kopiika.com.ua

Маунтейнбайк «Гайок-2018»

Переглядів: 200Коментарі: 0

«Щаслива МТБ-сотка» – за кількістю учасників так можна охарактеризувати велозмагання, які відбулися 28 жовтня в білоцерківському мікрорайоні Гайок. Саме тому ця велогонка й має однойменну назву. Організатори траси для мотовелобайку підшукали чудовий ландшафт, який ідеально підходить для тренувань та змагань такого типу. Звичайно, для дітей (віком 10-17 років) трасу визначили більш коротку та полегшену, а дорослі випробовували свої сили на спортивній трасі з пагорбами та іншими особливостями цієї лісової зони.

Детальніше...

До кожного сімейного лікаря запис он-лайн

Переглядів: 121Коментарі: 0

В амбулаторіях Білої Церкви остаточно завершилося впровадження Сервісу запису на прийом до лікарів. Раніше пілот проекту був упроваджений у ЦПМСД №1, а наразі сервіс буде доступний і пацієнтам ЦПМСД №2. 

Детальніше...

«АРТ-Пікнік біля Ротонди» вже вчетверте зібрав білоцерківців!

Переглядів: 137Коментарі: 0

Чудова традиція мала продовження 27 жовтня в дендропарку «Олександрія». «АРТ-Пікнік біля Ротонди» – свято, яке приємно відвідати осінніми днями всією родиною. Уже вчетверте зібралися білоцерківці для того, щоб приємно провести час та насолодитися красою осіннього парку.

Детальніше...

У Білій Церкві мати ледь не вбила власну дитину…

Переглядів: 248Коментарі: 0

Останнім часом 41-річна жінка страждала від жорстоких нападів депресії через важке матеріальне становище в сім’ї. Напевно, душевний стан матері вкрай негативно вплинув на її психічний стан, тож під час одного з нападів та намагалася вбити свого сина канцелярськими ножицями.

Детальніше...

Волошка – ніжна поетка пристрасної думки

Переглядів: 299Коментарі: 0

Ніжне ім’я, лагідна посмішка, і при цьому – потужні, повні енергії та вогню твори. Вірші, які стають правдивим щоденником, шаленою сповіддю, радісним одкровенням... Поетеса із чудовим (чи – чуднИм?) псевдо «Волошка» наче трохи провокує у своїх вір-шах – і  темами, і формами. А її твори легкі для читання (мабуть, зчитані з піднебесних книжок ноосфери) і настільки природні – як саме життя(!) 

Детальніше...

Біла Церква об’єднується для допомоги 12-річному Максиму Бутенку

Переглядів: 2500Коментарі: 0

У хлопчика Максима влітку 2018 року виявили саркому ока. Його життя різко змінилося буквально за пару тижнів. І дитина досі бореться із жорстокою рідкісною хворобою: рідні Максима розповідали, що після обстежень в Одесі, в Інституті очних хвороб ім. В. Філатова, з’ясувався складний діагноз – альвеолярна рабдоміосаркома ока.

Детальніше...

«...Чай розкрив у людинi те, чого людина й сама в собi не розпiзнавала»

Переглядів: 178Коментарі: 0
З епохою холодів нас повертає від холодних коридорів та застиглих офісних приміщень – до затишних кафе, приємних домашніх кухонних посиденьОК…
Але чи часто ми замислюємося, як саме правильно пити чай? Звідки прийшла до нас ця культура – пити трави та чаї, настоюючи чи запарюючи, чи навіть заварюючи його? Чи замислюємося ми, який сенс вкладали в це наші попередні покоління творців чарівного напою, який зараз так звично й просто звучить – ЧАЙ.

Детальніше...