kopiika.com.ua

Незвичайна сесія в надзвичайний час

Переглядів: 80Коментарі: 0

Крайня шістдесята сесія міської ради VІІ скликання була (без перебільшення) зовсім особливою, адже вперше проводилася в обставинах воєнного стану на значній території держави. Тим паче, що незадовго після брутального акту неприкритої військової агресії з боку сусідньої країни в Азовському морі.

Детальніше...

Наступне підвищення мінімальної пенсії заплановано лише на 1 липня

Переглядів: 72Коментарі: 0
Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, із 1 грудня 2018 року підвищено на 62 грн – до 1497 гривень. Це друге підвищення пенсії в поточному році. Із 1 липня розмір мінімальної пенсії підвищено також на 62 грн – до 1435 грн. Таким чином, мінімальна пенсія у 2018 році зросла на 9% (на 124 грн) – з 1373 грн до 1497 грн.

Пункти обігріву та гарячого харчування відкрито

Переглядів: 227Коментарі: 0

У зв’язку з пониженням температури повітря та погіршенням погодних умов у Білій Церкві розпочали свою роботу пункти обігріву. Основним їх завданням є запобігати випадкам переохолодження та надання допомоги населенню, особливо соціально незахищеному.

Детальніше...

Управління державними фінансами: досвід успішних європейських країн – для міст України

Переглядів: 114Коментарі: 0

27 та 28 листопада у м.Київ триває практичний семінар з управління державними фінансами, організований у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Білоцерківською міською радою за підтримки TAIEX (Technical Assistance Information Exchange - інструмент зовнішньої допомоги, що надається Європейською Комісією для обміну інформацією з метою розбудови інституціональної спроможності, необхідної для адаптації національного законодавства до acquis communautaire («спільний доробок»).

Детальніше...

Відбулося засідання виконкому міської ради

Переглядів: 124Коментарі: 0

27 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, під час якого було розглянуто низку питань, що забезпечують життєдіяльність Білої Церкви. Засідання провів міський голова Геннадій Дикий.

Детальніше...

Уже впроваджено всі чотири модулі в рамках проекту «Прозорий бюджет» Центру політичних студій та аналітики «Ейдос»

Переглядів: 79Коментарі: 0

Відтепер, завдяки «Прозорому бюджету» кожен користувач інтернету має доступ до інформації про бюджет. У модулях складні фінансові дані подаються у спрощеній візуалізованій формі.

Детальніше...

Точний і швидкий аналіз – врятовані життя

Переглядів: 172Коментарі: 0

Безпомилкове проведення розгорнутого аналізу крові може стати рятувальним кругом для багатьох людських життів. Тепер це стає можливим – за допомогою нового обладнання, яке 26 листопада презентували спеціалісти клінічно-діагностичної лабораторії Білоцерківського обласного онкологічного диспансеру.

Детальніше...