kopiika.com.ua

Музичний світ занурює в Різдво

Переглядів: 35Коментарі: 0

Творчість, а тим паче музична, – вона завжди трошки загадкова та нагадує чудо. Такі чудові концерти пропонує нам у грудні Білоцерківський будинок органної та камерної музики, наче готує шанувальників цього прекрасного мистецтва до різдвяного дива.

Детальніше...

Кожен чекає чудес на Різдво!

Переглядів: 68Коментарі: 0
Ошатна зала Білоцерківського будинку урочистих подій урочисто та з радістю зустрічала молодих людей, білоцерківців, які мають певні фізичні обмеження.
Але це не заважає їм розвиватися фізично й  духовно, сприймати життя навколо – у всіх його фарбах.

Детальніше...

Казкар Сашко Лірник привітав діток та подарував свої книжки

Переглядів: 75Коментарі: 0

Багата українська земля на талановитих, цікавих людей. І чудово, коли вони діляться блискавками свого таланту під час особистих зустрічей. Ось такий подарунок долі стався нещодавно в Білій Церкві.

Детальніше...

Зимова казка «Олександрії»

Переглядів: 144Коментарі: 0

Хто вже встиг цими чудовими сніжними днями побувати в білоцерківському дендропарку «Олександрія», той зрозуміє, що інакше як казковою прогулянку засніженими стежинами парку з навислими гілками дерев складно й назвати.

Детальніше...

«Юність» зібрала юних шахістів України

Переглядів: 46Коментарі: 0

Із 14 до 16 грудня в ДЮСШ «Юність» м. Біла Церква відбулися змагання відкритого Всеукраїнського шахового турніру,  присвяченого пам’яті депутата Білоцерківської міської ради Олександра Подольського, за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області. 

Детальніше...