kopiika.com.ua

«Олександрійський бал» відтепер відкриватиме парковий сезон

Переглядів: 197Коментарі: 0

Надзвичайна подія, «Олександрійський бал», який  минулого року відбувся вперше, відтепер стане традиційною. Минулими вихідними в дендропарку «Олександрія» було проведено такий нестандартний захід, коли балові шати, високі зачіски, довгі мережені рукавички, фраки та циліндри, незважаючи на ХХІ століття, стають актуальними, і хоча б на кілька годин ніхто не здивується надзвичайно вишуканим фразам у розмовах, а благородні манери стають просто необхідними! Дендропарк «Олександрія» стає місцем відпочинку й творчості, дає простір для польоту фантазій, які сягають ХІХ століття!

«Джура»: шлях молодих воїнів

Переглядів: 94Коментарі: 0

Не перший рік чудовим прикладом для виховання юних патріотів України стає проведення військово-патріотичної гри на всіх рівнях: від селищ, міст, містечок – до  обласного та загальноукраїнського рівнів. У Білій Церкві 11 травня відбувся І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасники якої –  команди загальноосвітніх шкіл міста.

 Детальніше...

Найприємніша частина конкурсу «ПероДактиль» – нагородження!

Переглядів: 121Коментарі: 0

 Ця неймовірна подія, що відбулася 11 травня в Зимовому палаці Браницьких, ще дуже довго викликатиме посмішку на вустах не лише в працівників редакції нашої газети, а й у кожного учасника та члена журі. Нагородження – це,  власне, апогей конкурсу, але якщо вірити одній з найгеніальніших українських поетес Ліні Костенко, то «… кожен фініш – це по суті старт…»

 Детальніше...

Білоцерківці отримали новий тариф на маршрутні перевезення

Переглядів: 53Коментарі: 0

За останні півроку розмов про можливі підвищення/не підвищення тарифу на проїзд у маршрутному транспорті було більш ніж багато. Тариф у 5 грн тримався в Білій Церкві до 11 травня. Минулого тижня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міськради, на якому знову розглядалося це резонансне питання. 

 Детальніше...

Відкриття міжнародного пункту пропуску в аеропорту «Біла Церква» стає реальністю

Переглядів: 682Коментарі: 0

У вівторок, 7 травня 2019 року, у Міністерстві інфраструктури України відбулася розширена робоча нарада щодо обговорення питання з відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон на аеродромі «Біла Церква». Це вже третя міжвідомча зустріч, де окреслюються алгоритми дій з реалізації даного проекту. 

 Детальніше...