kopiika.com.ua

Громадський форум «За українську мову»: мовне питання в «Іграх патріотів»

Переглядів: 85Коментарі: 0

Образний вислів про «Ігри патріотів» та парадоксальну ситуацію, що склалася навколо «мовного закону», і про незаперечне право української мови в українській державі емоційно висловився український мовознавець, доктор філологічних наук, професор, директор Інституту української мови НАН України Павло Гриценко – під час громадського форуму, що минулими вихідними відбувся в білоцерківському Кінотеатрі ім. О. Довженка.

Детальніше...

«Білоцерківський марафон-2018» вивів на старт близько півтори тисячі бігунів!

Переглядів: 75Коментарі: 0

Так історично склалося, що марафонська дистанція була офіційно затверджена в 1921 році Міжнародною федерацією легкої атлетики – це 42 км 195 метрів. А згодом, за щасливим збігом обставин, так цікаво прописалася чудова сторінка цього спортивного життя в Білій Церкві.

Детальніше...

Хочеш бути маргіналом? Розмовляй російською…

Переглядів: 84Коментарі: 0

Минулого тижня, Верховна Рада України в першому читанні ухвалила проект закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» під №5670-д. За нього віддали свої голоси 261 депутат.

Детальніше...

Святійший розповів, як обиратимуть голову автокефальної церкви

Переглядів: 107Коментарі: 0

На тлі всіх скандалів та інсинуацій навколо довгоочікуваного томосу від Вселенського патріарха, громадськість переймається слушним запитанням: а хто ж стане головою, чи то пак патріархом, новоутвореної Української православної церкви?

Детальніше...

Театральне життя: смішне шоу на сцені, неоднозначне – у житті

Переглядів: 90Коментарі: 0

Нещодавно білоцерківців порадувала чергова шоу-вистава від творчого колективу Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського – вистава комедії-шоу, комедії-мюзиклу «Примадонни».

Детальніше...

Вогняна гра на крижаній арені

Переглядів: 100Коментарі: 0

У перипетіях футбольних протистоянь ми якось забули, що в Україні стартував черговий чемпіонат України з хокею. Повірте, за рівнем насиченості він не поступається футбольній епопеї. Для нас, білоцерківців, хокей тим паче цікавий, тому що на провідних позиціях у чемпіонаті значиться наш міський клуб «Білий Барс». 

Детальніше...