kopiika.com.ua

Павло Зібров: «Життя – це експеримент»

Переглядів: 77Коментарі: 0

Павло Зібров – справжній профі українського шоу-бізнесу, адже стояв біля його витоків. Він керує театром пісні свого імені, пише пісні для провідних артистів української естради та  безперервно експериментує. За останній час  артист встиг знятися у двох фільмах,  узяти участь у проекті «Танці із зірками» та записати скандально-відому пісню в стилі  реп.  

Детальніше...

Манекен – як привід залишитися без гаманця

Переглядів: 182Коментарі: 0
В одному з попередніх номерів «Копійки» ми розповідали про махінації на автошляхах України. Та публікація мала відгук у читачів, тож, природно, ми вирішили продовжити започаткований напрямок. Тим паче, шахраї не сплять і не лінуються, весь час придумуючи нові й нові методи злочинного «заробітку», жертвами якого можуть стати звичайні водії та, особливо, керманичі вантажівок. 

Зимові плани про озеленення Білої Церкві

Переглядів: 61Коментарі: 0
У давнину казали: «Готуй сани – влітку, а воза – узимку». Тож розмова про озеленення доречна навіть у холодну пору року. Тим паче, якщо ідеться про багаторічну стратегію. Треба наголосити, що минулого тижня Біла Церква зробила рішучий крок до цивілізованих методів озеленення міста. Перша ланка: презентація та обговорення проекту «Управління зеленими насадженнями в місті Біла Церква».

Одруження – на добу?, або «Вітає святий Валентин!»

Переглядів: 33Коментарі: 0
Здавалося б, якось дивно – одруження на 24 години… Чому лише на добу й чи можливо так робити в Білій Церкві? Поза жартами. Прокоментуємо одразу останній пункт: одружитися на добу було можливо лише у святковий і чарівний день – День святого Валентина. 

За лютий субсидіанти отримають від Уряду готівку для оплати комунальних платежів

Переглядів: 38Коментарі: 0
Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято Кабінетом Міністрів України.