kopiika.com.ua

Довгоочікуване засідання Виконавчого комітету

Переглядів: 131Коментарі: 0
У першу чергу, довгоочікуване в середовищі комунальних підприємств Білої Церкви, яким потрібна нагальна фінансова допомога. Засідання відбулося 27 листопада під головуванням міського голови Геннадія Дикого. 

Мирослав Дочинець у Білій Церкві

Переглядів: 192Коментарі: 0
Один із найпопулярніших письменників України, лауреат Шевченківської премії та звання «Золотий письменник України» Мирослав Дочинець здійснив блискавичне мистецьке десантування в Білу Церкву. За один день, 30 листопада, устиг «засвітитися» в трьох бібліотеках міської ЦБС.

Цей матч увійде в історію!

Переглядів: 92Коментарі: 0
Минулий матч передостаннього туру групового етапу ЛЧ 2018-2019 років між німецьким клубом «Хоффенхайм» та українським чемпіоном «Шахтарем» безумовно увійде в історію. У всякому разі в історію донецьких «гірників», що минулого вівторка створили сенсацію, продемонстрували неабияку волю до перемоги й суттєво поліпшили турнірне становище.

Незвичайна сесія в надзвичайний час

Переглядів: 100Коментарі: 0

Крайня шістдесята сесія міської ради VІІ скликання була (без перебільшення) зовсім особливою, адже вперше проводилася в обставинах воєнного стану на значній території держави. Тим паче, що незадовго після брутального акту неприкритої військової агресії з боку сусідньої країни в Азовському морі.

Детальніше...

Наступне підвищення мінімальної пенсії заплановано лише на 1 липня

Переглядів: 100Коментарі: 0
Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, із 1 грудня 2018 року підвищено на 62 грн – до 1497 гривень. Це друге підвищення пенсії в поточному році. Із 1 липня розмір мінімальної пенсії підвищено також на 62 грн – до 1435 грн. Таким чином, мінімальна пенсія у 2018 році зросла на 9% (на 124 грн) – з 1373 грн до 1497 грн.

Пункти обігріву та гарячого харчування відкрито

Переглядів: 255Коментарі: 0

У зв’язку з пониженням температури повітря та погіршенням погодних умов у Білій Церкві розпочали свою роботу пункти обігріву. Основним їх завданням є запобігати випадкам переохолодження та надання допомоги населенню, особливо соціально незахищеному.

Детальніше...

Управління державними фінансами: досвід успішних європейських країн – для міст України

Переглядів: 137Коментарі: 0

27 та 28 листопада у м.Київ триває практичний семінар з управління державними фінансами, організований у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Білоцерківською міською радою за підтримки TAIEX (Technical Assistance Information Exchange - інструмент зовнішньої допомоги, що надається Європейською Комісією для обміну інформацією з метою розбудови інституціональної спроможності, необхідної для адаптації національного законодавства до acquis communautaire («спільний доробок»).

Детальніше...