kopiika.com.ua

Свято працівників нашого комфорту

Переглядів: 246Коментарі: 0

 15 березня в Білій Церкві, в ошатній залі театру імені П. Саксаганського, відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. 

Детальніше...

Шевченко й «Квантовий стрибок»

Переглядів: 287Коментарі: 0

Нагадаємо, у столичному метро за сприяння Національного музею Тараса Шевченка та метрополітену організували виставку «Квантовий стрибок Шевченка. Метро». У межах виставки на станції метро ім.Тараса Шевченка українського поета та художника зобразили в образах відомих культурних і наукових діячів, а також анімаційних персонажів. 

Детальніше...

«Драматичні» зустрічі в театрі Саксаганського

Переглядів: 209Коментарі: 0

Важливим у житті театрального колективу є визначення репертуару, напрямку стратегічного розвитку, певні орієнтири. На  цьому прогресивному  шляху як правило стає в нагоді знайомство із живими драматургами, які, крім класичних постановок, можуть запропонувати п’єси з новим баченням історії та сучасності, актуальною проблематикою і «свіжими» темами. 

Детальніше...

Кавова мама Оля: «Діти – це подарунки долі. Ми ж не відмовляємося від подарунків?!»

Переглядів: 227Коментарі: 0

Раніше щастя Ольга сприймала як кінцеву мету. Щороку вона абстрактно «замовляла під ялинку» таке щастя собі й рідним. А тепер вона певна, що щастя – це її життєва дорога. Сімейний та професійний шлях. І від подарунків долі вона не відмовлялася, хоча часто життєві ситуації були настільки складними, що було непереливки. Але тепер вона говорить, що з такою «життєвою закалкою» вона витримає все. 

Детальніше...

Ілона Котовщик: «Люди світяться від щастя, Я ж – від щирості…»

Переглядів: 247Коментарі: 0

15-річна письменниця Ілона Котовщик – студентка Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу, яка отримала міську літературно-мистецьку премію за свій роман «Веселкові душі», – розповідає, що «дружити» з римованим словом почала приблизно років з п’яти. З посмішкою згадує свою першу збірочку – про зиму й весну.

Детальніше...

«Справжня Жінка обирає професію за покликом свого серця. І любить Батьківщину!»

Переглядів: 192Коментарі: 0

Можливостей поспілкуватися з діючими військовослужбовцями завжди не дуже багато. Тож цінуємо кожну хвилину, протягом якої зможемо дізнатися те важливе й значиме, що притаманне  кращим дочкам України. 

Пані Марія Ткачук, військовослужбовець 72-ї ОМБр, – чітко, дуже по-військовому й при цьому досить щиро відповідала на запитання. 

Детальніше...

Із вітром та дощем, але Весну білоцерківці зустріли!

Переглядів: 161Коментарі: 0

Здається, що зима не віддає ще свої права: лякають українців прогнози майбутніх морозних ночей та й сильні пориви вітру оптимізму не «навівають», скоріш, навпаки. Але ж весна все одно розпочала по білоцерківській землі свою теплу та квіткову урочисту ходу: її закликали завітати всі, хто танцював обрядовий «кривенький танок» під час свята Масляної на майданчику в парку Шевченка! 

Детальніше...