kopiika.com.ua

Геннадій Мельниченко: «Якщо поліції довірятимуть і сприятимуть, – наша робота буде значно ефективнішою»

Переглядів: 190Коментарі: 0

Почуватися безпечно – одне з найголовніших бажань будь-якої людини. Безліч світил психології написало багато статей про те, яким згубним є почуття страху в людей, а саме: людьми, які бояться, легко маніпулювати й головна зброя будь-якого злочинця – страх його жертви. Й інколи, слухаючи розмови навколо чи читаючи інтернет, видно, що рівень паніки серед звичайних людей зростає. А перші, на кого ми сподіваємось у разі виникнення небезпеки, – це поліція. 

Детальніше...

Століття закінчення Першої світової війни

Переглядів: 65Коментарі: 0

11 листопада 2018 року, рівно об 11.00, світове співтовариство відзначило соту річницю закінчення одного з найбільших і найкривавіших конфліктів в історії – Першої світової війни. Саме цю війну історики називають поворотним моментом для людства

Детальніше...

Капранови викривають таємниці авантюриста Яворницького

Переглядів: 78Коментарі: 0

Символічне свято української духовності – День української писемності та мови, який у 1997-му році був установлений Указом Президента України, – відзначається щорічно на честь українського літописця Нестора, послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.

Детальніше...

Кошти на утримання дружини під час вагітності

Переглядів: 169Коментарі: 0
Право дружини на утримання від чоловіка під час вагітності передбачено статею 84 Сімейного кодексу України.
Право на утримання вагітна дружина має незалежно від того, чи вона працює, та незалежно від її матеріального становища

Детальніше...

Sasha Bob «Не з натури»: спілкування із внутрішньою свободою

Переглядів: 86Коментарі: 0

Для багатьох знавців художнього життя Білої Церкви стала несподіванкою яскрава виставка художника-білоцерківця, який показово демонструє не лише нестандартний погляд на світ навколо, але й своє власне ім’я – Sasha Bob.

Детальніше...

Після вихідних в Україну прийде штормовий вітер з різким зниженням температури до -8

Переглядів: 438Коментарі: 0

Наступного тижня в Україні зникне справжній синоптичний комфорт і значно похолоднішає. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Детальніше...

Сьогодні українці напишуть диктант національної єдності-2018

Переглядів: 142Коментарі: 0
До написання 18-го радіодиктанту національної єдності, який традиційно відбудеться з нагоди Дня української писемності 9 листопада, приєднаються жителі всієї України.