kopiika.com.ua

«Шахтар» підстраховується зі своїм новачком

Переглядів: 120Коментарі: 0

  Під час переговорів «Шахтаря» щодо купівлі атакуючого півзахисника «Маккабі» Петах-Тіква Манора Соломона було піднято питання щодо служби 19-річного гравця в Армії оборони Ізраїлю. Соломон став виконувати свою військову повинність у грудні 2017 року, а термін строкової служби для чоловіків в Ізраїлі становить 32 місяці.

Детальніше...

Екстрена медицина вже відрізняється від «швидкої»

Переглядів: 248Коментарі: 0

 Коли заходиш до диспетчерської, де розташовано два десятки операторів (як правило, 17-18 на зміні), які сидять в окремих кабінках, чуєш обривки телефонних розмов, то розумієш, що цей зв'язок може коштувати життя на тому кінці дроту, де відбулася нестандартна ситуація і, ймовірно, хтось потребує негайної допомоги…

Детальніше...

Новий форвард для «Динамо» – здолав рак і приречений бути найкращим

Переглядів: 92Коментарі: 0

Фран Соль, за деякими даними, ціль №1 київського «Динамо» на це зимове міжсезоння. Скаути київського клубу відновили поїздки з метою перегляду найкращого бомбардира чемпіонату Нідерландів.

Детальніше...

Жвавий дитячий світ «Соняшника»

Переглядів: 122Коментарі: 0

Канікули – це, звичайно, час розваг та відпочинку для шкільної дітвори. Але коли дорослі попрацюють та підготовлять цікаві заходи, які дають розвиток інтелекту, корисні знання й дружнє спілкування, то на такі зустрічі діти приходять із задоволенням. 

Відбулося засідання виконкому міської ради

Переглядів: 114Коментарі: 0
8 січня  відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, під час якого було розглянуто низку питань, що забезпечують життєдіяльність Білої Церкви. Засідання провів міський голова Геннадій Дикий.
Детальніше...