kopiika.com.ua

Замість шампанського – ігристе вино, замість коняка – бренді

Переглядів: 94Коментарі: 0

Українські винороби згодні перейменувати свої алкогольні напої, щоби виконати положення угоди про зону вільної торгівлі Україна – ЄС. Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на генерального директора корпорації «Укрвинпром» Володимира Кучеренка.

Детальніше...

«Кола пекла» заради кохання

Переглядів: 613Коментарі: 0
Чи можна закохатися за допомогою соціальної мережі? Із цього приводу досі ведуться гарячі суперечки та диспути. Зазвичай загал не вірить у таке. Імовірно, правильно робить, адже вдосталь побачив і почув щодо мережевих аферистів, альфонсів, хапуг та навіть агресивних ґвалтівників і насильників. Проте в масі правил неодмінно будуть винятки, які, утім, почасти лише підтверджують 
правила. 

Детальніше...

Стипендії міського голови вручили обдарованим студентам Білої Церкви

Переглядів: 102Коментарі: 0

18 жовтня у Білій Церкві відбулося вручення стипендій міського голови – з метою студентів вищих навчальних закладів міста Біла Церква, які успішно навчаються, здійснюють наукові дослідження та беруть активну участь у громадському житті вищого навчального закладу та міста. Цьогоріч таку стипендію було вручено 21 студенту з 8 різних вищих начальних закладів Білої Церкви.

Детальніше...

Вчасна діагностика - перший крок до перемоги над раком молочної залози

Переглядів: 121Коментарі: 0

Учора, 17 жовтня у Білій Церкві відбулася піша хода білоцерківських жінок з метою привернення уваги до захворюваності на рак молочної залози, ініціатором якої  виступила БМГО «Вікторія». Захід відбувся традиційно у рамках відзначення щорічного місяця боротьби із раком молочної залози – жовтня. 

Детальніше...

У Білій Церкві обстріляли автобус

Переглядів: 234Коментарі: 0

Учора, 17 жовтня близько 15.00, поблизу зупинки "Клініка" невідомим був обстріляний пасажирський автобус. Постріл було здійснено, імовірно, з пневматичної зброї. Лише завдяки диву ніхто з пасажирів автобуса не постраждав. Про це у мережі "Фейсбук" повідомляє пасажирка автобуса Оксана Козаченко. Водій автобуса відмовився викликати поліцію на місце надзвичайної події.

Детальніше...

УКРАЇНЦІ МОЖУТЬ ОБИРАТИ ОПТИМАЛЬНУ СИСТЕМУ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ОБЛІКУ ТЕПЛА

Переглядів: 133Коментарі: 0

Раніше індивідуальний (поквартирний) облік був доступний лише для мешканців будинків з горизонтальною системою опалення, а мешканці старих будинків, де відсутня технічна можливість встановити індивідуальний лічильник, сплачували за обсяг тепла, яке споживала вся будівля, за комерційним будинковим вузлом ділилася пропорційно площі на всіх. І всі платили однаково.

Детальніше...

Людина - не товар! Цінність людського життя - не предмет торгівлі!

Переглядів: 182Коментарі: 0

Під такими гаслами 16 жовтня об'єднались студенти Білої Церкви проводячи акцію #ПротиДій Торгівлі людьми#, присвячену Європейському дню боротьби з торгівлею людьми.

18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми, був започаткований 18 жовтня 2007 року. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми.

Детальніше...