kopiika.com.ua

У Білій Церкві відкриються дві медичні амбулаторії

Переглядів: 317Коментарі: 0

За багаторічною традицією в третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника, і цього року він припав на 16 червня. Дійсно, це – благородна, шляхетна праця, яка несе людям порятунок та полегшення страждань – від народження до останніх днів життя.

 Детальніше...

Безпечна кров

Переглядів: 163Коментарі: 0

 Донорство крові – благородна та почесна місія. Безцінний подарунок – дати шанс хворому на здоров’я, а можливо, – на його новий день народження. Кожна процедура здачі крові – це врятовані життя й водночас – профілактика власних захворювань, зокрема серцево-судинних.

 Детальніше...

Навчатися й працювати – на рівних: від архівного працівника до президента корпорації!

Переглядів: 104Коментарі: 0

Важливе завдання українського соціуму – дати можливість людям з обмеженими можливостями реалізувати себе на всіх етапах життя: від навчання – до успішної кар’єри, втілення особистих мрій та прагнень. Університет «Україна» – це один із тих закладів, де молоді люди, у яких є певні фізичні вади (у тому числі – візочники), мають можливість обрати собі фахову спеціальність та безкоштовно навчатися. Крім того, під час навчання вони отримують відповідні умови в навчальних приміщеннях. 

 Детальніше...

БЕЗЖАЛЬНИЙ СЕРПЕНЬ 41-го

Переглядів: 78Коментарі: 0

…Скільки разів будуть розповідатися скорботні факти знищення єврейського населення в часи нацистської окупації Білої Церкви 1941-1944 років, стільки ж буде тремтіти голос оповідача. Інакше просто неможливо. Жахливі сторінки Голокосту на білоцерківській землі сьогодні розповідають історики. І кожен із них бере надзвичайно важливу місію: розповісти, щоб такі антигуманні жахіття нацизму не повторилися ніколи. 

 Детальніше...

Реалістичні зображення… з присмаком імпресіонізму

Переглядів: 66Коментарі: 0

 Чудово, коли творча натура має можливість вдосконалюватися, розвиватися в тому напрямі, якого прагне душа. Навіть якщо таких напрямів є декілька! Саме так складається творчий шлях художника-аматора Валерія Ружицького, який у місті Біла Церква вже кілька років є керівником важливого для інфраструктури міста навчального закладу – Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу. 

 Детальніше...

Міст між добром і злом

Переглядів: 105Коментарі: 0

 Коли біля нас відбуваються якісь незугарні, нелогічні й неприємні речі, – легко впасти в депресію, опустити руки й плисти за течією життя, мовчки споглядаючи, як навколо все летить шкереберть. Саме в такі моменти яскравим спалахом з’являються люди, які простою, але прекрасною справою здатні надихнути оточуючих і вселити в їхні серця надію і віру. 

 Детальніше...

«…А чому б не зробити тендітну саксофоністку десь біля школи мистецтв?»

Переглядів: 238Коментарі: 0

Приємно, що в місті Біла Церква працюють автори зі світовими іменами. І, певно, ще приємніше, коли цікава робота місцевого автора є гідною прикрасою чудових скверів, алей, паркових зон міста. 

 Детальніше...