kopiika.com.ua

Чисто там, де…

Переглядів: 313Коментарі: 0

Кожному з нас дороге рідне місто. Кожен хоче бачити білоцерківські вулиці охайними та презентабельними. Ми всі прагнемо до європейських стандартів ідеального порядку та екологічної безпеки довкілля. Саме тому нині робота працівників ПрАТ КАТП-1028 набуває такого важливого суспільного значення. Адже, справді, чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

 

Одинока мати: статус, права та пільги

Переглядів: 207Коментарі: 0

 На сьогодні кількість одиноких матерів становить понад 600 000 тисяч. Картина невтішна, адже з кожним роком цифра дедалі зростає.

 

Термін «одинока матір» на законодавчому рівні не визначено, проте одинокою матір'ю вважають жінку, яка не перебуває в шлюбі та у свідоцтві про народження дитини якої відсутній запис про батька дитини або запис про батька зроблено у встановленому порядку за вказівкою матері; вдову; іншу жінку, яка виховує й утримує дитину сама. Детальніше...

Як захистити свої права споживача при купівлі товару в інтернет-магазині

Переглядів: 127Коментарі: 0

 Права споживача при купівлі товару через інтернет-магазин регулюються статтею 13 Закону України «Про захист прав споживачів» як і звичайного товару. Закон визначає обсяг інформації, який обов’язково має бути доведений споживачу до моменту замовлення товару. Відсутність інформації про те, куди і як можна повернути товар, – питання, щодо якого виникає найбільше непорозумінь і претензій. 

 Детальніше...

Чемпіонат із греко-римської боротьби на призи Віктора Лозового

Переглядів: 101Коментарі: 0
Міжнародний турнір із греко-римської боротьби на призи заслуженого тренера України Віктора Лозового відбувся 19 жовтня на спортивному майданчику спортивної школи «Богатир», що на березі Росі.

Гімнастичний шлях до національної збірної

Переглядів: 141Коментарі: 0

Минулого тижня в Спортивному клубі армії Білої Церкви відбулося справжнє свято краси та грації – чемпіонат Київської області з художньої гімнастики. У змаганнях взяли участь більше сотні юних спортсменок Київщини. Уже не вперше чемпіонат області під егідою обласного управління фізичної культури і спорту та Київської обласної федерації художньої гімнастики проводиться на теренах міста Біла Церква.

 Детальніше...

Кадетська обіцянка – «Маю честь!»

Переглядів: 271Коментарі: 0

 Традиційне шикування кадетів на плацу білоцерківського парку Слави та в Узині, біля пам’ятника військовим, відбулося з нагоди визначного дня Урочистої обіцянки кадета. Такий особливий день завжди відбувається в той період, коли новачки-кадети тільки зробили перші кроки в вивченні військових наук.  За перший осінній місяць навчання юні кадети, за підтримки своїх офіцерів-вихователів, уже зрозуміли основні пріоритети кадетсько-гімназійного братерства. Почесно для кожного гімназиста Білоцерківського військово-гімназійного корпусу – зачитати слова Урочистої обіцянки та пройти урочистим маршем.

 Детальніше...

Що в країні, те й у місті

Переглядів: 76Коментарі: 0

  Докорінна підміна понять, яку колись змальовував у своїх антиутопіях англійський письменник Дж. Орвелл, стала реальністю в нашій країні. А придумана ним «новомова» ввійшла в лексику українських політиків. Тепер правда – це брехня, мир – це капітуляція, діджиталізація – не обіцяні е-послуги в смартфоні, а намір «хакнути» державу в угоду Кремлю. 

 Детальніше...