kopiika.com.ua

Виконком: благоустрій та безпека

Переглядів: 123Коментарі: 0
На черговому засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, що відбулося 24 липня, розглянуто декілька проектів, що стосувалися як благоустрою Білої Церкви, так і її безпеки.
Було розглянуто проекти «Про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення» деяких підприємств.

Детальніше...

Безкінечний серіал «Труба»

Переглядів: 125Коментарі: 0

У 2006 році керівництво області продало на аукціоні частину труб водогону, який підпорядковувався тоді області, а обслуговував Білу Церкву й Умань. Потім передали нашому місту цілісний комплекс у комунальну власність.

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 172Коментарі: 0

Усе закінчується. Варто це раз зрозуміти – і життя набуває сенсу. Бо перший наш крик при народженні, власне, перший крок до смерті. Життя мине в будь-якому разі. Хворіти чи бути здоровим, радіти чи депресувати, мати величезну родину чи бути одинаком. 

Детальніше...

Чи знаєте ви, що...

Переглядів: 639Коментарі: 0

… у далекому 1982 році тодішній очільник міста Красношапка Юрій Олексійович відпочивав на узбережжі Чорного моря на Північному Кавказі й звернув увагу на ряд унікальних зупинок громадського транспорту, що були спроектовані кожна за індивідуальним проектом.

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 188Коментарі: 0

А ви дійсно знаєте, чого хочете? Не впевнена. Тому що дуже часто стикаюся з тим, що людина нібито й має якісь бажання, але вони суперечать одне одному. Як-от, наприклад, ми хочемо мати гарний вигляд, але при цьому щоб їсти й пити що завгодно й з дивану не вставати. 

Детальніше...

Виконавчий комітет не спить…

Переглядів: 195Коментарі: 0

Того ж дня, що й сесійне засідання, відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. Члени виконкому розглянули значну кількість нагальних питань міського господарювання. З деякими з них ми ознайомимо, а саме з тими, що зараз так чи інакше зачіпатимуть білоцерківців.  

Детальніше...

Говорити – не мішки тягати, брехати – не мости будувати

Переглядів: 6449Коментарі: 0

Стояв собі міст. Стояв багато років, і нікому до нього діла не було. Лише приїздили в Білу Церкву столичні репортери, щоб знімати, який жахливий він має вигляд. Та водії, їдучи через нього по ямах та камінцях, рясно сипали обсценною лексикою.

Детальніше...