kopiika.com.ua

Олександрійський бал

Переглядів: 887Коментарі: 0

У 1774 році польський король Август Станіслав Понятовський отримав від Речі Посполитої в довічне володіння найбагатше в Україні Білоцерківське староство. Він того ж року передав його великому коронному гетьману Польщі Францішеку Ксаверію Браницькому, який був одружений на племінниці всемогутнього Григорія Потьомкіна Олександрі. Вона й заснувала та облаштувала красивий парк, названий на її честь

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 270Коментарі: 0

Я твердо знаю – у Білій Церкві неймовірні люди. Вони завжди швидко відгукуються на прохання про домогу. Іноді так швидко, що навіть не встигають замислитися: «А чи варто?»

Детальніше...

Відбулась презентація мобільної бригади соціально-психологічної допомоги жертвам домашнього насильства.

Переглядів: 159Коментарі: 0

За даними досліджень Фонду народонаселення ООН в Україні майже кожна четверта жінка потерпає від насильства. Окрім того, в умовах збройного конфлікту, збільшується кількість випадків насильства, і  особливо насильства щодо жінок. 

Детальніше...

Ложечки знайдуться, а неприємний осад залишиться…

Переглядів: 581Коментарі: 0

Міська влада нарешті доросла до інноваційного підходу в царині забезпечення порядку й законності на вулицях Білої Церкви. Вирішила встановити апробовану програму безпеки, об’єднати в чітку систему диспетчерські пункти експлуатаційних та аварійних служб комунальних підприємств, що напряму впливатимуть на повсякдення, контролюватимуть автоматичні та автоматизовані методи виявлення злочинів і правопорушень у середмісті, зокрема за допомоги вуличних камер спостереження.

Детальніше...

26 травня в Білій Церкві відбудеться «Еко-Пікнік»

Переглядів: 683Коментарі: 0

Захід заплановано провести з метою пропагування охорони, ефективного використання природного фонду міста, відтворення його природних комплексів та об’єктів, створення умов для ефективного туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму охорони природних об’єктів, екологічного виховання дорослого та дитячого населення міста, реалізації екологічних програм.

Детальніше...

Європейські технології теплопостачання у Білій Церкві

Переглядів: 318Коментарі: 0

У Білій Церкві відбувалася зустріч щодо обговорення заходів з реконструкції системи теплопостачання комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» з представниками Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO) та консалтингової компанії CLEAN, яка буде займатися техніко-економічним обґрунтуванням проекту.

Детальніше...