kopiika.com.ua

Еверест підкорено… білоцерківцем

Переглядів: 711Коментарі: 0

Як стало відомо 14 травня, українська експедиція піднялася на найвищу гірську вершину Еверест. Серед учасників -наш земляк, білоцерківець Тарас Поздній. Разом з Тарасом було ще двоє українців - Роман Городечний (Львів) та Дмитро Семеренко (Дніпро). Усі троє - учасники туристського клубу "Кулуар". Хлопців супроводжували альпіністів провідники-шерпи Нга Таші, Мінгмар і Ламбо.

Детальніше...

«ПероДактиль» надає крила! «ПероДактиль» міцніє! «ПероДактиль» набирає висоту!

Переглядів: 554Коментарі: 0

Ми всі чекали цієї події з нетерпінням! Нарешті відбулося нагородження переможців дитячого літературного конкурсу «ПероДактиль».

Конкурсу лише два роки, а він уже встиг отримати статус Всеукраїнського й підтримку Міністерства освіти і науки України. Подано 400 робіт від дітей з усієї України. Незважаючи на те що мова конкурсних робіт повинна бути тільки українська, надзвичайно багато творів від юних талантів було з Донецької та Луганської областей.

Детальніше...

Так чиї ж труби?

Переглядів: 370Коментарі: 0

Із самого ранку понеділка біля входу на міську водоочисну станцію зібрався чималий гурт людей, який складався з представників «БІЛОЦЕРКІВВОДИ», представників міської влади та журналістів місцевих засобів масової інформації.

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 262Коментарі: 0
За 2017 рік у зоні АТО загинуло 194 військовослужбовці. За той же час від домашнього насильства померло 600 жінок.
А про скільки жертв ми не знаємо? Адже, за статистикою, від фізичного домашнього насильства в Україні постійно потерпають 1,8 млн жінок!

Детальніше...

Щасливий ШАНС – для особливих людей

Переглядів: 317Коментарі: 0

Кожна десята людина у світі – інвалід. Серед людей, які  мали певні проблеми зі здоров’ям, багато визнаних геніїв: Фредерік Шопен, Бах, Бетховен, Леонардо да Вінчі, Клод Моне, Едгар Дега, 32-й президент США – Рузвельт, сучасний британський мільярдер Річард Бренсон…

Детальніше...

Монумент «Загиблим визволителям» – меч у парку Слави

Переглядів: 746Коментарі: 0

До цього парку в бiлоцеркiвцiв особливе ставлення. Сюди йдуть святковими й будніми днями посидіти на природі, погуляти з дітьми та онуками, відпочити, подивитися, як приймають присягу молодi воїни (у всякому разі колись приймали), покласти квiти до Вічного вогню після церемонії одруження чи на урочисті державні свята.

Детальніше...

Хореографія «FLY»: дивовижний політ

Переглядів: 683Коментарі: 0
З нагоди п’ятирічного ювілею Зразкова студія сучасної класичної хореографії «FLY» підготувала концертну програму «FLYemotions». Її представили в Палаці культури «Росава». 
Колектив – переможець багатьох конкурсів та хореографічних «батлів».

Детальніше...