kopiika.com.ua

Ніхто не забутий, ніщо не забуто, – і не сподівайтеся!

Переглядів: 218Коментарі: 0

Пам’ятаємо подвиги, але не забуваємо про захмарну підлість, депортації, гулагівські табори з «вертухаями» й катами, яких «побєдобєсівське» партійно-державне керівництво обдаровувало справжніми бойовими нагородами за знущання над справжніми учорашніми фронтовиками, над цивільними галичанами, кримськими татарами, чеченцями, карачаївцями, балкарцями та багатьма іншими маленькими «народами-переможцями».  

Детальніше...

Толока на Леваневського

Переглядів: 363Коментарі: 0

У Білій Церкві триває весняне прибирання міста. Минулими вихідними толока відбулася на масиві Леваневського. Цього разу до білоцерківців, серед яких був і активний учасник таких заходів – мер Генадій Дикий, долучився ще й народний депутат Хвича Мепарішвілі. 

Детальніше...

Вихідні з грузинським колоритом

Переглядів: 313Коментарі: 0

Серед різноманіття барвстарого Тифлісу, у вірменському кварталі Авлабаре, де життя вирує й кипить, де горе розчиняють у радості й веселощах, у круговерті танцю й пісні,  «царює» сваха Ханума. 

Детальніше...

Олександрійський бал

Переглядів: 945Коментарі: 0

У 1774 році польський король Август Станіслав Понятовський отримав від Речі Посполитої в довічне володіння найбагатше в Україні Білоцерківське староство. Він того ж року передав його великому коронному гетьману Польщі Францішеку Ксаверію Браницькому, який був одружений на племінниці всемогутнього Григорія Потьомкіна Олександрі. Вона й заснувала та облаштувала красивий парк, названий на її честь

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 327Коментарі: 0

Я твердо знаю – у Білій Церкві неймовірні люди. Вони завжди швидко відгукуються на прохання про домогу. Іноді так швидко, що навіть не встигають замислитися: «А чи варто?»

Детальніше...

Відбулась презентація мобільної бригади соціально-психологічної допомоги жертвам домашнього насильства.

Переглядів: 263Коментарі: 0

За даними досліджень Фонду народонаселення ООН в Україні майже кожна четверта жінка потерпає від насильства. Окрім того, в умовах збройного конфлікту, збільшується кількість випадків насильства, і  особливо насильства щодо жінок. 

Детальніше...