kopiika.com.ua

Щасливий ШАНС – для особливих людей

Переглядів: 298Коментарі: 0

Кожна десята людина у світі – інвалід. Серед людей, які  мали певні проблеми зі здоров’ям, багато визнаних геніїв: Фредерік Шопен, Бах, Бетховен, Леонардо да Вінчі, Клод Моне, Едгар Дега, 32-й президент США – Рузвельт, сучасний британський мільярдер Річард Бренсон…

Детальніше...

Монумент «Загиблим визволителям» – меч у парку Слави

Переглядів: 722Коментарі: 0

До цього парку в бiлоцеркiвцiв особливе ставлення. Сюди йдуть святковими й будніми днями посидіти на природі, погуляти з дітьми та онуками, відпочити, подивитися, як приймають присягу молодi воїни (у всякому разі колись приймали), покласти квiти до Вічного вогню після церемонії одруження чи на урочисті державні свята.

Детальніше...

Хореографія «FLY»: дивовижний політ

Переглядів: 663Коментарі: 0
З нагоди п’ятирічного ювілею Зразкова студія сучасної класичної хореографії «FLY» підготувала концертну програму «FLYemotions». Її представили в Палаці культури «Росава». 
Колектив – переможець багатьох конкурсів та хореографічних «батлів».

Детальніше...

Ніхто не забутий, ніщо не забуто, – і не сподівайтеся!

Переглядів: 199Коментарі: 0

Пам’ятаємо подвиги, але не забуваємо про захмарну підлість, депортації, гулагівські табори з «вертухаями» й катами, яких «побєдобєсівське» партійно-державне керівництво обдаровувало справжніми бойовими нагородами за знущання над справжніми учорашніми фронтовиками, над цивільними галичанами, кримськими татарами, чеченцями, карачаївцями, балкарцями та багатьма іншими маленькими «народами-переможцями».  

Детальніше...

Толока на Леваневського

Переглядів: 342Коментарі: 0

У Білій Церкві триває весняне прибирання міста. Минулими вихідними толока відбулася на масиві Леваневського. Цього разу до білоцерківців, серед яких був і активний учасник таких заходів – мер Генадій Дикий, долучився ще й народний депутат Хвича Мепарішвілі. 

Детальніше...

Вихідні з грузинським колоритом

Переглядів: 279Коментарі: 0

Серед різноманіття барвстарого Тифлісу, у вірменському кварталі Авлабаре, де життя вирує й кипить, де горе розчиняють у радості й веселощах, у круговерті танцю й пісні,  «царює» сваха Ханума. 

Детальніше...