kopiika.com.ua

Волошка – ніжна поетка пристрасної думки

Переглядів: 286Коментарі: 0

Ніжне ім’я, лагідна посмішка, і при цьому – потужні, повні енергії та вогню твори. Вірші, які стають правдивим щоденником, шаленою сповіддю, радісним одкровенням... Поетеса із чудовим (чи – чуднИм?) псевдо «Волошка» наче трохи провокує у своїх вір-шах – і  темами, і формами. А її твори легкі для читання (мабуть, зчитані з піднебесних книжок ноосфери) і настільки природні – як саме життя(!) 

Детальніше...

Біла Церква об’єднується для допомоги 12-річному Максиму Бутенку

Переглядів: 2478Коментарі: 0

У хлопчика Максима влітку 2018 року виявили саркому ока. Його життя різко змінилося буквально за пару тижнів. І дитина досі бореться із жорстокою рідкісною хворобою: рідні Максима розповідали, що після обстежень в Одесі, в Інституті очних хвороб ім. В. Філатова, з’ясувався складний діагноз – альвеолярна рабдоміосаркома ока.

Детальніше...

«...Чай розкрив у людинi те, чого людина й сама в собi не розпiзнавала»

Переглядів: 167Коментарі: 0
З епохою холодів нас повертає від холодних коридорів та застиглих офісних приміщень – до затишних кафе, приємних домашніх кухонних посиденьОК…
Але чи часто ми замислюємося, як саме правильно пити чай? Звідки прийшла до нас ця культура – пити трави та чаї, настоюючи чи запарюючи, чи навіть заварюючи його? Чи замислюємося ми, який сенс вкладали в це наші попередні покоління творців чарівного напою, який зараз так звично й просто звучить – ЧАЙ.

Детальніше...

Нестандартний формат мистецтвознавства

Переглядів: 185Коментарі: 0

Скільки будемо знаходити цікавих, захопливих форм мистецтва, форм його вивчення та передачі – стільки разів зможемо прожити своє життя! Виховуючи в дітях прагнення до прекрасного, до гармонії, ми продовжуємо ту саму «нитку Аріадни», що простягається з глибин зародження культури людства, і несемо її знову – до майбутніх поколінь.

Кримський десант у Білій Церкві

Переглядів: 364Коментарі: 0

Півострів Крим – непроста тема для українців і кримських татар, трагедія, образа та біль великого європейського народу. Природно, що й проблеми сучасних кримчан не залишають нас байдужими та відстороненими. На превеликий жаль, сьогодні мало з ними спілкуємось. Не тому, що не бажаємо, а тому, що майже на маємо такої змоги. 

Детальніше...

ООН – шлюбне «дитя» перемоги та компромісу

Переглядів: 115Коментарі: 0

Перед тим як говорити про День Організації Об'єднаних Націй, поговоримо про саму Організацію Об’єднаних Націй. Почнемо з того, що ООН – не первинна ланка в ланцюзі. До неї існувала інша, так звана Ліга Націй

Детальніше...