kopiika.com.ua

«Різдвяний вернісаж» розкриває таланти білоцерківських майстрів

Переглядів: 61Коментарі: 0

Напередодні різдвяного свята в Білоцерківській міській виставковій залі (бібліотека №8 на масиві Леваневського) відкрилася виставка майстрів народного мистецтва – «Різдвяний вернісаж».

Детальніше...

Канал «Україна» влаштує для глядачів «Фантастичну ніч»

Переглядів: 272Коментарі: 0

31 грудня о 20:00 телеканал «Україна» подарує своїм глядачам грандіозне святкове шоу під назвою «Фантастична ніч на каналі «Україна». Новорічний проект буде наповнений великою кількістю сюрпризів: у шоу-програмі українці побачать несподівані зіркові дуети, казкові яскраві постановки й прем'єри нових пісень.

Детальніше...

Знайти спокійний прихисток, коли життя на грані

Переглядів: 182Коментарі: 0

…Пізнім вечором, коли чоловік, істерично накричавшись, п’яно ткнувся червоним носом у подушку, Юлія закинула документи та дитячі речі до рюкзака, тихо та швидко натягнула светра із джинсами й, підхопивши на руки 3-річну дитину, вибігла з квартири. Уже дорогою вона набрала подругу: «…Свєтко, він знов мене побив… Не можу більше! Я забрала Іренку і збігла від нього… Можна – до тебе?.. Завтра буду вирішувати з квитками на потяг до мами…»

Детальніше...

Привітали білоцерківських двійняток У 2018-му – 18 пар двійнят-білоцерківців

Переглядів: 75Коментарі: 0
Чудова символічна цифра «18» – як рима року, що скоро минає. 18 малюків-двійняток принесли щасливі клопоти в цьому році родинам з Білої Церкви.
А за кілька днів до нового року, на свято Миколая, міський голова Геннадій Дикий, заступниця мера Катерина Литвиненко та представники управління у справах молоді та спорту в залі Білоцерківського міськвиконкому привітали кілька родин, у яких нещодавно народилися двійні. 

Детальніше...

Від Романа до Йордану – українська «Рамадана»

Переглядів: 60Коментарі: 0

Ну, почалося! Улюблений багатьма період року — «Український рамадан» — від Романа до Йордану. Про традицію святкувати говорять багато й різного. Насправді йдеться про низку релігійних свят, що калейдоскопом змінюють одне одного цього зимового засніженого періоду.

Детальніше...

Спортивною ходьбою – зійти на світовий Олімп

Переглядів: 59Коментарі: 0

Легкоатлета Мар’яна Закальницького, який демонструє надзвичайні результати в спортивній ходьбі, позаочі тренери та спортсмени називають «майбутня топ-зірка України». Наразі спортсмен готується до чемпіонату світу, який проходитиме в Катарі у вересні 2019 року.

Детальніше...

Симфонічне диво проекту «Lord of the Sound»

Переглядів: 61Коментарі: 0

Навіть холод не злякав слухачів і не примусив піти з концертної зали, де температура була доволі низькою. Надзвичайно приємним подарунком на свято Миколая для глядачів ПК «БЦмаз» став концерт музикантів симфонічного оркестру «Академія» цікавого музичного проекту «Lord of the Sound» (диригент оркестру – білоцерківець Віталій Саражинський).

Детальніше...