kopiika.com.ua

7 основних змін у призначенні субсидії: хто тепер зможе її отримати без сплати ЄСВ та без доходів

Переглядів: 127Коментарі: 0

На екстреному засіданні уряду, де було ухвалене рішення про підвищення ціни на газ, уряд також вніс зміни до Порядку призначення субсидій. Зміни вводяться в дію з 1 жовтня – тобто на опалювальний період органи соцзахисту призначатимуть субсидії вже за новими правилами.

Детальніше...

"Ніхто нічого не узаконив" - експерт про ввезення євроблях у режимі транзиту

Переглядів: 89Коментарі: 0

Верховний Суд постановив, що користування автомобілем на єврономерах, ввезеним до України у режимі транзиту, - не є адміністративним правопорушенням Митного кодексу.

Детальніше...

Замість шампанського – ігристе вино, замість коняка – бренді

Переглядів: 107Коментарі: 0

Українські винороби згодні перейменувати свої алкогольні напої, щоби виконати положення угоди про зону вільної торгівлі Україна – ЄС. Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на генерального директора корпорації «Укрвинпром» Володимира Кучеренка.

Детальніше...

«Кола пекла» заради кохання

Переглядів: 630Коментарі: 0
Чи можна закохатися за допомогою соціальної мережі? Із цього приводу досі ведуться гарячі суперечки та диспути. Зазвичай загал не вірить у таке. Імовірно, правильно робить, адже вдосталь побачив і почув щодо мережевих аферистів, альфонсів, хапуг та навіть агресивних ґвалтівників і насильників. Проте в масі правил неодмінно будуть винятки, які, утім, почасти лише підтверджують 
правила. 

Детальніше...

Стипендії міського голови вручили обдарованим студентам Білої Церкви

Переглядів: 112Коментарі: 0

18 жовтня у Білій Церкві відбулося вручення стипендій міського голови – з метою студентів вищих навчальних закладів міста Біла Церква, які успішно навчаються, здійснюють наукові дослідження та беруть активну участь у громадському житті вищого навчального закладу та міста. Цьогоріч таку стипендію було вручено 21 студенту з 8 різних вищих начальних закладів Білої Церкви.

Детальніше...