхненно від-булася церемонія підняття Державного Прапора України 23 серпня в центрі Білої Церкви. Цього дня біля флагштоків, де здіймалися Державні Прапори, стояли кращі представники міста. Білоцерківці представляють Україну в інших державах світу під час спортивних змагань, у культурі та науці; вони сьогодні є обличчям міста в різних сферах діяльності, сьогодні ними пишаються земляки. Під звуки Гімну України вони з гордістю підняли цей символ державності. 

 Детальніше...