kopiika.com.ua

У Білій Церкві обстріляли автобус

Переглядів: 261Коментарі: 0

Учора, 17 жовтня близько 15.00, поблизу зупинки "Клініка" невідомим був обстріляний пасажирський автобус. Постріл було здійснено, імовірно, з пневматичної зброї. Лише завдяки диву ніхто з пасажирів автобуса не постраждав. Про це у мережі "Фейсбук" повідомляє пасажирка автобуса Оксана Козаченко. Водій автобуса відмовився викликати поліцію на місце надзвичайної події.

Детальніше...

УКРАЇНЦІ МОЖУТЬ ОБИРАТИ ОПТИМАЛЬНУ СИСТЕМУ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ОБЛІКУ ТЕПЛА

Переглядів: 151Коментарі: 0

Раніше індивідуальний (поквартирний) облік був доступний лише для мешканців будинків з горизонтальною системою опалення, а мешканці старих будинків, де відсутня технічна можливість встановити індивідуальний лічильник, сплачували за обсяг тепла, яке споживала вся будівля, за комерційним будинковим вузлом ділилася пропорційно площі на всіх. І всі платили однаково.

Детальніше...

Людина - не товар! Цінність людського життя - не предмет торгівлі!

Переглядів: 203Коментарі: 0

Під такими гаслами 16 жовтня об'єднались студенти Білої Церкви проводячи акцію #ПротиДій Торгівлі людьми#, присвячену Європейському дню боротьби з торгівлею людьми.

18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми, був започаткований 18 жовтня 2007 року. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми.

Детальніше...

Геннадій Дикий: «Висновки варто робити, озираючись навколо»

Переглядів: 546Коментарі: 0

Поточний рік суттєво відрізняється від попередніх. У першу чергу це пов’язано зі значним масивом загальнодержавних реформ, що набрали силу в Україні. З одного боку, трансформації ставлять на місцях нові, часом незвичні завдання, проте з іншого, - відкривають перспективи й надають нові можливості.

Детальніше...

«Білоцерківське ретро в британському стилі»

Переглядів: 173Коментарі: 0
У Білій Церкві вперше відбувся велопробіг у стилі початку ХХ століття, присвячений безмежному лондонському шарму.
Щороку в центрі Британії проходить чудове дійство, під час якого люди катаються на велосипедах, одягнувшись у твідові костюми.

Детальніше...

Подвійні візочки – для трьох щасливих родин

Переглядів: 128Коментарі: 0

Коли в сім’ї народжується двійня, то й клопотів, і радощів з’являється удвічі більше. Тож допомога в такій ситуації ніколи не завадить. І таку допомогу родинам, які народили двійню, заплановано в рамках цільової міської програми розвитку молоді та підтримки сім’ї в Білій Церкві (на 2016 - 2020 роки).

Детальніше...

«Білий Барс» знову програє – уже всьоме…

Переглядів: 117Коментарі: 0

Містика чисел зіграла з «барсиками» злий жарт: 13-го жовтня о 13-й годині херсонський «Дніпро» впевнено переграв білоцерківців у рамках 9-го туру УХЛ на нашому ж домашньому майданчику з рахунком 5:2.

Детальніше...