kopiika.com.ua

Хоча б не заважайте…

Переглядів: 750Коментарі: 0

Український народ звик цінувати й оберігати пам'ятки минувшини. Ці особливі місця прикрашають і є гордістю жителів, заманюючи допитливих інтуристів приїхати й поповнити місцевий бюджет. Ті, інтуристи, фільмують себе на тлі старожитностей, мотивуючи інших цікавих «забігати на наш вогник».

Детальніше...

Соромно!

Переглядів: 263Коментарі: 0

Соромно буває не лише тим, у «кого видно». Минулого тижня мені було соромно. Соромно за місто, за жителів, за себе як одного із цих жителів.
Якщо коротко, то в ніч із 16 на 17 серпня в Білій Церкві сталася ну просто жахлива ситуація – зловмисна  група «охренілих» від безкарності осіб розгромила місце будівництва храму Української греко-католицької церкви. Інцидент стався на вулиці Героїв Чорнобиля (масив Піщаний). 

Детальніше...

День незалежності - 2018. Перезавантаження продовжується

Переглядів: 156Коментарі: 0

Нині вже напевно можна стверджувати: після 2014 року суспільство сприймає День незалежності України зовсім по-іншому. Свято, що колись асоціювалося з кулуарною бюрократичною процедурою, зараз набуло насправді героїчного змісту.

Детальніше...

«Квітни, моя Україно!»

Переглядів: 102Коментарі: 0

Така ось творча назва, і таким було й щире побажання від кожного учасника виставки декоративно-ужиткового мистецтва, що розпочала свою роботу 22 серпня. У роботі цієї експозиції, яка відкрилася з нагоди 27-го Дня незалежності України в міському виставковому залі бібліотеки №8, взяло участь більше півсотні талановитих білоцерківців!

Детальніше...

«У танці та у співах, у прагненні до волі!»

Переглядів: 93Коментарі: 0
Саме цими творчими пориваннями, буремним неспокоєм живиться українська душа. Білоцерківці 24 серпня святкували державне свято - День незалежності України.
Для багатьох із нас цей день означає не просто офіційне свято та чергову «вишиванку», але й великий прояв дій та сподівань української душі. 

Детальніше...

Життя, віддане Україні та мистецтву

Переглядів: 209Коментарі: 0

У розпал святкувань чергової річниці незалежності держави найкраще приурочити традиційну рубрику «Маловідома Біла Церква» людині, яка присвятила талант і свою творчість молодій і тендітній Українській республіці. У цьому матеріалі йтиметься про Павла Ковжуна – справжнього патріота України, який певний час навчався в Білоцерківській гімназії. 

Детальніше...

Ударимо правописом по бездоріжжю

Переглядів: 94Коментарі: 0
В українському правописі планується відновити норми, які канули в Лету  під тиском русифікації.
Власне, у такому перебігу немає нічого дивного чи крамольного. У динамічних країнах правила правопису мають оновлюватися кожні двадцять-двадцять п’ять років. 

Детальніше...