kopiika.com.ua

Родинне свято ветеранів-освітян

Переглядів: 122Коментарі: 0

Велика освітянська родина Білої Церкви зібралася напередодні Дня вчителя у світлому ошатному залі міської школи №7. Стало доброю традицією – запрошувати ветеранів педагогічної праці міста до затишних стін цієї школи. Нинішнього року шанованих педагогів урочистою музикою зустрів військовий оркестр Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. 

 Детальніше...

Підтримай Пласт заради майбутнього України!

Переглядів: 139Коментарі: 0

 Нещодавно в Білій Церкві відбулася презентація Національної скаутської організації Пласт, що протягом 107 років є середовищем виховання свідомої української молоді, яка брала й бере на себе відповідальність за майбутнє України на кожному етапі нашої історії.  

 Детальніше...

Єв-Геній… Повернення…

Переглядів: 379Коментарі: 0

Як і все велике, геніальність стає видимою на віддаленні. Час для неї – найкращий фільтр. Це ще стародавні римляни підмітили: «Tempus omnia revelat» (час усе прояснює). 

 Детальніше...

Квест-екскурсія «Таємнича Біла Церква»

Переглядів: 166Коментарі: 0

Скільки туристичних цікавинок у Білій Церкві? Певно, що безліч! І завжди знайдуться такі, що перетворять звичайну розповідь про історичні факти та легенди у жвавий детектив із закрученим сюжетом. 

 Детальніше...

Монмартр бібліотечного простору

Переглядів: 125Коментарі: 0

 Один із наймальовничіших і відомих районів Парижа, легендарний Монмартр, давно став туристичною меккою. Колись тут знаходилися майстерні митців, що згодом стали знаменитими на весь світ. І хоча те богемне середовище жило в злиднях, як церковні миші базиліки Сакре-Кер,  паризький шик і елегантність були невід’ємно присутніми в атмосфері і їхнього вбогого життя. А додавали шарму вуличкам Монмартру прекрасні натурниці художників, які продавали перехожим крихітну досконалість – букетики пишно квітучих, вражаючих різнобарв’ям кольорів і різноманіттям форм листочків фіалок. 

 Детальніше...

Білоцерківська марафонська траса: півтори тисячі бігунів!

Переглядів: 59Коментарі: 0

Успішно склалася чудова спортивна традиція в місті: за 16 років Білоцерківський марафон став міжнародним, став підготовчою базою для Олімпійських ігор та інших змагань міжнародного рівня. 

 Детальніше...