kopiika.com.ua

«Чемпіон-2019»: Міжнародний турнір із греко-римської боротьби

Переглядів: 141Коментарі: 0

З ініціативи Білоцерківської федерації спортивних видів боротьби та за підтримки ГО «Самопоміч» (м. Біла Церква) – на базі Дитячої юнацько-спортивної школи «Богатир»  19 й 20 січня 2019 року відбувся Міжнародний турнір із греко-римської боротьби «Чемпіон-2019».

Детальніше...

Класичне органне мистецтво варто вчитися слухати

Переглядів: 220Коментарі: 0
Білій Церкві в мистецькому плані надзвичайно пощастило, адже далеко не в кожному, навіть великому, місті України є такий орган, який має католицький храм Іоанна Хрестителя. І саме в день великого релігійного свята Хрещення, 19 січня, відбувся прекрасний концерт органної музики. 

«Живі факели» як елемент політичної боротьби

Переглядів: 807Коментарі: 0
21 січня – річниця подвигу українського «смолоскипа» Олекси Гірника. Проте в Україні він був не першим… 
Важко придумати болючіший та більш саможертовний протест громадянина проти безжальної тоталітарної машини. 

Мовчазна кінохроніка – голосніша пояснень

Переглядів: 539Коментарі: 0

 У Білій Церкві нещодавно презентували фотолітописи з української історії – періоду початку ХХ століття – у вигляді величезних збірок, книжок-альбомів, енциклопедичних видань, виданих за ініціативи та підтримки Всеукраїнської правозахисної організації «Меморіал» ім. Василя Стуса. Там же, у кінотеатрі ім. О. Довженка, відбулася презентація фільму документальної кінохроніки, кадри якої частково розкривають лаштунки театру історії.

Детальніше...

Центр оперативного реагування вже працює

Переглядів: 296Коментарі: 0

 Центр оперативного реагування вже працює. Єдиний центр для звернення по всім проблемам сфери житлово-комунального господарства. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Геннадій Дикий

Детальніше...

Холостий постріл НАБУ

Переглядів: 1758Коментарі: 0

 Так, наша газета вирішила зреагувати на події, що збурили місто в розпал Різдвяних свят. Ідеться про обшуки в приміщеннях мерії та приватній оселі білоцерківського міського голови.  Пропонуємо поглянути на ситуацію відсторонено, без емоцій і непотрібного ажіотажу, так би мовити, з відстані тижня після того.