kopiika.com.ua

Європейські технології теплопостачання у Білій Церкві

Переглядів: 347Коментарі: 0

У Білій Церкві відбувалася зустріч щодо обговорення заходів з реконструкції системи теплопостачання комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» з представниками Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO) та консалтингової компанії CLEAN, яка буде займатися техніко-економічним обґрунтуванням проекту.

Детальніше...

На Київщині розпочалась перевірка пасажирського транспорту та перевізників

Переглядів: 258Коментарі: 0

З 20 квітня у Київській та інших областях України розпочалося проведення комплексу цільових заходів під умовною назвою "Перевізник", метою яких є профілактика та зниження аварійності за участю пасажирського транспорту, дотримання перевізниками та водіями вимог правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів.

Детальніше...

Муніципальна варта матиме свої розпізнавальні знаки

Переглядів: 162Коментарі: 0

Члени виконкому затвердили опис, зразки та норми забезпечення форменим одягом, знаки розрізнення та посвідчення працівників комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта».

Детальніше...

Аби Громадський бюджет Білої Церви ефективно функціонував

Переглядів: 156Коментарі: 0

Під час засідання виконкому було внесено зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 26 вересня 2017 року № 336 «Про затвердження переліку проектів переможців,  які будуть реалізовані у 2018 році, відповідно до Програми реалізації громадського бюджету (бюджет участі) у м.Біла Церква на 2017-2020 роки».

Детальніше...

Виконком схвалив проекти рішень щодо ставок місцевих податків та зборів на 2019 рік

Переглядів: 507Коментарі: 0

Під час засідання виконкому було схвалено ряд проектів міської ради щодо встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік:

- єдиного податку, транспортного податку та туристичного збору;

- податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

- земельного податку.

Детальніше...

На гачку

Переглядів: 276Коментарі: 0

Нещодавно в селі Трушки члени громадського об’єднання «Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО» затримали рибалок-браконьєрів. Ті порушували заборону на вилов риби навесні в період із квітня до перших чисел червня за допомогою сіток, ятерів, екранів тощо. У цей період риба в усіх водоймах України йде на нерест. Тому  можна рибалити лише на вудку з одним гачком. 

Детальніше...