kopiika.com.ua

Константинополь: Московського патріархату в Україні більше немає. Офіційно!

Переглядів: 78Коментарі: 0

Нещодавнє рішення синоду Вселенського патріархату скасувало юрисдикцію Російської церкви над українським єпископатом, відтак нині (офіційно) усі православні архієреї України вважаються служителями Вселенського престолу, незалежно від того, до якої з трьох церков вони належали раніше.

Детальніше...

На Східній у каналізаційному колодязі знайшли живого пса

Переглядів: 389Коментарі: 0
Сьогодні, 6 листопада, працівниками району експлуатації каналізаційних мереж при плановому огляді каналізаційних колодязів,в каналізаційному колодязі по вул. Східна,26 було виявлено собаку.

Смарт-ідеї туристичної Білої Церкви «Напланували на півтора мільярда!..»

Переглядів: 342Коментарі: 0

Підготовка до 1000-ліття Білої Церкви вже розпочалася. І, судячи з усього, доволі потужно. 24 жовтня у великому залі міськвиконкому відбулася стратегічна сесія щодо напрацювання концепції розвитку туризму в Білій Церкві.

Детальніше...

«Гарячі» питання холодного сезону

Переглядів: 226Коментарі: 0

Тепло таки прийшло в місто Біла Церква – через міську тепломережу. Не без складнощів, звичайно, але на початок тижня переважну більшість будинкових масивів у різних частинах міста було підключено до системи опалення.

Детальніше...

Мер успішно відзвітувався, а депутати успішно посварилися…

Переглядів: 503Коментарі: 0

Минулого четверга в Білій Церкві відбулася чергова сесія міської ради. За роботою місцевого депутатського корпусу у складі 33-х обранців споглядали депутати обласної ради, поліціянти та представники різноманітних підрозділів БМР.

Детальніше...