kopiika.com.ua

Сьогодні українці напишуть диктант національної єдності-2018

Переглядів: 245Коментарі: 0
До написання 18-го радіодиктанту національної єдності, який традиційно відбудеться з нагоди Дня української писемності 9 листопада, приєднаються жителі всієї України.

Від експерименту на Коновальця – до процесів енергозбереження

Переглядів: 233Коментарі: 0

З початком опалювального сезону перед мешканцями Білої Церкви, як і перед усіма споживачами теплової енергії, постає гостре питання вчасної оплати за тепло у власних оселях. Цей віч-ний суперечливий «інь-янь» людської природи й прагнень: щоб у хаті було тепло – хочемо, а платити за це фактичну ціну – більшості користувачів сьогодні доволі складно…

Детальніше...

Поліцейський – романтична професія сірих буднів

Переглядів: 194Коментарі: 0

Вечори стають прохолоднішими, ночі довшими, а годинники нещодавно перевели на годину назад. Вулиці, звісно, освітлюють, але вони чомусь не стають абсолютно безпечними. На щастя, наші охоронці законного порядку та громадянської безпеки уважно чатують, аби вчасно приїхати чи прибігти на допомогу.

Детальніше...

У Білій Церкві з’явилося банківське відділення нового формату

Переглядів: 124Коментарі: 0

Наприкінці жовтня відкрило свої двері оновлене відділення Альфа-Банку Україна й Укрсоцбанку в центрі Білої Церкви, по вулиці Соборній, 1/1. Відділення отримало нову сервісну модель із цілодобовим доступом до зони самообслуговування, комфорт-зоною для укладання договорів та повним спектром банківських послуг, включаючи новозбудований великий депозитарій.

Детальніше...

Війну зі сміттям розпочато! У всякому разі оголошено…

Переглядів: 265Коментарі: 0

Наприкінці минулого місяця, 30 жовтня 2018 року, відбулося офіційне оголошення «священної війни» досі непереможним білоцерківським сміттєзвалищам. Ця непересічна подія сталася на засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

Детальніше...

Почути іншого та відчути власну душу: поезія – жестовою мовою

Переглядів: 158Коментарі: 0

«ПОЧУТИ» – це проект не просто про те, як допомогти почути тим, хто має вади слуху. Це проект, що допомагає відчути іншого та почути свою власну душу. Це насправді унікальний проект. Як кажуть організатори, він про те, що ані слово, ані рух не бувають випадковими, а також про те, що кожен із нас прагне розуміння й до цього веде безліч прекрасних шляхів, частину з яких нам ще тільки належить відкрити.

Детальніше...

Константинополь: Московського патріархату в Україні більше немає. Офіційно!

Переглядів: 87Коментарі: 0

Нещодавнє рішення синоду Вселенського патріархату скасувало юрисдикцію Російської церкви над українським єпископатом, відтак нині (офіційно) усі православні архієреї України вважаються служителями Вселенського престолу, незалежно від того, до якої з трьох церков вони належали раніше.

Детальніше...