kopiika.com.ua

Оформляти земельну ділянку – варто відповідно до зонування міста

Переглядів: 285Коментарі: 0

Чи можна взагалі щось отримувати в українській державі безкоштовно? Закон діє давно, громадянам належить право на отримання певної частки із земель державної та комунальної власності. Варто розібратися, наскільки просто скористатися таким правом на землю в Білій Церкві.

Детальніше...

Перший матч у своїй історії «Динамо» Київ зіграло… у Білій Церкві. 90 років тому кияни провели найперший матч у своїй історії

Переглядів: 390Коментарі: 0

Чутки про цей дивний факт і раніше ширяли теренами нашого міста. Нібито чийсь прадід розповідав своєму синові, а той своєму, а той ще комусь.

Детальніше...

Від золотої булли – до набережної Росі

Переглядів: 221Коментарі: 0

…Ідеться не про навігацію пошуку скарбів чи артефактів на території Білої Церкви. (Хоча всі цікаві відомості, знайдені істориками та архівістами, автоматично стають справжніми скарбами, яким часто навіть важко підібрати ціну!) А розмова йтиме про Краєзнавчі читання, чергове 42-ге засідання яких відбулося в одному із залів Білоцерківського краєзнавчого музею.

Детальніше...

«Квіти – це не букет троянд на столі, це – життя навколо нас!»

Переглядів: 170Коментарі: 0

У серці білоцерківської художниці Тетяни Фокіної не лише квітуча душа, але й мудрий життєвий досвід (а він, як відомо, хоч і буває досить гірким, проте викристалізовує справжнє!), а ще вона має добру, щедру вдачу.

Детальніше...

«Зруйнувати легко, а збудувати?»

Переглядів: 254Коментарі: 0

Із 10 травня 2018 року й до сьогоднішнього дня триває реконструкція Горбатого моста. Проведені необхідні інженерно-камеральні вишукування, розбита геодезична сітка координат на місцевості об’єкта, розчищено самосійні зелені насадження та чагарники по укосу та підошві насипу шляхопроводу.

Детальніше...

На варті нашого спокою

Переглядів: 537Коментарі: 0

Наприкінці минулого року в Білій Церкві рішенням міської ради було створено нове комунальне підприємство «Муніципальна варта». Створення викликало багато запитань у білоцерківців, але лише в тих, хто не слідкував за роботою міськради впродовж декількох років.

Детальніше...