kopiika.com.ua

«Велограція і велобайкер»: у програмі – вправність, призи та посмішки!

Переглядів: 289Коментарі: 0

Цікавий і нестандартний захід під назвою велодень «Велограція і велобайкер» провели 18 серпня Білоцерківська міська федерація велоспорту разом із комунальним закладом – Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Організатори зібрали всіх бажаючих цікаво й корисно провести свій вільний час зі своїми вірними та слухняними двоколесними друзями. Треба сказати, що в змаганнях і всіх етапах велодня брали участь майже два десятки учасників – без обмеження за віком! 

Детальніше...

Захоплення «України»

Переглядів: 291Коментарі: 0

Тиждень тому Україну розбурхали скандальною новиною, буцімто на «Україну» вчинено «наїзд». На університет «Україна», що функціонує в державі з 1999 року під «омофором» Київської міської ради, а в 2007-му акредитований за четвертим рівнем, скоєно акт брутальної несправедливості – захоплено частину університетських будівель з усіма похідними.  

Детальніше...

Хто має жити за інструкціями, або Волонтерське немирне буття

Переглядів: 153Коментарі: 0

Волонтери України, як громадська формація, зараз являють собою унікальне явище. Інколи виникає думка, що волонтерський рух – прообраз тенденцій для створення нового українського громадянського суспільства, де діють прерогатива справедливості, принцип «отримує той, хто заслуговує», де є реальним братерство, взаємовиручка та взаємоповага до тих, хто насправді робить і не кидає слів-обіцянок на вітер.

Детальніше...

Осінній призов військовозобов’язаних білоцерківців

Переглядів: 684Коментарі: 0

Осінній призов триватиме з 1 жовтня до 30 листопада 2018 року та поширюватиметься на громадян, яким до дня відправки у війська виповниться 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку й не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Детальніше...

Підприємців запросили долучитися до «Безпечного міста»

Переглядів: 207Коментарі: 0

Члени виконавчого комітету обговорили та затвердили питання «Про інтегрування в єдину міську систему відеонагляду камер відеоспостереження, розташованих на території м. Біла Церква».

Детальніше...