kopiika.com.ua

День розвідки. Вдячність за ризик власним життям на благо мирного населення

Переглядів: 129Коментарі: 0

Цього дня міський голова Геннадій Дикий привітав командира 1-го механізованого батальйону 72-ї ОМБР ім.. Чорних Запорожців Віктора Скатерного та нагородив його грамотою за зразкове виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, патріотизм та з нагоди Дня військової розвідки України.

Детальніше...

Міський голова провів прийом громадян

Переглядів: 154Коментарі: 0

Під час прийому громадяни мали на меті з’ясувати низку питань як особистого, так і загальноміського характеру. Зокрема, цікавилися отриманням субсидій та наданням матеріальної допомоги, сплатою податку на землю, розірванням договору оренди землі, питаннями щодо отримання житла, черги квартирного обліку, отримання відповідей на запити тощо.

Детальніше...

«Навчитися не боятися»

Переглядів: 115Коментарі: 0

У перший день вересня в кінотеатрі ім. Довженка в Білій Церкві відбулася демонстрація стрічки «Процес» – у рамках фестивалю документального кіно «Кіно, яке змінює думку».

Детальніше...

На залізничних коліях Білої Церкви: безпека чи безпечність?

Переглядів: 629Коментарі: 0

…Проїхавши Білу Церкву вздовж залізничних шляхів, журналісти змогли впевнитися в тому, що кількість небезпечних доріжок через колії, які проклали жителі, намагаючись скоротити шлях (із ризиком вкоротити собі віку!), перевищує кілька десятків. 

Детальніше...

А чи таки білоцерківський – білоцерківський орган?

Переглядів: 413Коментарі: 0

У цьому номері хочеться присвятити дещицю уваги не особистостям Білої Церкви, не архітектурним спорудам чи парковим насадженням, а музичному інструменту – нашому білоцерківському органу.

Детальніше...

Велосипедна любов

Переглядів: 299Коментарі: 0

Серед буденності робочого тижня кожен з нетерпінням чекає п’ятничного вечора: для відпочинку, для того, щоб виспатися, погуляти чи ввімкнути на повну потужність свої до біса приємні лінощі. 

Детальніше...

Рольові ігри, або Прийдете на Свято варення?

Переглядів: 103Коментарі: 0

Не дивуйтеся, якщо ви сьогодні побачили на річці Рось незвичайний сюжет: пліт, на якому пливуть Том Сойєр, Гекльберрі Фінн… Або – дивуйтеся! Інколи ми самі не проти «приміряти» вбрання історичного або літературного персонажа. Але часто нас зупиняють упередження, сором’язливість або незручність («Що подумають сусіди, родичі, колеги?..»).  

Детальніше...