kopiika.com.ua

«Гарячі» питання холодного сезону

Переглядів: 215Коментарі: 0

Тепло таки прийшло в місто Біла Церква – через міську тепломережу. Не без складнощів, звичайно, але на початок тижня переважну більшість будинкових масивів у різних частинах міста було підключено до системи опалення.

Детальніше...

Мер успішно відзвітувався, а депутати успішно посварилися…

Переглядів: 486Коментарі: 0

Минулого четверга в Білій Церкві відбулася чергова сесія міської ради. За роботою місцевого депутатського корпусу у складі 33-х обранців споглядали депутати обласної ради, поліціянти та представники різноманітних підрозділів БМР.

Детальніше...

Маунтейнбайк «Гайок-2018»

Переглядів: 195Коментарі: 0

«Щаслива МТБ-сотка» – за кількістю учасників так можна охарактеризувати велозмагання, які відбулися 28 жовтня в білоцерківському мікрорайоні Гайок. Саме тому ця велогонка й має однойменну назву. Організатори траси для мотовелобайку підшукали чудовий ландшафт, який ідеально підходить для тренувань та змагань такого типу. Звичайно, для дітей (віком 10-17 років) трасу визначили більш коротку та полегшену, а дорослі випробовували свої сили на спортивній трасі з пагорбами та іншими особливостями цієї лісової зони.

Детальніше...

До кожного сімейного лікаря запис он-лайн

Переглядів: 108Коментарі: 0

В амбулаторіях Білої Церкви остаточно завершилося впровадження Сервісу запису на прийом до лікарів. Раніше пілот проекту був упроваджений у ЦПМСД №1, а наразі сервіс буде доступний і пацієнтам ЦПМСД №2. 

Детальніше...

«АРТ-Пікнік біля Ротонди» вже вчетверте зібрав білоцерківців!

Переглядів: 125Коментарі: 0

Чудова традиція мала продовження 27 жовтня в дендропарку «Олександрія». «АРТ-Пікнік біля Ротонди» – свято, яке приємно відвідати осінніми днями всією родиною. Уже вчетверте зібралися білоцерківці для того, щоб приємно провести час та насолодитися красою осіннього парку.

Детальніше...

У Білій Церкві мати ледь не вбила власну дитину…

Переглядів: 236Коментарі: 0

Останнім часом 41-річна жінка страждала від жорстоких нападів депресії через важке матеріальне становище в сім’ї. Напевно, душевний стан матері вкрай негативно вплинув на її психічний стан, тож під час одного з нападів та намагалася вбити свого сина канцелярськими ножицями.

Детальніше...