kopiika.com.ua

Кому потрібна ця Олімпіада?

Переглядів: 480Коментарі: 0

Це не в контексті провального виступу України в Кореї. Бог з ним; ми ніколи не були спортивною зимовою державою. Ніхто не засмутився, окрім, хіба що, вболівальників українських біатлоністок. На жаль, вони справді «тицьнули пальцем у небо», хоча до змагань позиціонувалися як наші визнані флагмани азійської Олімпіади, мовляв, якщо не вони здобудуть (хоч щось), - то хто? Проте, йтиметься не про чергове спортивне розчарування, а про щось більше; про Олімпійський рух як такий.Детальніше...

Ігор Блінов: «Коли економлю, доводиться їсти одні креветки…»

Переглядів: 746Коментарі: 0

Ми поспілкувались із нашим земляком, надзвичайно світлим і теплим хлопцем, ветераном АТО й волонтером у минулому, а на сьогодні заробітчанином у далекій і холодній Норвергії.

Детальніше...

Альтернативна думка. ОСББ

Переглядів: 468Коментарі: 0

«ОСББ (об'є́днання співвласників багатоквартирного будинку) – це неприбуткова юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для спільного користування, утримання та управління своїм будинком і прибудинковою територією, а також для юридичного оформлення їхніх майнових прав на будинок і прибудинкову територію».

Детальніше...

Бабуся чи мама? Чиє виховання краще?

Переглядів: 380Коментарі: 0

По-перше, варто зазначити, що для дитини спілкування з бабусею є надзвичайно важливим. Бабуся – це близька людина, яку дитина дуже любить і пам’ять про неї зберігається на все життя. Але інколи виникають ситуації, коли мама й бабуся поводяться з дитиною разюче по-різному. У вихованні дитини з’являються розбіжності, у результаті яких виникають проблеми з поведінкою дитини. 

Детальніше...

Сімейний лікар – що варто знати

Переглядів: 531Коментарі: 0

Сьогодні лікування треба починати з візиту до сімейного лікаря. (Виняток – критичний стан.) Він визначає, якого вузькопрофільного спеціаліста вам потрібна допомога, і дає направлення. Близько 60% звернень знаходиться саме в компетенції сімейного лікаря.

Детальніше...

Обережно, бурульки!

Переглядів: 244Коментарі: 0

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу, особливо зі старих будинків з похилим дахом, виступаючих архітектурних частин будівель.

Детальніше...

А тепер – Горбатий!

Переглядів: 4585Коментарі: 0

Нарешті найстаріший міст Білої Церкви, що був побудований ще в 40-х роках минулого століття, перестане бути постійною загрозою як автівкам так і залізниці, над якою він пролягає. Уже багато років точаться розмови про його аварійний стан.

Детальніше...