kopiika.com.ua

Бачити красу природи – серцем!

Переглядів: 42Коментарі: 0

 «Ми хвалимося, що любимо тварин…» – такою цього року було обрано назву конкурсу юних живописців, що традиційно проводиться в Білій Церкві. Тож 26-27 березня VIII учнівський конкурс з образотворчого мистецтва імені І. Сошенка успішно відбувся. Проводився конкурс, власне, 26 березня на базі Білоцерківського колегіуму. 

Детальніше...

Бути наставником – як це?

Переглядів: 55Коментарі: 0

У перші дні весни в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» відбулося знайомство наставника Вікторії Лазаревої з вихованцем закладу Артемом. 

Детальніше...

Людство стає старшим і переміщається до великих міст

Переглядів: 41Коментарі: 0
Чисельність людей на Землі 2019-го року сягнула 7,7 млрд, а до 2050 року вона стане близько 9,7 млрд осіб. Про це йдеться в доповіді Генерального секретаря ООН, передає Інтерфакс. Як відзначається, зростання кількості людей на Землі будуть супроводжувати: старіння населення, зниження рівня народжуваності та стрімка урбанізація.

«Вартові Чистоти» відтепер у Білій Церкві

Переглядів: 79Коментарі: 0

Якщо розбиратися, що означає «чистота», то розумієш, що це не просто заметені під’їзди, випрана білизна та вимита підлога у квартирі… Адже це ще й чистота наших душ, чи не так? Надзвичайно приємно, як щиро ми вміємо реагувати на чесний заклик: «Зробимо Білу Церкву більш чистою!» А дійсно, чесний заклик – саме тому, що працювали всі, у тому числі й ті, хто активно збирав громаду, пропонуючи знайти ділянки Білої Церкви, які найбільш забруднені й при цьому на них уже багато років не звертають уваги комунальні служби… Можна сказати, «руки не доходять», чи то пак... ноги! 

Детальніше...

Футбол українською називався «копана»

Переглядів: 45Коментарі: 0

У цьому номері пропонуємо статтю про свіженьке репринтне видання книги «Копана» 

1900 року про тодішні правила футболу й тодішню футбольну лексику, викладені українською мовою тодішнім спортивним оглядачем Володимиром Лаврівським. 

Детальніше...

Шахрайські схеми на дорозі (продовження)

Переглядів: 223Коментарі: 0

У попередніх номерах ми повідомляли читачам про нові методи від шахраїв, які лише нещодавно ввійшли в «обойму» й тепер загрожують добропорядним автолюбителям на вулицях і трасах України. Зважаючи на цікавість і позитивні відгуки на публікації, у цьому номері пропонуємо ознайомитись зі старими, але не менш неприємними методами злочинців очистити наші кишені; завершимо перелік найпопулярніших в Україні шахрайських схем на дорозі.

Детальніше...

Що таке шерентинг і чому це проблема?

Переглядів: 136Коментарі: 0

Розповсюдження у світі соціальних мереж періодично породжує нові проблеми, свіжі суперечки й гарячі конфлікти. Сьогодні пропонуємо увазі читачів нове явище, яке, між тим, устигло обрости своєю термінологією. Отже, як би не ставились до явища «юзери», але наші батьки теж освоїли соцмережі й не мають наміру нехтувати ними.

Детальніше...