kopiika.com.ua

Людина - не товар! Цінність людського життя - не предмет торгівлі!

Переглядів: 169Коментарі: 0

Під такими гаслами 16 жовтня об'єднались студенти Білої Церкви проводячи акцію #ПротиДій Торгівлі людьми#, присвячену Європейському дню боротьби з торгівлею людьми.

18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми, був започаткований 18 жовтня 2007 року. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми.

Детальніше...

Геннадій Дикий: «Висновки варто робити, озираючись навколо»

Переглядів: 513Коментарі: 0

Поточний рік суттєво відрізняється від попередніх. У першу чергу це пов’язано зі значним масивом загальнодержавних реформ, що набрали силу в Україні. З одного боку, трансформації ставлять на місцях нові, часом незвичні завдання, проте з іншого, - відкривають перспективи й надають нові можливості.

Детальніше...

«Білоцерківське ретро в британському стилі»

Переглядів: 135Коментарі: 0
У Білій Церкві вперше відбувся велопробіг у стилі початку ХХ століття, присвячений безмежному лондонському шарму.
Щороку в центрі Британії проходить чудове дійство, під час якого люди катаються на велосипедах, одягнувшись у твідові костюми.

Детальніше...

Подвійні візочки – для трьох щасливих родин

Переглядів: 98Коментарі: 0

Коли в сім’ї народжується двійня, то й клопотів, і радощів з’являється удвічі більше. Тож допомога в такій ситуації ніколи не завадить. І таку допомогу родинам, які народили двійню, заплановано в рамках цільової міської програми розвитку молоді та підтримки сім’ї в Білій Церкві (на 2016 - 2020 роки).

Детальніше...

«Білий Барс» знову програє – уже всьоме…

Переглядів: 88Коментарі: 0

Містика чисел зіграла з «барсиками» злий жарт: 13-го жовтня о 13-й годині херсонський «Дніпро» впевнено переграв білоцерківців у рамках 9-го туру УХЛ на нашому ж домашньому майданчику з рахунком 5:2.

Детальніше...

Громадський форум «За українську мову»: мовне питання в «Іграх патріотів»

Переглядів: 56Коментарі: 0

Образний вислів про «Ігри патріотів» та парадоксальну ситуацію, що склалася навколо «мовного закону», і про незаперечне право української мови в українській державі емоційно висловився український мовознавець, доктор філологічних наук, професор, директор Інституту української мови НАН України Павло Гриценко – під час громадського форуму, що минулими вихідними відбувся в білоцерківському Кінотеатрі ім. О. Довженка.

Детальніше...