kopiika.com.ua

«Святий Калнишевський» тепер із дзвіницею

Переглядів: 268Коментарі: 0
Наприкінці минулого року в Білій Церкві відбулася значуща подія в духовному житті православних вірян канонічної автокефальної Православної церкви України. Напередодні 29 грудня 2018 року серед кліру українських священиків рознеслася сенсаційна чутка, буцімто на другу річницю освячення чудового дерев’яного храму ПЦУ в парку Слави, що носить горде ім’я українського святого воїна-монаха Петра Калнишевського, прибуде сам архієпископ всія України. 

Зустріч міського голови з представниками ЗМІ

Переглядів: 616Коментарі: 0

Зустріч міського голови Геннадія Дикого з пресою щодо підсумків роботи муніципальної адміністрації за минулий рік. Запитання меру ставилися різні: серйозні й не дуже, економічні, політичні, гуманітарні та навіть мистецькі.

Детальніше...

Важка атлетика: амбітні цілі – загартування духу

Переглядів: 106Коментарі: 0

У приміщенні Білоцерківської спортивної школи «Юність», на базі ЗОШ №4, відбулися традиційні «новорічні змагання» - Відкритий чемпіонат ДЮСШ «Юність» із важкої атлетики серед юнаків та дівчат за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області.

Детальніше...

Хто б і що не казав, а Саша Усик – патріот

Переглядів: 97Коментарі: 0

Відомий на весь світ український боксер Олександр Усик нещодавно розповів українським ресурсам про свою поїздку на Схід України й відмову від громадянства країни-агресора. Чемпіон світу заявив, що неодноразово їздив на Донбас до українських бійців.

Детальніше...

Різдвяні зорі мистецького фестивалю

Переглядів: 76Коментарі: 0

На мистецькому просторі Білої Церкви запалювали вогники 24-го дитячого мистецького фестивалю «Різдвяні зорі». Участь у фестивалі, який проходить у Будинку органної та камерної музики, традиційно беруть талановиті представники шкіл мистецтв Білої Церкви.

Детальніше...

«Різдвяний вернісаж» розкриває таланти білоцерківських майстрів

Переглядів: 103Коментарі: 0

Напередодні різдвяного свята в Білоцерківській міській виставковій залі (бібліотека №8 на масиві Леваневського) відкрилася виставка майстрів народного мистецтва – «Різдвяний вернісаж».

Детальніше...

Канал «Україна» влаштує для глядачів «Фантастичну ніч»

Переглядів: 349Коментарі: 0

31 грудня о 20:00 телеканал «Україна» подарує своїм глядачам грандіозне святкове шоу під назвою «Фантастична ніч на каналі «Україна». Новорічний проект буде наповнений великою кількістю сюрпризів: у шоу-програмі українці побачать несподівані зіркові дуети, казкові яскраві постановки й прем'єри нових пісень.

Детальніше...