kopiika.com.ua

14 нових рятівників стали на сторожі спокою білоцерківців

Переглядів: 191Коментарі: 0

День рятівника Указом Президента України відзначають 17 вересня. Його святкують працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, спецформувань, а також громадяни, які зробили свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя й здоров'я людей.

Детальніше...

Про підлість і ницість…

Переглядів: 89Коментарі: 0

У цьому матеріалі хочеться підняти тему нещодавнього скандалу в російському істеблішменті. Нагадаємо у двох словах: такий собі генерал на ім’я Віктор Золотов викликав опозиціонера Навального на дуель, пообіцявши зробити з нього «хорошу соковиту відбивну».

Детальніше...

Не лише виродки, але й герої…

Переглядів: 313Коментарі: 0

У минулих номерах газети ми розповідали про знаних корінних білоцерківців або про тих, хто якийсь час присвятив нашому місту. Кажуть, що з пісні слів не викидають, тож нам довелося не приховати від читача темні постаті з майже тисячолітньої історії Білої Церкви. Так, не дуже давно повідомляли про «білоцерківські етапи життя» таких неоднозначних персон як, наприклад, пан Урицький. Саме з нього розпочався кривавий «червоний терор» не лише в Україні, але й на всіх теренах комуністичної імперії.

Детальніше...

Фармацевт – працівник соціального фронту

Переглядів: 99Коментарі: 0

Чому саме соціального фронту? Фармацевт – це продавець, і частково – соціальний працівник або й психолог… Так складається наразі непросте соціально-економічне життя в Україні, що фармацевт-продавець переважно спілкується з тією категорією населення, яка хворіє часто та й особливими статками не володіє – часто це пенсіонери, люди знесилені хворобами, тож бувають складні в спілкуванні. До всіх, хто приходить до аптечного закладу, треба знайти індивідуальний підхід, якісні ліки – у межах наявних у пацієнта коштів. 

Детальніше...

Авіаперевезення «БЦ – Цзінчжоу» – фантастика чи перспектива?

Переглядів: 189Коментарі: 0

Минулого тижня в Білій Церкві відбулася зустріч представників китайського бізнесу, які приїхали до Білої Церкви з візитом «навзаєм», адже минулого року до міста-побратима Цзінчжоу (КНР) приїздила білоцерківська делегація з міським головою.

Детальніше...