kopiika.com.ua

Коли природа вбиває...

Переглядів: 49Коментарі: 0

  Як би парадоксально це не звучало, але так: природа, зокрема її флора, не завжди виступає нашим другом, помічником і цілителем. В околицях Білої Церкви зростає дуже багато токсичних рослин, від яких можна захворіти й навіть загинути. І якщо від зілля, котрим можна смертельно отруїтися при вживанні (дурман, блекота, вовчі ягоди, беладона, цикута), ми ще можемо убезпечитися, просто тримаючись від них подалі, то уникнути пилку трав і злакових, які викликають важкі форми алергії, значно важче. 

 Детальніше...

Як соцмережі крадуть життя підлітків

Переглядів: 45Коментарі: 0

Соціальні медіа не завдають безпосередньої шкоди підліткам, але скорочують час, який вони витрачають на сон і фізичну активність.

За словами британських дослідників, батьки повинні заборонити телефони в спальнях після 22:00 і заохочувати своїх дітей до занять спортом.

Спортивний дух гартує незалежність

Переглядів: 49Коментарі: 0

 У рамках святкування Дня Незалежності України в місті Біла Церква відбулися ігри з різних видів спорту, зокрема за підтримки комунального закладу БМР «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

Про те, що Україна прагне мирного життя, символічно нагадують діти, які відзначають державне Свято Незалежності України в спортивних баталіях, турнірах міста Біла Церква з баскетболу, футболу, беруть участь у міських масових спортивних змаганнях «Веселі старти», а також – відкритий турнір «Кубок міського голови» з волейболу серед команд ветеранів. 

 Детальніше...

Повітряна феєрія в білоцерківській «Олександрії»

Переглядів: 35Коментарі: 0

 Третій фестиваль повітряних куль «Олександрійська феєрія» в Білій Церкві традиційно відбувся на головні свята країни – День Прапора та День Незалежності. Організаторами святкового дійства виступили громадська організація «Біла Церква туристична»,  а також повітроплавна компанія «Спарт-Аеро». 

 Детальніше...

Мистецтво народної краси

Переглядів: 33Коментарі: 0

 У дні святкування 28-ї річниці державного створення незалежної України в Білій Церкві відкрилася традиційна виставка робіт майстрів декоративно-вжиткового мистецтва Білої Церкви «Квітни, моя Україно!». 

 Детальніше...

«…Ніщо не перекреслить мій народ!» До 28-ї річниці Незалежності України

Переглядів: 225Коментарі: 0

  Жити на зламі історії незатишно. Тому 28-му річницю відновлення незалежності України будемо не гучно святкувати, а урочисто відзначати. Під Державними Прапорами. З гідністю, з гордо піднятою головою, із шаною до тих, хто поклав і зараз кладе своє життя на олтар українського державотворення. З рукою на серці під час виконання Державного Славня.

 Детальніше...