kopiika.com.ua

ПероДактиль - нові талановиті пташенята

Переглядів: 122Коментарі: 0

Уже другий рік поспіль наша газета має можливість доторкнутися до найпрекраснішого, що може існувати у світі, – до творчості талановитих дітей з усієї України.  Цього року ми також визначилися зі своїм фаворитом, оцінюючи поезію найменших конкурсантів, оскільки прекрасно усвідомлюємо, що, мабуть, найтяжче писати віршовані твори, і нам дуже хотілось би підтримати початківців. Один із конкурсних віршів неймовірного й талановитого хлопчика особливо припав нам до душі. 

 Детальніше...

Спочатку чубились, але врешті подружились…

Переглядів: 220Коментарі: 0

«Веселі» засідання Білоцерківської міської ради давно вже нікого не дивують. Ба більше, у чомусь навіть радують білоцерківського обивателя, адже в живій і часом ненормативній лексиці подекуди народжується непідробна істина. Тим паче, що крайня депутатська каденція міської ради нарешті позбулася звичної зверхності  над своїм виборцем. Щоправда, сам скромний виборець став іншим – затятим і не мовчазним. Це може напружувати, але така  реальність нашого постреволюційного часу.

Виконком: коли врешті приймуть тариф на проїзд?

Переглядів: 74Коментарі: 0

Засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради 23 квітня під головуванням міського голови Геннадія Дикого одразу привернуло до себе увагу громадськості. Адже в переліку питань було кілька пунктів, які стосувалися вартості тарифів на проїзд у громадському транспорті. Тим паче, що цим питанням займалася спеціально створена експертна комісія.

Детальніше...

Великдень – найвеличніше свято в людській історії

Переглядів: 55Коментарі: 0

Воскресіння Ісуса Христа – це подія, що змінила розвиток та життя всього людства, адже Своєю смертю  та воскресінням Син Божий дав людям надію на вічне життя. Це символ перемоги над гріхами та над самою смертю.

У цьому контексті вельми важливо, щоб ми не просто святкували одне із численних свят, але, насамперед, глибоко усвідомлювали важливість самої події.

Детальніше...

День священика – свято, про яке мало знають

Переглядів: 62Коментарі: 0

 «Священик не є ані урядовцем, ані господарем, а є Божим слугою й духовним отцем парафії», – блаженний Омелян Ковч про священство

День жінки…День учителя…День автомобіліста… Про ці свята добре пам'ятають, а про День священства якось не дуже пам’ятають, не дуже вітають… Не прогав цього дня… Він також не ідеальний, також людина… Але саме Він є той alter Christus, той, який в особливий спосіб вказує на Христа! Помолимося в цей день за них…. Вони цього дуже потребують…

Детальніше...

Він наближав «Еру милосердя»

Переглядів: 62Коментарі: 0

Німецька родина Новотні відома тисячам білоцерківців насамперед своєю благодійною діяльністю. Понад двадцять років благодійний фонд «Хоф Шлютер», заснований головою родини Петером Новотні, завдяки давній дружбі з Миколою Дашкевичем, білоцерківським благодійником, депутатом та головою фонду «Відродження Чорнобиля», – допомагає Білій Церкві та її жителям у дуже різних напрямках. Починаючи від оздоровлення білоцерківських дітей у Німеччині і закінчуючи придбанням надсучасного обладнання для білоцерківських лікарень.

Детальніше...

Номерний знак відтепер можна отримати поштою

Переглядів: 57Коментарі: 0

Оригінальні номерні знаки на автомобілі вважаються чудовою можливістю продемонструвати власну індивідуальність. Тому їх часто називають іменними: власник автівки замість звичного поєднання коду регіону й цифр може написати власний текст і навіть нанести графічний елемент – символ, емблему, логотип або просто малюнок. Найчастіше, за спостереженнями фахівців територіальних сервісних центрів МВС Київської області, автолюбителі замість стандартних номерів замовляють ім’я власника чи водія. 

Детальніше...