kopiika.com.ua

Делегація РФ повернулася в ПАРЄ: зрада чи продумана комбінація?

Переглядів: 72Коментарі: 0

 Міжнародна аналітика може бути кумедною, але від цього не стає менш професійною. Сільський оглядач Дід Свирид написав про останні події в ПАРЄ, а саме те, що делегацію окупанта повернули до її складу. Доступно й цікаво. А головне – Зрада відміняється!

 Детальніше...

Чакарера, ремедіо, танго – мови танцю

Переглядів: 46Коментарі: 0

Соціальний танець – особлива стихія. Учить людей бути ближчими… і розводить танцювальними колами. Учить бути відвертим із ближніми – і, водночас, розповідає, що в кожному танці є певна церемонія та етикет. Напевно, така демократія – найбільш зрозуміла і справедлива: «Твоя свобода в танці завершується там, де починається свобода партнера по танцю».

 Детальніше...

Інклюзія для дошкільнят

Переглядів: 39Коментарі: 0

 Які документи треба для зарахування дитини з особливими освітніми потребами в дитсадок? Як має проходити навчання та скільки таких дітей може бути в одній групі? 

 Детальніше...

Фіалковий оазис у бібліотеці

Переглядів: 105Коментарі: 0

Коли за вікном спекотна погода, а ти потрапляєш усередину квиткового розмаїття, то воно видається надзвичайно приємним відпочинком для ока, якимось свіжим подихом серед міських «бетонних джунглів».

Детальніше...

Навіть податкова служба здатна допомогти в розбудові громадянського суспільства, – експерт

Переглядів: 105Коментарі: 0

Українській державі потрібно активніше брати участь у розвитку громадянського суспільства, упевнений політолог Петро Олещук. А шлях до цього лежить через виховання відповідального громадянина. Таку думку Олещук висловив в ефірі парламентського телеканалу «Рада».