kopiika.com.ua

На гачку

Переглядів: 295Коментарі: 0

Нещодавно в селі Трушки члени громадського об’єднання «Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО» затримали рибалок-браконьєрів. Ті порушували заборону на вилов риби навесні в період із квітня до перших чисел червня за допомогою сіток, ятерів, екранів тощо. У цей період риба в усіх водоймах України йде на нерест. Тому  можна рибалити лише на вудку з одним гачком. 

Детальніше...

Велике прибирання

Переглядів: 673Коментарі: 0

Ця зима видалася дуже сніжною, з постійними коливаннями температури. Звичайно, такі погодні умови ускладнювали пересування пішоходів і транспорту містом. Задля забезпечення функціонування міської інфраструктури проїжджі та пішохідні артерії посипалися спеціальними сумішами. Усього за цей період на дороги було використано  більше 6 тис. тонн щебенево-соляної та піщано-соляної сумішей, а на тротуари – 1 тис. 600 тонн. 

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 918Коментарі: 0

Довго думала – писати чи ні. З одного боку, – це велика відповідальність. Коли тебе читає багато людей, ти так чи інакше формуєш їхню думку. З іншого ж, – якщо  ти вважаєш щось правильним чи неправильним, то не годиться мовчати. 

Детальніше...

НЕХАЙ БУДЕ СВІТЛО!

Переглядів: 414Коментарі: 0

Кричущий стан зовнішнього освітлення в Білій Церкві не був таємницею. За десятки років відсутність освітлення цілих вулиць, особливо в приватному секторі, старі ліхтарі та постійні поломки стали для жителів буденністю.

Детальніше...

Маргарита та Віктор Бабичі: «Наша дитина – особлива»

Переглядів: 298Коментарі: 0

Я давно хотіла поспілкуватися з цією тендітною, але неймовірно сильною духом жінкою. Маргарита Бабич – активіст громадської організації «Ми – особливі». В організацію її привів діагноз одного з двох синів – аутизм. Мені хотілося дізнатися, у чому секрет її витримки й активності.

Детальніше...