kopiika.com.ua

Скоро в школу. У скільки це обійдеться

Переглядів: 526Коментарі: 0

Сьогодні можна зібрати дитину в школу, зовсім не виходячи з дому, купивши все онлайн. Цього року шкільний гардероб для хлопчика обійдеться трохи дорожче, ніж для дівчинки. За хлопчачий варіант шкільної форми доведеться викласти в середньому 1930 грн.

Детальніше...

Капелан Іван Кречківський: «За нами Бог, відтак, перемога неодмінно прийде…»

Переглядів: 563Коментарі: 0

Сьогодні в традиційній газетній рубриці «Обличчя міста» пропонуємо перше інтерв’ю протоієрея Білоцерківського благочиння Івана Кречківського в його новій ролі – капелана уславленої Білоцерківської бригади імені «Чорних запорожців». Стало цікаво, – як батюшка наважився на війну.

Детальніше...

Весело, яскраво, поруч і абсолютно безкоштовно!

Переглядів: 417Коментарі: 0

Ось чому дитячі майданчики потрібні в кожному дворі. Коли діти ставили запитання міському голові, то не прозвучало насправді жодного запитання, зате було багато прохань – майданчик!

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 101Коментарі: 0

А ви помітили, як потроху спрощується наше життя в побуті? Звичайно, коли всі зміни відбуваються поступово, до них звикаєш і вже не пам’ятаєш, як-то воно було раніше.

Детальніше...

Електронна реєстратура економить час та нерви

Переглядів: 181Коментарі: 0

У період реформи в медичній сфері запрацювала єдина інформаційна система. У Білій Церкві на початку серпня відбулося відкриття електронної реєстратури на базі КЗ БМР «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1». Мета медичної реформи – надання якісної своєчасної медичної допомоги населенню України, а мета нового сервісного інструмента – переведення паперових носіїв у електронний сервіс для пацієнта, для оптимізації повної інформації.

Детальніше...

НА ЩО ВИТРАЧАЮТЬ 20 мільйонів?

Переглядів: 35Коментарі: 0

Минула середина літа, і воно невпинно наближається до свого завершення. Це означає, що незабаром школярі й дошкільнята повернуться з канікул до своїх шкіл та садочків. Звичайно, ми всі сподіваємося на те, що міські освітні заклади за літо будуть відремонтовані належним чином, щоб наші діти мали змогу навчатися в гарних приміщеннях.

Детальніше...