kopiika.com.ua

Альтернативна думка. ОСББ

Переглядів: 266Коментарі: 0

«ОСББ (об'є́днання співвласників багатоквартирного будинку) – це неприбуткова юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для спільного користування, утримання та управління своїм будинком і прибудинковою територією, а також для юридичного оформлення їхніх майнових прав на будинок і прибудинкову територію».

Детальніше...

Бабуся чи мама? Чиє виховання краще?

Переглядів: 170Коментарі: 0

По-перше, варто зазначити, що для дитини спілкування з бабусею є надзвичайно важливим. Бабуся – це близька людина, яку дитина дуже любить і пам’ять про неї зберігається на все життя. Але інколи виникають ситуації, коли мама й бабуся поводяться з дитиною разюче по-різному. У вихованні дитини з’являються розбіжності, у результаті яких виникають проблеми з поведінкою дитини. 

Детальніше...

Сімейний лікар – що варто знати

Переглядів: 337Коментарі: 0

Сьогодні лікування треба починати з візиту до сімейного лікаря. (Виняток – критичний стан.) Він визначає, якого вузькопрофільного спеціаліста вам потрібна допомога, і дає направлення. Близько 60% звернень знаходиться саме в компетенції сімейного лікаря.

Детальніше...

Обережно, бурульки!

Переглядів: 45Коментарі: 0

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу, особливо зі старих будинків з похилим дахом, виступаючих архітектурних частин будівель.

Детальніше...

А тепер – Горбатий!

Переглядів: 4335Коментарі: 0

Нарешті найстаріший міст Білої Церкви, що був побудований ще в 40-х роках минулого століття, перестане бути постійною загрозою як автівкам так і залізниці, над якою він пролягає. Уже багато років точаться розмови про його аварійний стан.

Детальніше...

Бібліотечний кінозал. У нас є «Совість»

Переглядів: 88Коментарі: 0

Минулого четверга, 22 лютого, у приміщенні центральної бібліотеки, що на Торговій площі, відбувся ретроспективний показ маловідомого фільму уславленого українського кінорежисера Денисенка «Совість». Його зініціювали фундатори проекту «Деслав синема» Андрій Биковець та Стен Костецький.

Детальніше...

Аеропорту в Білій Церкві бути?

Переглядів: 87Коментарі: 0

На сайті Міністерства інфраструктури нещодавно з’явилося повідомлення, яке не може не зацікавити білоцерківців. А саме: на базі аеропорту Білої Церкви до 2020 року планується створити повноцінний міжнародний аеропорт із різноплановою  інфраструктурою для вантажних і пасажирських авіаперевезень, а також забезпечити розвиток сучасного центру технічного обслуговування та ремонту повітряних суден.

Детальніше...