kopiika.com.ua

На Східній у каналізаційному колодязі знайшли живого пса

Переглядів: 401Коментарі: 0
Сьогодні, 6 листопада, працівниками району експлуатації каналізаційних мереж при плановому огляді каналізаційних колодязів,в каналізаційному колодязі по вул. Східна,26 було виявлено собаку.

Смарт-ідеї туристичної Білої Церкви «Напланували на півтора мільярда!..»

Переглядів: 354Коментарі: 0

Підготовка до 1000-ліття Білої Церкви вже розпочалася. І, судячи з усього, доволі потужно. 24 жовтня у великому залі міськвиконкому відбулася стратегічна сесія щодо напрацювання концепції розвитку туризму в Білій Церкві.

Детальніше...

«Гарячі» питання холодного сезону

Переглядів: 239Коментарі: 0

Тепло таки прийшло в місто Біла Церква – через міську тепломережу. Не без складнощів, звичайно, але на початок тижня переважну більшість будинкових масивів у різних частинах міста було підключено до системи опалення.

Детальніше...

Мер успішно відзвітувався, а депутати успішно посварилися…

Переглядів: 522Коментарі: 0

Минулого четверга в Білій Церкві відбулася чергова сесія міської ради. За роботою місцевого депутатського корпусу у складі 33-х обранців споглядали депутати обласної ради, поліціянти та представники різноманітних підрозділів БМР.

Детальніше...

Маунтейнбайк «Гайок-2018»

Переглядів: 218Коментарі: 0

«Щаслива МТБ-сотка» – за кількістю учасників так можна охарактеризувати велозмагання, які відбулися 28 жовтня в білоцерківському мікрорайоні Гайок. Саме тому ця велогонка й має однойменну назву. Організатори траси для мотовелобайку підшукали чудовий ландшафт, який ідеально підходить для тренувань та змагань такого типу. Звичайно, для дітей (віком 10-17 років) трасу визначили більш коротку та полегшену, а дорослі випробовували свої сили на спортивній трасі з пагорбами та іншими особливостями цієї лісової зони.

Детальніше...