kopiika.com.ua

Шановні білоцерківці, отримувачі субсидій!

Переглядів: 116Коментарі: 0
Із 1 травня 2018 року змінено умови надання субсидії при наявності заборгованості. За наявності заборгованості, яка перевищує 340 гривень, субсидія може бути не призначена.
Звертаюся до вас із проханням перевірити наявну заборгованість і сплатити її або укласти договір про реструктуризацію заборгованості, щоб до кінця червня 2018 року скористатися своїм правом на отримання субсидії з травня.

Детальніше...

ЧС із футболу в Росії – бенкет під час чуми

Переглядів: 112Коментарі: 0

Є такий розтиражований вислів: «Футбол – це не питання життя та смерті. Це багато важливіше». Належить видатному шотландському футболісту, легендарному тренеру британського «Ліверпуля» Біллі Шенклі. Як людина, що без проблем розрізняє Роналду з Рональдо, рахує своє життя чемпіонатами світу та мріє дожити до наступного мундіалю, вважаю цитату Шенклі… повною фігнею для красного слівця. 

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 125Коментарі: 0

Кожен може щось розказати про медицину в рідному місті. Гарний і поганий досвід спілкування з медичними працівниками супроводжує нас від першого подиху й часто до останнього. Подекуди він сумний, подекуди ми неймовірно вдячні лікарям за врятоване життя чи здоров’я.

Детальніше...

Чи могла бути білою церква на Замковій горі?

Переглядів: 695Коментарі: 0

…Зацікавило? Певно, багато хто думав над створенням назви міста, у якому ми всі живемо. А ось ще документальний факт, який стосується більш близької до сучасників епохи: у першому товариському матчі команди з Білої Церкви та київського «Динамо» перемогли саме білоцерківські футболісти.

Детальніше...

З водою виплеснули… Бабченка

Переглядів: 79Коментарі: 0

Наступного номера, після Дня журналіста, «Копійка» наважується зупинитися на деяких аспектах газетного ремесла, зокрема поговорити про тонке тіло прикладних  взаємозв’язків правильності-неправиль-ності, моральності-амо-ральності, сьогодення та вічності. Адже емпіричний і теоретичний рівні незмінно взаємодіють один з одним, будучи відносно самостійними блоками загального реального знання. Як відомо, реальне знання неможливе без  теоретичної інтерпретації основних емпіричних залежностей і фактів. 

Детальніше...

Андрій Крят: «Я дуже люблю робити постановки, які захоплюють дух у глядача»

Переглядів: 622Коментарі: 0

Андрій Крят – юрист за освітою, але хореограф-постановник за покликанням. Керівник шоу-балету «Andress», хореограф дитячого танцювального колективу «Sunrise», другий хореограф у Зразковому дитячому танцювальному колективі «Щасливе дитинство».

Детальніше...

Блиск і злидні…журналістики

Переглядів: 199Коментарі: 0

Усе у світі змінюється. Майже все – окрім вина, коньяку й смердючого сиру – у гірший бік. Ковбаса й молоко псуються від мікроорганізмів, а журналістика, наче людина, – від його величності Часу. Точніше, від нових реалій новітніх часів.

Детальніше...