kopiika.com.ua

Громадський бюджет. Проекти

Переглядів: 72Коментарі: 0

31 травня закінчився прийом проектів до Громадського бюджету Білої Церкви. Жителі міста мали можливість покращити свою малу батьківщину, подати власні ідеї для розвитку міста та самостійно вирішити, на що витрачатимуться бюджетні кошти.

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 263Коментарі: 0

Слово лікує й слово ранить. Слово надихає й слово відбирає надію. Сила слова – наймогутніша з існуючих у природі й доступних людині. Є люди, які через слово відкривають красу, потворність, різноманітність і почуття – митці, поети і письменники. 

Детальніше...

Дебютний проект Укрзалізниці в Білій Церкві

Переглядів: 1196Коментарі: 0

Дивлячись на Білу Церкву з висоти пташиного польоту, можна зауважити, що залізнична колія ділить її навпіл. З одного боку залізниці знаходяться центральні райони міста, де зосереджені офісна та державна структури, а з іншого – промислові райони та найбільший житловий масив міста – Леваневського. А от переходів через залізницю не так і багато, можна перерахувати на пальцях однієї руки, та й не всі вони зручні для пішоходів. От і маємо безліч самовільних переходів, які ніяк не можна назвати безпечними.

Детальніше...

Сотня нагороджених – у «Веселкових барвах»

Переглядів: 152Коментарі: 0

Світ дитинства розмальований яскравими фарбами дійсно в усі кольори веселки. У цьому змогли впевнитися всі, хто завітав 1 червня до Білоцерківської міської виставкової зали в приміщенні бібліотеки №8.

Детальніше...

Сприймати та співати – відкритим серцем!

Переглядів: 159Коментарі: 0

Напевно, саме це відрізняє дитину від дорослого – відкрите серце, щирість та чуйність. Маленька особистість сприймає все навколо й реагує відверто на сучасні реалії. Дорослі намагаються в міру своїх сил вберегти цю маленьку людину, захистити від прикрощів дорослого життя, зробити її життя безтурботним.

Детальніше...

«Я хочу будувати літаки…»

Переглядів: 63Коментарі: 0

Із цих слів може народитися велика мрія, чи не так? Змайструвати пілотажну радіокеровану модель літака, а потім брати участь у змаганнях на рівні міста, області, на республіканському рівні – хіба це не може стати сходинками до створення в майбутньому надзвичайного літака чи, може, навіть космічного апарата?

Детальніше...

Навіщо Україні єдина автокефальна церква?

Переглядів: 52Коментарі: 0

Днями почув від ведучого телеканалу «Еспресо» Зими, що, мовляв, інші резонансні події відсунули проблему церковної автокефалії. Насправді для внутрішньої ситуації в Україні церковна автокефалія відіграватиме – не  применшую – воістину вирішальну роль. 

Детальніше...