kopiika.com.ua

Остання передвиборна… Багатослівна сесія міської ради

Переглядів: 95Коментарі: 0

Минулого тижня, 28 березня, у приміщенні Білоцерківської міської ради відбулася остання сесія під час президентських перегонів. На ній було багато традиційного: вірші від депутата Бабенка, політичні заяви та група обурених містян. Проте все починалося святково.

Детальніше...

Переглядів: 75Коментарі: 0

Ну що ж, білоцерківці. Маємо результати першого туру виборів. Особисто для мене –вражаючий результат. Вразив у самісіньке серце. І зовсім не тому мене він вразив, що перше місце українці віддали не професіоналу – це більш- менш можна пояснити (нові обличчя, хочеться кардинальних змін). Вразив він мене іншим.  

Детальніше...

Білоцерківська капела: знайдено таємні факти

Переглядів: 109Коментарі: 0

Соціально-політичні питання, які були актуальними позаминулого століття, час від часу «відстрілюють» у сучасність… Недарма ж кажуть, що свого минулого вже ніколи не позбудешся. 

Детальніше...

Вандали – це як покидьки, тільки гірше

Переглядів: 56Коментарі: 0

Минулого тижня місто облетіла неприємна новина: у парку Слави пошкодили монумент чеським і словацьким воякам, що поклали життя, визволяючи наше місто від фашистських загарбників. Ми не мали на меті просто повідомити про інцидент, тим паче, що деякі інтернет-ресурси встигли раніше. Урешті, пошкоджений пам’ятник встановили на законне місце й наразі він чекатиме ремонту. Хотілося про інше – про природу вандалізму й, зокрема, у його теперішньому прояві. 

Детальніше...

Притулок для жертв насильства: етап наступний

Переглядів: 86Коментарі: 0

Питання притулку для тих, хто переживає страх, пригнічення, насилля з боку членів родини чи то інших членів суспільства постає в Білій Церкві вже не вперше. Головне, що громада регіону – в особі громадських організацій, активістів, представників офіційних органів – нарешті повністю визнає необхідність створення такого притулку. 

Детальніше...

«Будьмо варті пам’яті гетьмана!»

Переглядів: 74Коментарі: 0

Гетьман Війська Запорозького Іван Мазепа народився 20 березня 1639-го року на хуторі Мазепинці Білоцерківського району. І саме в селі Мазепинці відбулися традиційні урочистості з нагоди 380-ї річниці від дня народження гетьмана. 

Історики та краєзнавці розшукують факти про великого земляка, державного стратега, політика, дипломата, полководця, мецената. Інколи відомості та документальні знахідки виявляються неочікуваними, навіть сенсаційними. 

Детальніше...