kopiika.com.ua

Майдан. Як усе починалося…

Переглядів: 135Коментарі: 0

Усе сталося ніби вчора. У рамках спеціального семінару під проводом авторитетної агенції «Лабораторія законодавчих ініціатив» знані лектори «розжовували» запрошеним з усієї України медійникам тонкощі позитивної агітації на користь обраного проєвропейського майбуття.

Детальніше...

У Білій Церкві – «перезапуск» Громадської ради

Переглядів: 139Коментарі: 0

Установчі збори з питання затвердження нового складу Громадської ради при Виконавчому комітеті Білої Церкви відбулися 15 листопада. Процес переобрання проходив у великому залі міськвиконкому, де були присутні представники двох десятків місцевих громадських організацій.

Детальніше...

Виконком: тарифи, дозволи, культура…

Переглядів: 119Коментарі: 0

Минулого тижня, у четвер 15 листопада, відбулося чергове засідання Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. На порядку денному постало аж 76 нагальних питань, близько 30 з яких стосувалося реклами в межах міста Біла Церква.

Детальніше...

Білоцерківцям пощастило!

Переглядів: 252Коментарі: 0
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, найчастіше люди в усьому світі помирають від хвороб серцево-судинної системи. Але якщо хвороба виявлена вчасно, то є всі шанси, що людина не просто виживе, а житиме повноцінним життям без інвалідності. 

Пам’ятаймо…

Переглядів: 125Коментарі: 0

Найвідомішим і визнаним на міжнародному рівні голодомором є масове вимирання українців у 1932—1933 роках. Визначення «голодомор» вживається також для голоду 1921—1923 та 1946—1947 років.

Детальніше...

Зберемо для дітей світлих благословень!

Переглядів: 228Коментарі: 0

Щороку, у другу неділю листопада, церкви різних конфесій традиційно єднаються в спільному звертанні до Бога – з проханням про щасливу долю сиріт. Така молитва зібрала 9 листопада в Білоцерківському будинку органної та камерної музики діток-сиріт і тих дорослих, які промовляли для них слова молитви. Як кажуть, спільна молитва – удвічі сильніша!..

Детальніше...

З «новим уставом» – до білоцерківських тварин

Переглядів: 197Коментарі: 0

Ви вже вивчили нові правила поводження з тваринами, у тому числі своїми власними, у вашому домі? У цьому є сенс. Тим паче, що ці Правила, з правками, затвердженими на міській сесії від 25 жовтня поточного року, укотре наголошують на особливу відповідальність власників тварин у місті Біла Церква. 

Детальніше...