kopiika.com.ua

Різдвяні зорі мистецького фестивалю

Переглядів: 107Коментарі: 0

На мистецькому просторі Білої Церкви запалювали вогники 24-го дитячого мистецького фестивалю «Різдвяні зорі». Участь у фестивалі, який проходить у Будинку органної та камерної музики, традиційно беруть талановиті представники шкіл мистецтв Білої Церкви.Детальніше...

Шість ювілейних «золотих» білоцерківських родин

Переглядів: 121Коментарі: 0

У Будинку урочистих подій у Білій Церкві святковими новорічними днями привітали шість сімейних пар, які вже відзначили 50-річчя подружнього життя.

Від початку заходу хвилювання та захват панували в ошатній залі Будинку урочистих подій.

Детальніше...

Аctual бізнес – можливість проявити себе

Переглядів: 110Коментарі: 0

Доволі часто чуємо вислів, буцімто ми архітектори свого життя, тому що всі народжуємося з певним талантом. Відтак, залишається знайти своє істинне покликання. Цікавий моральний бонус навіть тоді, коли ти ще не можеш самотужки їсти, пити, спати та, узагалі, існувати.

Детальніше...

«Святий Калнишевський» тепер із дзвіницею

Переглядів: 296Коментарі: 0
Наприкінці минулого року в Білій Церкві відбулася значуща подія в духовному житті православних вірян канонічної автокефальної Православної церкви України. Напередодні 29 грудня 2018 року серед кліру українських священиків рознеслася сенсаційна чутка, буцімто на другу річницю освячення чудового дерев’яного храму ПЦУ в парку Слави, що носить горде ім’я українського святого воїна-монаха Петра Калнишевського, прибуде сам архієпископ всія України. 

Зустріч міського голови з представниками ЗМІ

Переглядів: 667Коментарі: 0

Зустріч міського голови Геннадія Дикого з пресою щодо підсумків роботи муніципальної адміністрації за минулий рік. Запитання меру ставилися різні: серйозні й не дуже, економічні, політичні, гуманітарні та навіть мистецькі.

Детальніше...

Важка атлетика: амбітні цілі – загартування духу

Переглядів: 135Коментарі: 0

У приміщенні Білоцерківської спортивної школи «Юність», на базі ЗОШ №4, відбулися традиційні «новорічні змагання» - Відкритий чемпіонат ДЮСШ «Юність» із важкої атлетики серед юнаків та дівчат за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області.

Детальніше...

Хто б і що не казав, а Саша Усик – патріот

Переглядів: 125Коментарі: 0

Відомий на весь світ український боксер Олександр Усик нещодавно розповів українським ресурсам про свою поїздку на Схід України й відмову від громадянства країни-агресора. Чемпіон світу заявив, що неодноразово їздив на Донбас до українських бійців.

Детальніше...