kopiika.com.ua

Відбулося засідання виконкому міської ради

Переглядів: 144Коментарі: 0

27 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, під час якого було розглянуто низку питань, що забезпечують життєдіяльність Білої Церкви. Засідання провів міський голова Геннадій Дикий.

Детальніше...

Уже впроваджено всі чотири модулі в рамках проекту «Прозорий бюджет» Центру політичних студій та аналітики «Ейдос»

Переглядів: 98Коментарі: 0

Відтепер, завдяки «Прозорому бюджету» кожен користувач інтернету має доступ до інформації про бюджет. У модулях складні фінансові дані подаються у спрощеній візуалізованій формі.

Детальніше...

Точний і швидкий аналіз – врятовані життя

Переглядів: 199Коментарі: 0

Безпомилкове проведення розгорнутого аналізу крові може стати рятувальним кругом для багатьох людських життів. Тепер це стає можливим – за допомогою нового обладнання, яке 26 листопада презентували спеціалісти клінічно-діагностичної лабораторії Білоцерківського обласного онкологічного диспансеру.

Детальніше...

Якщо пенсія менша за прожитковий мінімум – звертайтеся до суду

Переглядів: 295Коментарі: 0

Вік виходу на пенсію залежить від наявного страхового стажу, а розмір пенсії за віком залежить від тривалості страхового стажу особи та її заробітку, який вона отримувала протягом своєї трудової діяльності і з якого були сплачені внески в Пенсійний фонд України.

Детальніше...

Міська програма в дії: ваше життя буде врятованим!

Переглядів: 247Коментарі: 0

Згідно зі статистикою, найчастіше люди у світі помирають від ішемічної хвороби серця. Одне з найбільш поширених проявів ІХС – це інфаркт міокарда, тобто форма хвороби, що являє собою некроз серцевого м’яза, обумовлений різким припиненням коронарного кровотоку внаслідок ураження вінцевих артерій.

Детальніше...

«Смартозалежність» – захворювання, яке охоплює все більше людей

Переглядів: 198Коментарі: 0

Ще років 7 тому про цю хворобу не знали й не чули. У час наукових, космічних, технічних, творчих та виробничих проривів на світ народилося тихе захворювання, створене й виплекане самими людьми.

Детальніше...

Воєнний стан де-юре, а не «понарошку»

Переглядів: 111Коментарі: 0

Після крайньої провокації збройних сил «ер-ефії» проти ВМС України світ опинився в зовсім новій, до того не пережитій, реальності. Фактично п’ять років ворог прикидався дурником, посилався на міфічних «шахтарів», «зелених чоловічків» і воєнторги з «Градами» на полицях.

Детальніше...