kopiika.com.ua

СМАРТ-СІТІ: Біла Церква – розумне місто

Переглядів: 338Коментарі: 0

Час невблаганно крокує вперед. Людські органи друкують на принтері, енергію виробляють з повітря й сонячного світла, відеокамери самостійно розпізнають і ідентифікують обличчя та номерні знаки. І не варто думати, що Біла Церква плентається десь позаду цивілізованого світу. Ми доганяємо, і то досить швидко.

Детальніше...

Брендбук – обличчя міста

Переглядів: 341Коментарі: 0

Наша Біла Церква має своє неповторне обличчя, але воно відоме лише нам, її жителям. Розробка брендбука – це підвищення іміджу Білої Церкви.  Брендбук – офіційний документ, у якому точно зазначено, як тепер мають візуально оформлювати всі активносії, які пов’язані з містом. 

Детальніше...

Вимоги по трудовому стажу не зможе виконати кожен другий ураїнець

Переглядів: 1260Коментарі: 0

До 2028 року для того, щоб «вчасно» отримати пенсію, потрібно буде мати як мінімум 35 років стажу. Такі вимоги щодо стажу не зможе виконати практично кожен другий 60-річний українець. - Мінсоцполітики

Детальніше...

Що буде з ціною на газ і з субсидіями у цьому році. Реальні цифри

Переглядів: 623Коментарі: 0

Підвищення тарифів на газ для населення в 2018 році практично неминуче. Швидше за все, воно відбудеться вже після поточного опалювального сезону. Отож, ми розібралися, якого подорожчання чекати українцям, що буде робити уряд, щоб мінімізувати зростання цін, і яка роль в цьому відведена російському газу.

Тарифи на газ для населення в 2018 році можуть зрости. Цього, зокрема, вимагає Міжнародний валютний фонд, і, не виконавши відповідне умова, Київ ризикує залишитися без чергового траншу МВФ у розмірі $ 1,9 млрд.

Детальніше...

Риба для українців перетворюється на недоступну розкіш

Переглядів: 435Коментарі: 0

Українці за 9 місяців минулого року купили в торгових мережах 1,4 млн т. м'яса птиці, 889 тис. т. Ковбас і копченого м'яса, і тільки 425 тис. т. риби і морепродуктів. Відповідні дані опублікувала Державна служба статистики України.

Детальніше...

Від сьогодні в країну повернеться тепло

Переглядів: 598Коментарі: 0

В Україні в суботу, 10 лютого, очікується поступове потепління за рахунок ослаблення циклону, який обрушився в останні дні і приніс сильні снігопади.

Про це написала відомий синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в Facebook.

Детальніше...