kopiika.com.ua

Колонка редактора

Переглядів: 194Коментарі: 0

Це лише зима приходить зненацька, а літо – довгоочікувана пора. Про нього мріють діти, на нього чекають дорослі. Довгі дні, теплі ночі, буяння квітів і зелені. Прекрасна пора року! Але й вона ставить перед нами завдання. 

Детальніше...

Двір – обличчя господаря

Переглядів: 175Коментарі: 0

Кожен із нас хоче жити серед краси. Саме тому ми й намагаємося підтримувати порядок у наших оселях, робимо в них ремонти, прикрашаємо на свій смак. Але не менше ми хочемо бачити порядок і тоді, коли виходимо з будинку на вулицю.  І якщо мешканцям приватного сектора  доводиться розраховувати лише на себе, то жителі багатоповерхівок можуть очікувати від міської влади певних кроків у цьому напрямку. 

Детальніше...

«Безпечна Біла Церква»

Переглядів: 116Коментарі: 0

Стало відомо, на яких вулицях Білої Церкви буде встановлено відеоспостереження

У Білій Церкві в рамках програми «Безпечне місто» установлюють систему відеоспостереження з фіксацією номерних знаків та будівництвом ситуативного центру. Отже, підключення відеоспостереження буде здійснено...

Детальніше...

На масиві Піщаному відключатимуть газ

Переглядів: 138Коментарі: 0
У Білій Церкві з 4 до 24 червня, у зв’язку з ремонтними роботами на газопроводах середнього тиску, буде припинено подачу газу на деяких вулицях міста.
Так, у приватному секторі газопостачання буде припинено по вулицях...

Детальніше...

«Брехня – це ж дар Божий!»

Переглядів: 128Коментарі: 0

Такі саркастичні слова з вуст героя театральної постановки викликають у глядача і сміх, і сумне розуміння про реалії навколо нас. Нещодавно Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. Саксаганського порадував білоцерківського глядача прем’єрою комедії грецького драматурга Дімітріса Псафаса «Потрібен брехун»

Детальніше...

Маловідома Біла Церква. «Олександрія» графів Браницьких. Як усе починалося…

Переглядів: 661Коментарі: 0

Наразі всі жителі міста так чи інакше асоціюють Білу Церкву з графами Браницькими. Так чи інакше, але надто розпливчасто й туманно. Інфопростір живлять домисли, буцімто вся спадщина Браницьких від лукавого, чи від Потьомкіна, чи від лукавого Потьомкіна. Та й спадщина, урешті, так собі – чи не так собі, а навіть «дуже і дуже». Ось через цей різнобій у поглядах газета наважилась запропонувати більш-менш упорядковану історію, яка так чи інакше стоїть, чи хоча б одним боком спирається на фактичну історію. Так чи інакше…

Детальніше...