kopiika.com.ua

«Щедрий вечір – добрим людям на здоров’я!..»

Переглядів: 109Коментарі: 0

 «Свято з присмаком Різдва» Традиція різдвяних обідів та щедрих гостин за сприяння міського голови – одне з тих добрих правил, що за багато років створює теплу атмосферу в місті Біла Церква.

Коноплянка догрався до Туреччини

Переглядів: 128Коментарі: 0

 Німецький клуб «Шальке» розпочав переговори з турецьким «Фенербахче» про трансфер українського півзахисника Євгена Коноплянки, буцімто в того надто велика зарплата й травма. Про початок переговорів між «Шальке» й  «Фенербахче» повідомило турецьке спортивне видання fotoMac. 

Детальніше...

Письмова згода для занять сексом не потрібна!

Переглядів: 371Коментарі: 0

 11 січня набули чинності зміни до Кримінального кодексу України, спрямовані на боротьбу з домашнім насиллям.

Тисячі користувачів та кілька десятків ЗМІ «розносили» інформацію, що...

Детальніше...

«Шахтар» підстраховується зі своїм новачком

Переглядів: 107Коментарі: 0

  Під час переговорів «Шахтаря» щодо купівлі атакуючого півзахисника «Маккабі» Петах-Тіква Манора Соломона було піднято питання щодо служби 19-річного гравця в Армії оборони Ізраїлю. Соломон став виконувати свою військову повинність у грудні 2017 року, а термін строкової служби для чоловіків в Ізраїлі становить 32 місяці.

Детальніше...

Екстрена медицина вже відрізняється від «швидкої»

Переглядів: 231Коментарі: 0

 Коли заходиш до диспетчерської, де розташовано два десятки операторів (як правило, 17-18 на зміні), які сидять в окремих кабінках, чуєш обривки телефонних розмов, то розумієш, що цей зв'язок може коштувати життя на тому кінці дроту, де відбулася нестандартна ситуація і, ймовірно, хтось потребує негайної допомоги…

Детальніше...

Новий форвард для «Динамо» – здолав рак і приречений бути найкращим

Переглядів: 78Коментарі: 0

Фран Соль, за деякими даними, ціль №1 київського «Динамо» на це зимове міжсезоння. Скаути київського клубу відновили поїздки з метою перегляду найкращого бомбардира чемпіонату Нідерландів.

Детальніше...

Жвавий дитячий світ «Соняшника»

Переглядів: 107Коментарі: 0

Канікули – це, звичайно, час розваг та відпочинку для шкільної дітвори. Але коли дорослі попрацюють та підготовлять цікаві заходи, які дають розвиток інтелекту, корисні знання й дружнє спілкування, то на такі зустрічі діти приходять із задоволенням.