kopiika.com.ua

Ложечки знайдуться, а неприємний осад залишиться…

Переглядів: 642Коментарі: 0

Міська влада нарешті доросла до інноваційного підходу в царині забезпечення порядку й законності на вулицях Білої Церкви. Вирішила встановити апробовану програму безпеки, об’єднати в чітку систему диспетчерські пункти експлуатаційних та аварійних служб комунальних підприємств, що напряму впливатимуть на повсякдення, контролюватимуть автоматичні та автоматизовані методи виявлення злочинів і правопорушень у середмісті, зокрема за допомоги вуличних камер спостереження.

Детальніше...

26 травня в Білій Церкві відбудеться «Еко-Пікнік»

Переглядів: 753Коментарі: 0

Захід заплановано провести з метою пропагування охорони, ефективного використання природного фонду міста, відтворення його природних комплексів та об’єктів, створення умов для ефективного туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму охорони природних об’єктів, екологічного виховання дорослого та дитячого населення міста, реалізації екологічних програм.

Детальніше...

Європейські технології теплопостачання у Білій Церкві

Переглядів: 373Коментарі: 0

У Білій Церкві відбувалася зустріч щодо обговорення заходів з реконструкції системи теплопостачання комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» з представниками Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO) та консалтингової компанії CLEAN, яка буде займатися техніко-економічним обґрунтуванням проекту.

Детальніше...

На Київщині розпочалась перевірка пасажирського транспорту та перевізників

Переглядів: 342Коментарі: 0

З 20 квітня у Київській та інших областях України розпочалося проведення комплексу цільових заходів під умовною назвою "Перевізник", метою яких є профілактика та зниження аварійності за участю пасажирського транспорту, дотримання перевізниками та водіями вимог правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів.

Детальніше...

Муніципальна варта матиме свої розпізнавальні знаки

Переглядів: 201Коментарі: 0

Члени виконкому затвердили опис, зразки та норми забезпечення форменим одягом, знаки розрізнення та посвідчення працівників комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта».

Детальніше...