kopiika.com.ua

Поліцейський – романтична професія сірих буднів

Переглядів: 148Коментарі: 0

Вечори стають прохолоднішими, ночі довшими, а годинники нещодавно перевели на годину назад. Вулиці, звісно, освітлюють, але вони чомусь не стають абсолютно безпечними. На щастя, наші охоронці законного порядку та громадянської безпеки уважно чатують, аби вчасно приїхати чи прибігти на допомогу.

Детальніше...

У Білій Церкві з’явилося банківське відділення нового формату

Переглядів: 84Коментарі: 0

Наприкінці жовтня відкрило свої двері оновлене відділення Альфа-Банку Україна й Укрсоцбанку в центрі Білої Церкви, по вулиці Соборній, 1/1. Відділення отримало нову сервісну модель із цілодобовим доступом до зони самообслуговування, комфорт-зоною для укладання договорів та повним спектром банківських послуг, включаючи новозбудований великий депозитарій.

Детальніше...

Війну зі сміттям розпочато! У всякому разі оголошено…

Переглядів: 224Коментарі: 0

Наприкінці минулого місяця, 30 жовтня 2018 року, відбулося офіційне оголошення «священної війни» досі непереможним білоцерківським сміттєзвалищам. Ця непересічна подія сталася на засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

Детальніше...

Почути іншого та відчути власну душу: поезія – жестовою мовою

Переглядів: 114Коментарі: 0

«ПОЧУТИ» – це проект не просто про те, як допомогти почути тим, хто має вади слуху. Це проект, що допомагає відчути іншого та почути свою власну душу. Це насправді унікальний проект. Як кажуть організатори, він про те, що ані слово, ані рух не бувають випадковими, а також про те, що кожен із нас прагне розуміння й до цього веде безліч прекрасних шляхів, частину з яких нам ще тільки належить відкрити.

Детальніше...

Константинополь: Московського патріархату в Україні більше немає. Офіційно!

Переглядів: 57Коментарі: 0

Нещодавнє рішення синоду Вселенського патріархату скасувало юрисдикцію Російської церкви над українським єпископатом, відтак нині (офіційно) усі православні архієреї України вважаються служителями Вселенського престолу, незалежно від того, до якої з трьох церков вони належали раніше.

Детальніше...

На Східній у каналізаційному колодязі знайшли живого пса

Переглядів: 360Коментарі: 0
Сьогодні, 6 листопада, працівниками району експлуатації каналізаційних мереж при плановому огляді каналізаційних колодязів,в каналізаційному колодязі по вул. Східна,26 було виявлено собаку.

Смарт-ідеї туристичної Білої Церкви «Напланували на півтора мільярда!..»

Переглядів: 317Коментарі: 0

Підготовка до 1000-ліття Білої Церкви вже розпочалася. І, судячи з усього, доволі потужно. 24 жовтня у великому залі міськвиконкому відбулася стратегічна сесія щодо напрацювання концепції розвитку туризму в Білій Церкві.

Детальніше...