kopiika.com.ua

Межу пройдено. Клуби поділилися на «передовиків» і «лузерів»

Переглядів: 210Коментарі: 0

Як відомо, теперішній чемпіонат України з футболу відбувається за форс-мажорною «куцою» схемою. Через зменшення кількості представників в  УПЛ турнір розбитий на 2 етапи.  Перший – традиційний:  команди грають між собою по 2 матчі,  удома й у гостях. Згодом клуби діляться на дві підгрупи: верхню та нижню. Щасливчики змагатимуться за медалі, а невдахи спробують залишитись у найвищому дивізіоні. 

Детальніше...

Хвича Мепарішвілі: «2018 рік – час реконструкції Білої Церкви»

Переглядів: 183Коментарі: 0
Початок нового року – це час для того, щоб підбити підсумки року минулого, а також період планування, нових ідей і задумів. Із проханням поділитися своїми планами на 2018 рік «Копійка» звернулася до народного депутата України (політична партія «Народний фронт») Хвичі Мепарішвілі.

Хюгге: мистецтво щастя по-данськи

Переглядів: 160Коментарі: 0

Різноманітні дослідження та рейтинги щороку визнають жителів Данії одними з найбільш щасливих націй у Європі. Данія відома як дуже заможна та стабільна країна, тут безкоштовна медицина, а також шкільна та вища освіти. І навіть високі податки та прохолодний клімат не заважають данцям упевнено говорити: ми дійсно щасливі! А весь секрет полягає в їхній філософії щастя під назвою «хюгге».

Детальніше...

Кому потрібна ця Олімпіада?

Переглядів: 433Коментарі: 0

Це не в контексті провального виступу України в Кореї. Бог з ним; ми ніколи не були спортивною зимовою державою. Ніхто не засмутився, окрім, хіба що, вболівальників українських біатлоністок. На жаль, вони справді «тицьнули пальцем у небо», хоча до змагань позиціонувалися як наші визнані флагмани азійської Олімпіади, мовляв, якщо не вони здобудуть (хоч щось), - то хто? Проте, йтиметься не про чергове спортивне розчарування, а про щось більше; про Олімпійський рух як такий.Детальніше...

Ігор Блінов: «Коли економлю, доводиться їсти одні креветки…»

Переглядів: 702Коментарі: 0

Ми поспілкувались із нашим земляком, надзвичайно світлим і теплим хлопцем, ветераном АТО й волонтером у минулому, а на сьогодні заробітчанином у далекій і холодній Норвергії.

Детальніше...

Альтернативна думка. ОСББ

Переглядів: 427Коментарі: 0

«ОСББ (об'є́днання співвласників багатоквартирного будинку) – це неприбуткова юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для спільного користування, утримання та управління своїм будинком і прибудинковою територією, а також для юридичного оформлення їхніх майнових прав на будинок і прибудинкову територію».

Детальніше...