kopiika.com.ua

Мороз і сонце – Водохреще!

Переглядів: 87Коментарі: 0
Світлим, радісним і трохи морозним видався день, коли білоцерківці святкували Хрещення Господнє. Пірнати в ополонку, як і дотримуватися здорового способу життя, цього року стало… модним. А що, непогана мода, чи не так?!.. 

«Чемпіон-2019»: Міжнародний турнір із греко-римської боротьби

Переглядів: 62Коментарі: 0

З ініціативи Білоцерківської федерації спортивних видів боротьби та за підтримки ГО «Самопоміч» (м. Біла Церква) – на базі Дитячої юнацько-спортивної школи «Богатир»  19 й 20 січня 2019 року відбувся Міжнародний турнір із греко-римської боротьби «Чемпіон-2019».

Детальніше...

Класичне органне мистецтво варто вчитися слухати

Переглядів: 140Коментарі: 0
Білій Церкві в мистецькому плані надзвичайно пощастило, адже далеко не в кожному, навіть великому, місті України є такий орган, який має католицький храм Іоанна Хрестителя. І саме в день великого релігійного свята Хрещення, 19 січня, відбувся прекрасний концерт органної музики. 

«Живі факели» як елемент політичної боротьби

Переглядів: 699Коментарі: 0
21 січня – річниця подвигу українського «смолоскипа» Олекси Гірника. Проте в Україні він був не першим… 
Важко придумати болючіший та більш саможертовний протест громадянина проти безжальної тоталітарної машини. 

Мовчазна кінохроніка – голосніша пояснень

Переглядів: 432Коментарі: 0

 У Білій Церкві нещодавно презентували фотолітописи з української історії – періоду початку ХХ століття – у вигляді величезних збірок, книжок-альбомів, енциклопедичних видань, виданих за ініціативи та підтримки Всеукраїнської правозахисної організації «Меморіал» ім. Василя Стуса. Там же, у кінотеатрі ім. О. Довженка, відбулася презентація фільму документальної кінохроніки, кадри якої частково розкривають лаштунки театру історії.

Детальніше...

Центр оперативного реагування вже працює

Переглядів: 206Коментарі: 0

 Центр оперативного реагування вже працює. Єдиний центр для звернення по всім проблемам сфери житлово-комунального господарства. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Геннадій Дикий

Детальніше...