kopiika.com.ua

Розпочато масштабну модернізацію вуличного освітлення в Білій Церкві

Переглядів: 95Коментарі: 0

Застарілі ліхтарі демонтуються, а натомість та встановлюються сучасні ЛЕД-світильники. Вони дають набагато яскравіше світло при мінімальних витратах електроенергії.

Детальніше...

На білоцерківщині затримали педофіла, який знущався над 8-річною дівчинкою

Переглядів: 171Коментарі: 0

36-річний житель Білої Церкви підозрюється у насильницьких діях відносно малолітньої дитини.

У селі Дрозди, що на Білоцерківщині, 28-річна мати з двома дітьми пішла до магазину. Там вона познайомилась з чоловіком і вживала з ним алкогольні напої.

Детальніше...

Скоро в школу. У скільки це обійдеться

Переглядів: 591Коментарі: 0

Сьогодні можна зібрати дитину в школу, зовсім не виходячи з дому, купивши все онлайн. Цього року шкільний гардероб для хлопчика обійдеться трохи дорожче, ніж для дівчинки. За хлопчачий варіант шкільної форми доведеться викласти в середньому 1930 грн.

Детальніше...

Капелан Іван Кречківський: «За нами Бог, відтак, перемога неодмінно прийде…»

Переглядів: 620Коментарі: 0

Сьогодні в традиційній газетній рубриці «Обличчя міста» пропонуємо перше інтерв’ю протоієрея Білоцерківського благочиння Івана Кречківського в його новій ролі – капелана уславленої Білоцерківської бригади імені «Чорних запорожців». Стало цікаво, – як батюшка наважився на війну.

Детальніше...

Весело, яскраво, поруч і абсолютно безкоштовно!

Переглядів: 474Коментарі: 0

Ось чому дитячі майданчики потрібні в кожному дворі. Коли діти ставили запитання міському голові, то не прозвучало насправді жодного запитання, зате було багато прохань – майданчик!

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 178Коментарі: 0

А ви помітили, як потроху спрощується наше життя в побуті? Звичайно, коли всі зміни відбуваються поступово, до них звикаєш і вже не пам’ятаєш, як-то воно було раніше.

Детальніше...