kopiika.com.ua

Карикатурист Данііл Кузнєцов: «Сучасний політикум складає мені жорстку конкуренцію»

Переглядів: 83Коментарі: 0

Нещодавно в житті давнього друга й співробітника нашого видання Данііла Кузнєцова, відомого читачам «Копійки» за ілюстраціями газетних матеріалів, відбулася чергова приємна творча перемога. Білоцерківський карикатурист отримав сертифікат учасника 18-го міжнародного конкурсу «Незалежність», де представлялись роботи на тему: «Володимир Висоцький». 

 Детальніше...

Капеланська допомога воїнам: дієва духовна спільнота

Переглядів: 33Коментарі: 0

Реабілітація учасників бойових дій – це не лише медична допомога для тіла, але й добре слово підтримки, щирий потиск руки, дружня розмова, від якої стає легко на серці та ясно в голові. Починаючи з літа 2014 року, ГО «Перший український батальйон військових капеланів» надає морально-психологічну опіку та душпастирську підтримку на громадських засадах. 

 Детальніше...

«Безпека білоцерківців – пріоритет стратегії розвитку»

Переглядів: 36Коментарі: 0

Уже зараз на основних в’їздах та виїздах з міста встановлено відеокамери високої якості зображення. Зображення з камер відеоспостереження надходить до моніторингового пункту. Уся інформація зберігається на захищених серверах. Головне завдання периметральної системи відеоспостереження –  безпека містян та гостей Білої Церкви.

 Детальніше...

На пульсі життєдіяльності міста

Переглядів: 36Коментарі: 0

Ми живемо в стрімку епоху. Епоху сталого розвитку, швидких змін і кардинальних перетворень. Життєдіяльність Білої Церкви, як єдиного живого організму, теж вирує.  Постійно окреслюється цікавими подіями, солідними досягненнями в зміні обличчя міста на краще й, звісно, виникаючими проблемами, які потребують негайного реагування владних структур. Зокрема,  виконавчого комітету  Білоцерківської міської ради, для того й створеного, щоби «тримати руку на пульсі» та забезпечувати жителям комфорт і безпеку. 

 Детальніше...

Burning Man: неформат – відтепер у Білій Церкві!

Переглядів: 69Коментарі: 0

 Усе ж таки Біла Церква – місто дуже креативних людей. Захоплюючий фестиваль радикального мистецтва Burning Man, що вражає своїми яскравими перфомансами, фантазією учасників, щорічно відбувається посеред американської пустелі Блек-Рок (Black Rock Desert) у штаті Невада (США). Кожен, хто приїздить на цей захід, стає співучасником: грає на музичних інструментах, створює скульптури або картини, які у звичайному житті знавці мистецтва можуть назвати «неформат»…

 Детальніше...

«Пакунок малюка». Як отримати допомогу?

Переглядів: 95Коментарі: 0

 «Пакунок малюка» – це набір необхідних речей для новонародженої дитини. 

Право на отримання допомоги «Пакунок малюка» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України й народили живонароджену дитину.

 Детальніше...