kopiika.com.ua

3D-відтворення павільйону палацу Браницьких

Переглядів: 41Коментарі: 0

Історія дає нам, нащадкам, розуміння (інколи – із великим запізненням!) необхідності зберігати не лише будівлі з каміння, картини та музейні експонати, але й підвалини пам’яті, спогади, які залишаються в  щоденниках, книгах, у музичних творах. Адже життя синкретично поєднує все навколо: від облаштування вуличок та будинків – до соціальних та духовних традицій,  і навіть… специфічних запахів епохи! 

Детальніше...

«Чи була ратуша в місті, що тепер є Білою Церквою?»

Переглядів: 89Коментарі: 0

Таке майже риторичне запитання виникло під час круглого столу на тему культурної спадщини міста. Як стверджують історики, якщо Біла Церква отримала магдебурзьке право, то можна припустити, що ратуша, скоріш за все, мала бути, причому десь у історичному центрі міста, але невідомо, у якому вигляді…

Позачергова, але точно не зайва…

Переглядів: 235Коментарі: 0

Минулого четверга, 7 лютого, відбулася 66-та позачергова сесія міськради. Напевно, не відкрию великого секрету, що позачергові засідання трапляються тоді, коли терпіти вже не сила. Зазвичай при форс-мажорних обставинах чи у випадках термінових змін до бюджету. 

Детальніше...

Дороги перекривали для нашого... майбутнього блага

Переглядів: 26Коментарі: 0

Минулої п’ятниці  життя в Білій Церкві било ключем по білоцерківських тім’ячках  з усією нещадною  політично-економічною жорстокістю. Ні, Жириновського не було; беріть вище – було шоу Юлі Тимошенко з усіма традиційними наслідками: «салютами», перекриттям доріг, дебелими мордоворотами, які припхалися в почті. «Вони» й тут, перед будівлею міської ради, влаштовували містянам святкові перфоманси зі всілякими потішними розвагами на кшталт фейсконтролю та «виверни свої кишені, дєтка».  

Брифінг очільника Білоцерківського відділу поліції підполковника Геннадія Мельниченка

Переглядів: 77Коментарі: 0

Сьогодні я запросив усіх вас до Білоцерківського відділу поліції для того, щоб розповісти про алгоритм дій наших працівників під час проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року. Під час виборчого процесу значно активізуються злочини у сфері виборчих відносин та порушення виборчих прав громадян. Проведення в Україні за роки незалежності виборів до різних органів влади яскраво засвідчило тенденцію до збільшення кількості порушень виборчого законодавства, у тому числі й таких, що мають злочинний характер. До того ж, такі порушення ставали все більш системними та масштабними, посилюючи свій негативний вплив на перебіг виборів та їх результати (вибори Президента України у травні 2014 року – 137 таких злочинів, а вибори до ВРУ в  жовтні 2014 – вже 291 злочин). 

Детальніше...

Студрада переобирає голову, нищить «лінки» про наркотики та готується до свят

Переглядів: 71Коментарі: 0

Треба сказати, що тема виборів актуальна наразі не лише серед дорослого населення, але й серед білоцерківських студентів: після святкового зимового періоду вони мають завдання в найближчий час переобрати голову студентської ради міста Біла Церква. 

Тож, можливо, уже востаннє під своїм керівництвом збирає активних друзів по студентству, але поки що має такі права – голова Білоцерківської міської студради Катерина Дорошенко, яка навчається вже на випускному курсі Інституту економіки та управління, тож завершує навчання. Зі слів представників студентського активу й  працівників управління молоді та спорту, з якими всі три роки співпрацювала Катя, вона ініціативна, дієва та позитивна. Тож багато чого вдалося успішно зробити за період її 
головування.