kopiika.com.ua

Хочеш бути маргіналом? Розмовляй російською…

Переглядів: 62Коментарі: 0

Минулого тижня, Верховна Рада України в першому читанні ухвалила проект закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» під №5670-д. За нього віддали свої голоси 261 депутат.

Детальніше...

Святійший розповів, як обиратимуть голову автокефальної церкви

Переглядів: 78Коментарі: 0

На тлі всіх скандалів та інсинуацій навколо довгоочікуваного томосу від Вселенського патріарха, громадськість переймається слушним запитанням: а хто ж стане головою, чи то пак патріархом, новоутвореної Української православної церкви?

Детальніше...

Театральне життя: смішне шоу на сцені, неоднозначне – у житті

Переглядів: 67Коментарі: 0

Нещодавно білоцерківців порадувала чергова шоу-вистава від творчого колективу Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського – вистава комедії-шоу, комедії-мюзиклу «Примадонни».

Детальніше...

Вогняна гра на крижаній арені

Переглядів: 80Коментарі: 0

У перипетіях футбольних протистоянь ми якось забули, що в Україні стартував черговий чемпіонат України з хокею. Повірте, за рівнем насиченості він не поступається футбольній епопеї. Для нас, білоцерківців, хокей тим паче цікавий, тому що на провідних позиціях у чемпіонаті значиться наш міський клуб «Білий Барс». 

Детальніше...

Мінекології нарешті звернуло увагу на Рось

Переглядів: 87Коментарі: 0

У цей понеділок, 8 жовтня, відбулася виїзна робоча нарада щодо поліпшення екосистеми басейну річки Рось. Мова йде про розчищення двох об’єктів, а саме: обвідного каналу біля острова Дитинства та водойми поблизу Церкви Покрови Божої матері.

Детальніше...

Московський патріархат заганяє себе в глухий кут

Переглядів: 246Коментарі: 0

Наша газета не дарма періодично повідомляє читачів про останні перипетії навколо дуже ймовірної автокефалії, тобто незалежності від будь-кого, а особливо від країни-агресора, істинно Української православної церкви. Насправді це дуже важливо, важливіше за проголошений курс у НАТО чи ЄС.

Детальніше...

Телеміст «Біла Церква – Попасна» поєднав два регіони України

Переглядів: 131Коментарі: 0
«…Ми бачили війну, тому ми прагнем миру!» – це рядки з вірша, який озвучили учні Тошківського навчального закладу під час телемосту.
Для розуміння – треба спілкуватися. Про це може сказати будь-який психолог.

Детальніше...